Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

All Activity

This stream auto-updates     

 1. Yesterday
 2. Asya

  System Szat Aury

  Aktualizacja poradnika 03.07.2022 r. • Uzupełniono informacje,
 3. Last week
 4. Earlier
 5. Nie możemy usuwać teraz, bo nie miałoby to sensu. Pewne rzeczy mają być wycięte z dropu na stałe, bądź zmienią swoje zastosowanie, oraz przykładowo sytuacja z alchemią, gdzie mają być zmienione procenty.
 6. i potem będzie pewnie znowu w chvj przerw bo nie wszystko będzie usunięte itp uważam że powinniście juz usuwać te rzeczy bo potem narobicie sobie za dużo pracy która może was przerosnąć a co za tym idzie nowi gracze będą zawiedzeni ilością przerw czy też problemów, oczywiście to moje zdanie
 7. WAŻNA INFORMACJA! Przedmioty, które będą usunięte znikną wraz z wejściem aktualizacji na serwer!
 8. Asya

  System Szat Aury

  > Szata Aury jest przedmiotem, który podczas noszenia dodaje naszej postaci pewien procent bonusów > Szata aury może absorbować bonus z Biżuterii (Tarcza, Bransoleta, Kolczyki i Naszyjnik) > Szatę aury możemy wyposażyć we "wkład" już na najniższym stopniu. Podczas ewolucji, absorbcja nie zniknie. > Szata aury na maksymalnym poziomie daje losowy % poszczególnych absorbowanych bonów (gdzie maksymalnym % jest 17) > Szata aury może maksymalnie absorbować 17% bonusu > Szatę aury można mixować na maksymalnym poziomie > Promienistą Szatą Aury nie można Handlować > Wszystkie czynności związane z Szatami Aury wykonujemy u NPC Mistrza Zumaha (znajduje się w m1) Szaty możemy zdobyć z: Szatę aury zwyczajną możemy zdobyć ze szkat Golemów (Mapa KD), Szatę aury zwyczajną możemy zakupić w IS Szatę Aury szlachetną możemy zdobyć z dungeonu 207 i 208, Szatę aury Promienistą możemy zdobyć z Legendarnych Władców, Stopnie Jakości Szat Aury: Zwyczajna Szata Aury 1 Poziom - 49 Poziom (Stopień 1) Prosta Szata Aury 50 Poziom - 99 Poziom (Stopień 2) Szlachetna Szata Aury 100 Poziom - 149 Poziom (Stopień 3) Błyszcząca Szata Aury 150 Poziom - 199 Poziom (Stopień 4) Wytworna Szata Aury 200 Poziom - 249 Poziom (Stopień 5) Promienista Szata Aury 250 Poziom (Stopień 6) Aby móc ulepszyć szatę aury na kolejny stopień pierw musimy zwiększyć jej doświadczenie, Doświadczenie możemy zwiększyć za pomocą Ognistych Run szaty Ognista Runa Szaty (10) Ognista Runa Szaty (50) Ognista Runa Szaty (100) Ognista Runa Szaty (250) Ognista Runa Szaty (500) Możliwe do zdobycia z dungeonów 200+, na mapie KD z Golemów oraz podczas specjalnych eventów - Inwazja metinów z expem do szat aury. A także do zakupienia w IS Ponadto za pomocą wzmacniaczy można zwiększyć wartość absorpcji w szacie aury: Możemy je wytworzyć u Zumaha Wzmacniacz Szaty Aury (prosty) Zwiększa wartości absorpcji o 2% na 1 dzień Wzmacniacz Szaty Aury (szlachetny) Zwiększa wartości absorpcji o 3% na 2 dni Wzmacniacz Szaty Aury (wytworny) Zwiększa wartości absorpcji o 5% na 3 dni Wzmacniacz Szaty Aury (promienisty) Zwiększa wartości absorpcji o 10% na 5 dni Wzmacniacze zużywają się tylko wtedy, gdy szata aury jest założona. Wymagana ilość doświadczenia na poszczególnych stopniach: 1 Poziom - 49 Poziom (Stopień 1) 49 000 50 Poziom - 99 Poziom (Stopień 2) 100 000 100 Poziom - 149 Poziom (Stopień 3) 200 000 150 Poziom - 199 Poziom (Stopień 4) 400 000 200 Poziom - 249 Poziom (Stopień 5) 800 000 250 Poziom (Stopień 6) _ Wygląd szaty aury na poszczególnych stopniach:
 9. Asya

  System Gotowania

  Aktualizacja poradnika 20.06.2022 r. • Zweryfikowano informacje, • Zmiana szaty graficznej,
 10. Wszystkie eventy zostaną przebudowane w taki sposób by były ciekawe dla każdego. Czyli szkaty blasku itp. Zostaną usunięte?
 11. Aktualizacja poradnika 20.06.2022 r. • Zweryfikowano informacje, • Zmiana szaty graficznej,
 12. Asya

