Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation since 06/04/22 in all areas

 1. 8 points
  Okey, no więc tak @ Crue - odpowiednia osoba na odpowiednim stanowisku. Odkąd pamiętam wykrywanie błędów było jego hobby. Super decyzja, że znalazł się w teamie. @ Mucos - toxic totalny ale czasami potrafi napisać coś miłego. Król ortografii, mega w porządku osoba, tak samo jak wyżej mega pracowita osóbka na odpowiednim stanowisku. Zawsze odpisywał mimo mojego spamu i trucia, więc człowiek z mega cierpliwością do ludzi. Nie krzycz tak na nas bardzo. @ Hooltras - wuja jak to wuja nie ma nic do zarzucenia, zawsze w każdej kwestii idzie się z nim dogadać. Zawsze otwarty na nowe pomysły i propozycje. @ Sami - od początku wspierałam i kibicowałam. "Toksyczny Sami" ale da się z nim popisać bo głosówek nie chce nagrywać. Mimo wszystko bardzo pomocny i pracowity człowieczek. W pełni zasłużone awanse. Pozdrawiam, śpij dobrze Sami EG. @ Whip - najlepszy lider sezonowy to bez dyskusji @ Dr3zgoR - super moderator i to dosłownie. Zawsze jak mialam jakieś wątpliwości czy sprawę odnośnie forum/ts to pomagał. @ Kagura - najlepszy psiapsi, super osóbka, świetnie sie odnajduje na stanowisku moderatora i redaktora. Super chłopak jesteś ale nie pal więcej wiesz kogo. @ DefNot - nie miałam za dużej styczności ale jak napisałam w sprawie idola to od razu był chetny do pomocy także również polece. @ Pawko - nie wiem jak teraz sprawy się mają ale z tego co było wcześniej to jeden z najbardziej aktywnych helperów z ogromną wiedzą o serwerze. Odpowiednia osoba na to stanowisku. No i naczelny gracz (albo przegrywacz) tft z @ MrSinister . Jedyne co można mu zarzucić to, że obgadywał jak ktos zasypiał. Buziaki
 2. 8 points
  Trzeba zrefreshować temacik: @ Asya Super szefowa Wiki, stara się aż za bardzo - tą panią też polecę @ Kagura Moderator i Prezes Wiki. Leci z temacikami jak jebnięty- Proste, że jest polecany gnojek @ Sami @ Mucos @ Crue @ Largo chłopaki dbają o serwis, ale są sknerami i rzadko dają piraciki, ale i tak polecić można @ Benevento spasiony typ, ale wie co jest 5 na serwerku, polecić też można gnojka Trzymajcie się wszyscy na tej samii, bo jebla idzie dostać, nara
 3. 5 points
  SZACUN! Widać, że jest to robione z głową i "miłością" do serwera. Mega mnie cieszy również tak pozytywny odbiór przez graczy, czy ludzi którzy mają ogromny sentyment do Samijki. Pokazuje to, że idziecie w dobrym kierunku. Oczywiście jak zawsze trafią się znawcy i specjaliści rynku Metin2 w Polsce, którzy twierdzą że dla tego czy tamtego serwera nie ma przyszłości, czy ze w 2k22 serwisu nie da sie odbudować. Cała aktualka "pachnie" mi starymi dobrymi czasami s2. Wytrwałości i powodzenia Panowie w tym co robicie! VAMOS!
 4. 4 points
  WAŻNA INFORMACJA! Przedmioty, które będą usunięte znikną wraz z wejściem aktualizacji na serwer!