  System Smoczego Amuletu

  Aktualizacja poradnika 20.06.2022 r. • Zweryfikowano informacje, • Zmiana szaty graficznej,
 13. Aktualizacja poradnika 20.06.2022 r. • Zweryfikowano informacje, • Zmiana szaty graficznej,
 14. Asya

  Pas

  Aktualizacja poradnika 20.06.2022 r. • Zweryfikowano informacje, • Zmiana szaty graficznej, • Dodano odnośnik, do dungeonów.
 15. Asya

  Broń

  Aktualizacja poradnika 20.06.2022 r. • Weryfikacja treści
 16. Asya

  Zbroja

  Aktualizacja poradnika 20.06.2022 r. • Połączono dwa tematy dotyczące zbroi pve, • Uzupełniono informacje, • Nowa szata graficzna.
 17. Asya

  Bonusy PvE

  Aktualizacja poradnika 16.06.2022 r. • Usunięto informacje o eq Temat został całkowicie z edytowany, z uwagi na to, że każdy przedmiot z biżuterii ma swój osobny temat.
 18. Asya

  Bransoleta

  Aktualizacja poradnika 16.06.2022 r. • Dodano ulepszanie,
 19. A co z symbolami, kulami, monetami których jest mnóstwo na rynku może je też należy usunąć? A jak chcecie rozwiązać problem ogromnych ilości złota które ludzie posiadają? Chyba powinniście rozważyć usunięcie więcej rzeczy niż tylko te wymienione
 20. Po dłuższym czasie wróciłem na serwer i zrobiłem dunga na 207 lvl w 40 sekund, drop z niego jest fatalny czy planujecie w nim jakies zmiany?
 21. Okey, no więc tak @ Crue - odpowiednia osoba na odpowiednim stanowisku. Odkąd pamiętam wykrywanie błędów było jego hobby. Super decyzja, że znalazł się w teamie. @ Mucos - toxic totalny ale czasami potrafi napisać coś miłego. Król ortografii, mega w porządku osoba, tak samo jak wyżej mega pracowita osóbka na odpowiednim stanowisku. Zawsze odpisywał mimo mojego spamu i trucia, więc człowiek z mega cierpliwością do ludzi. Nie krzycz tak na nas bardzo. @ Hooltras - wuja jak to wuja nie ma nic do zarzucenia, zawsze w każdej kwestii idzie się z nim dogadać. Zawsze otwarty na nowe pomysły i propozycje. @ Sami - od początku wspierałam i kibicowałam. "Toksyczny Sami" ale da się z nim popisać bo głosówek nie chce nagrywać. Mimo wszystko bardzo pomocny i pracowity człowieczek. W pełni zasłużone awanse. Pozdrawiam, śpij dobrze Sami EG. @ Whip - najlepszy lider sezonowy to bez dyskusji @ Dr3zgoR - super moderator i to dosłownie. Zawsze jak mialam jakieś wątpliwości czy sprawę odnośnie forum/ts to pomagał. @ Kagura - najlepszy psiapsi, super osóbka, świetnie sie odnajduje na stanowisku moderatora i redaktora. Super chłopak jesteś ale nie pal więcej wiesz kogo. @ DefNot - nie miałam za dużej styczności ale jak napisałam w sprawie idola to od razu był chetny do pomocy także również polece. @ Pawko - nie wiem jak teraz sprawy się mają ale z tego co było wcześniej to jeden z najbardziej aktywnych helperów z ogromną wiedzą o serwerze. Odpowiednia osoba na to stanowisku. No i naczelny gracz (albo przegrywacz) tft z @ MrSinister . Jedyne co można mu zarzucić to, że obgadywał jak ktos zasypiał. Buziaki
 22. Trzeba zrefreshować temacik: @ Asya Super szefowa Wiki, stara się aż za bardzo - tą panią też polecę @ Kagura Moderator i Prezes Wiki. Leci z temacikami jak jebnięty- Proste, że jest polecany gnojek @ Sami @ Mucos @ Crue @ Largo chłopaki dbają o serwis, ale są sknerami i rzadko dają piraciki, ale i tak polecić można @ Benevento spasiony typ, ale wie co jest 5 na serwerku, polecić też można gnojka Trzymajcie się wszyscy na tej samii, bo jebla idzie dostać, nara
 23. Lista została zaktualizowana.
 24. Czy jeśli wojownik będzie miał możliwość założenia skina klingi, to czy szaman będzie mógł na wachlarzu używać skina od dzwonka?
 25. Hmm chcesz zobaczyć kto Cie przebił?🤔😅😂
 1. Load more activity

Announcements

×
×
 • Create New...