 5. 3 points
  Aktualizacja poradnika 03.07.2022 r. • Uzupełniono informacje,
 6. 3 points
  > Szata Aury jest przedmiotem, który podczas noszenia dodaje naszej postaci pewien procent bonusów > Szata aury może absorbować bonus z Biżuterii (Tarcza, Bransoleta, Kolczyki i Naszyjnik) > Szatę aury możemy wyposażyć we "wkład" już na najniższym stopniu. Podczas ewolucji, absorbcja nie zniknie. > Szata aury na maksymalnym poziomie daje losowy % poszczególnych absorbowanych bonów (gdzie maksymalnym % jest 17) > Szata aury może maksymalnie absorbować 17% bonusu > Szatę aury można mixować na maksymalnym poziomie > Promienistą Szatą Aury nie można Handlować > Wszystkie czynności związane z Szatami Aury wykonujemy u NPC Mistrza Zumaha (znajduje się w m1) Szaty możemy zdobyć z: Szatę aury zwyczajną możemy zdobyć ze szkat Golemów (Mapa KD), Szatę aury zwyczajną możemy zakupić w IS Szatę Aury szlachetną możemy zdobyć z dungeonu 207 i 208, Szatę aury Promienistą możemy zdobyć z Legendarnych Władców, Stopnie Jakości Szat Aury: Zwyczajna Szata Aury 1 Poziom - 49 Poziom (Stopień 1) Prosta Szata Aury 50 Poziom - 99 Poziom (Stopień 2) Szlachetna Szata Aury 100 Poziom - 149 Poziom (Stopień 3) Błyszcząca Szata Aury 150 Poziom - 199 Poziom (Stopień 4) Wytworna Szata Aury 200 Poziom - 249 Poziom (Stopień 5) Promienista Szata Aury 250 Poziom (Stopień 6) Aby móc ulepszyć szatę aury na kolejny stopień pierw musimy zwiększyć jej doświadczenie, Doświadczenie możemy zwiększyć za pomocą Ognistych Run szaty Ognista Runa Szaty (10) Ognista Runa Szaty (50) Ognista Runa Szaty (100) Ognista Runa Szaty (250) Ognista Runa Szaty (500) Możliwe do zdobycia z dungeonów 200+, na mapie KD z Golemów oraz podczas specjalnych eventów - Inwazja metinów z expem do szat aury. A także do zakupienia w IS Ponadto za pomocą wzmacniaczy można zwiększyć wartość absorpcji w szacie aury: Możemy je wytworzyć u Zumaha Wzmacniacz Szaty Aury (prosty) Zwiększa wartości absorpcji o 2% na 1 dzień Wzmacniacz Szaty Aury (szlachetny) Zwiększa wartości absorpcji o 3% na 2 dni Wzmacniacz Szaty Aury (wytworny) Zwiększa wartości absorpcji o 5% na 3 dni Wzmacniacz Szaty Aury (promienisty) Zwiększa wartości absorpcji o 10% na 5 dni Wzmacniacze zużywają się tylko wtedy, gdy szata aury jest założona. Wymagana ilość doświadczenia na poszczególnych stopniach: 1 Poziom - 49 Poziom (Stopień 1) 49 000 50 Poziom - 99 Poziom (Stopień 2) 100 000 100 Poziom - 149 Poziom (Stopień 3) 200 000 150 Poziom - 199 Poziom (Stopień 4) 400 000 200 Poziom - 249 Poziom (Stopień 5) 800 000 250 Poziom (Stopień 6) _ Wygląd szaty aury na poszczególnych stopniach:
 7. 3 points
  Hmm chcesz zobaczyć kto Cie przebił?🤔😅😂
 8. 3 points
  Zaszczycisz mnie informacja skad masz tyle milionow golda?
 9. 3 points
  Czy z aktualizacją zostaną wreszcie zamknięte wszystkie sklepy aby pozbyć się tego sztucznego tłumu rodem z serwerów niskiego sortu?
 10. 2 points
  Nie możemy usuwać teraz, bo nie miałoby to sensu. Pewne rzeczy mają być wycięte z dropu na stałe, bądź zmienią swoje zastosowanie, oraz przykładowo sytuacja z alchemią, gdzie mają być zmienione procenty.
 11. 2 points
  Aktualizacja poradnika 20.06.2022 r. • Zweryfikowano informacje, • Zmiana szaty graficznej,
 12. 2 points
  Aktualizacja poradnika 20.06.2022 r. • Połączono dwa tematy dotyczące zbroi pve, • Uzupełniono informacje, • Nowa szata graficzna.
 13. 2 points
  1. Tak z dungów i map zostaną usunięte 2. Zostaje 3. Zostaje 4. Zostaje 5. Zostaje
 14. 2 points
  Co da usunięcie wezwań legend skoro topka ma po "10" setów eq peta a zwykłego przeciętnego gracza który ma czas na grę 2-3h dziennie po usunięciu wezwań będzie mógł pomarzyć o zbiciu legendy, bo będą obstawiane? Jak już coś dodajecie to dodawajcie to z głową a nie po jakimś czasie to usuwacie bo to nic nie da tylko bardziej zniechęci graczy do dalszej gry Nawet jeśli eq peta jest na rynku to dla zwykłego gracza są to kosmiczne ceny i żeby kupić jakiś lepszy przedmiot z eq peta trzeba byłoby siedzieć na mapie i latać dungi dniami i nocami żeby cokolwiek mieć. Wydaje mi się, że gra powinna być przyjemnością, a nie męczarnia żeby cokolwiek mieć.
 15. 2 points
  Hej, chciałbym się podzielić z Wami przemyśleniami dotyczącymi aktualizacji oraz tematu powyżej. Co prawda może wydawać się obszerny, jednak z bólem serca muszę Wam powiedzieć, że nie udało nam się w nim zawrzeć całości aktualizacji. Powiedziałbym, że jest to 70-80% zmian i nowości, które zastaniecie z dniem wejścia aktualizacji. Nie wszystko da się niestety zobrazować na zdjęciach czy prostych gifach, a też bez sensu jest robić temat z obszernością drugiej prezentacji. Także czego możecie się spodziewać? Na pewno olbrzymich ilości: - Nakładek - Kostiumów - Zwierzaków - Wierzchowców - Skrzydeł Ponadto: - Autorski system ofiary - Autorskie questy poboczne, w których wybory mają znaczenie! - Poprawa aspektów wizualnych, opisów setek przedmiotów, dodanie kolorów Ponadto wiele nowych, ciekawych osiągnięć, postaraliśmy się wspólnie z Mucosem mocno zadbać o aspekty kosmetyczne. Wspominając o kosmetyce, istnieje spora szansa, że część ikonek z tematu ulegnie zmianie, na bardziej wyraziste i charakterne Postaram się informować Was o każdej większej czy mniejszej aktualizacji tematu na discordzie serwerowym, na który serdecznie zapraszamy. Dziękujmy za możliwość wykazania się i do zobaczenia niedługo na WW!
 16. 1 point
  @Gracz @Gracz Samia @Veteran Samia Cześć. Na początku chcemy Wam bardzo podziękować za to, jak dużą cierpliwością się wykazujecie w kwestii informacji o najnowszej aktualizacji. Uchyliliśmy wam już wcześniej rąbka tajemnicy, lecz dzisiaj dowiecie się konkretnych informacji. Spędziliśmy wiele godzin nad poprawą nawet najmniejszych detali, które denerwowały was podczas rozgrywki (jeżeli coś zostało pominięte, zajmiemy się tym w kolejnych mniejszych aktualizacjach) a także nad takimi, których wy swoimi oczami nie widzicie. @ Fresh zarwał niejedną noc i wypił hektolitry kawczanu mocy, aby doprowadzić wszystko do porządku. Podczas tworzenia aktualizacji postanowiliśmy zmienić koncept, który Wam przekazywaliśmy w temacie z "przeciekami" dotyczącymi oczekujących Was zmian. Mamy nadzieję, że tą aktualizacją odbudujemy Wasze zaufanie, a także nasze duo @ Mucos oraz @ Crue rozpocznie z przytupem swoja przygodę nie tylko techniczną, lecz także projektową. Z naszej strony chcielibyśmy przede wszystkim podziękować @ Hooltras za zaufanie, którym nas obdarzył. Zrobimy wszystko, aby podołać. Pierwszą rzeczą, którą chcemy poruszyć w temacie z aktualizacją to jest niezdrowa "rywalizacja", która od pewnego czasu panuje na serwerze między gildiami. Sami przyznacie, że dotychczas zmierzało to w złym kierunku. Dlatego postanowiliśmy wprowadzić nowy punkt w regulaminie, który ma na celu zmniejszyć prawdopodobieństwo niepożądanych zachowań, a także uzdrowić rywalizację, która wielu z Was motywuje do gry. Wiemy, że kilku osobom to się nie spodoba, natomiast jeśli chcecie mieć z kim rywalizować, sami też musicie dać coś od siebie. PODCZAS TRWANIA LEGEND / ZUO / INWAZJI ZABRANIA SIĘ - Celowego brania pod hity - Automatycznego atakowania z wierzchowców Każda osoba, która będzie brać z premedytacją (wymagane video) na spacer innego gracza podczas ww. wydarzeń otrzyma blokadę konta na okres 1 dnia / 3 dni / 7 dni / 14 dni / 30 dni. Zmiany nazwy czy "Konta Widmo" nie uchronią przed blokadą głównego konta. Uważamy również, że zmiany, które wprowadzimy w tej aktualizacji już wystarczająco zniwelują ww. problemy, jednakże prewencyjnie postanowiliśmy wprowadzić dodatkowe zasady. A teraz zapraszamy do opisu aktualizacji, która odmieni całkowicie serwer! Miłego czytanka! Zanim przejdziemy do "wisienki" na torcie chcemy przedstawić Wam krótką "historię" w jakiej budowaliśmy tą aktualizację. Myślimy, że coś takiego będzie świetnym smaczkiem, a zarazem czymś innym niż typowym opisem aktualizacji jak to miało miejsce za każdym razem. "Pustkowia Ra-Arhen" Lata temu istniało wiele krain, dzikich i niezamieszkałych. Tajemnicza kraina Ra-Arhen była niegdyś tak urodzajna, że nazywana była źródłem życia. Przez chciwość ówczesnego władcy, Chen'a, który zapragnął mocy, która nie była przeznaczona dla zwykłego śmiertelnika. Sprowadził zło i zniszczenie. Kraina z urodzajnej, stała się pustkowiem, domem Władców o potężnej mocy, której nikt nie był w stanie pokonać. Zło rosło w siłę z dnia na dzień. Inne krainy były zagrożone. Aby zapobiec rozprzestrzenieniu się zła, postanowiono za pomocą magii zamknąć wszystkie teleportacje, wiążące pustkowie z półwyspem. A wszelkie zapiski i wzmianki o nim spalono… Legenda głosi, że gdy nadejdzie era wojowników, teleportacje ponownie się otworzą, a zło zostanie pokonane. "Zmarzlina Północnego Wiatru" Wieki temu, prastary podróżnik, chcąc odnaleźć skarb półwyspu, natknął się na zwój teleportacji do nieznanych mu dotąd ziem północnego wiatru. Zachęcony odkryciem bogactwa oraz uznaniem wśród ludu, skorzystał ze zwoju. Jednakże, szybko się rozczarował, gdyż znalazł się na jałowym, pustynnym obszarze, praktycznie nienadającym się do życia. Wojownik, nie poddał się, postanowił, że wróci wraz z potężną magią, która zamieni ten obszar w zieloną krainę, której żyzne tereny uczynią go bogatym. Lata spędził na poszukiwaniu Szamana, który specjalizował się w regeneracji i alchemii. Z jego pomocą, chciał dokonać niemożliwego. Nie wszystko poszło tak, jak się spodziewano. Z pustynnej krainy, powstała lodowa ziemia, wiatry były tak silne i mroźne, że pochłaniały i zamrażały wszystko, co napotkały na swojej drodze. Podróżnik i szaman, zostali uwięzieni, z biegiem lat, zmienili się w przerażające bestie, strzeżące tych ziem. A nikt nie mógł im ruszyć na pomoc, gdyż wszelkie informacje o zwoju i swoich planach dobrze ukryli, aby nikt nie mógł odebrać im zasług. W 90% głosów, które do nas spływały mówiły o tym, aby powróciło stare WW. W tej aktualizacji spełniamy Wasze prośby i powracamy do starego układu Wyspy Wyzwań, jednak pamiętajmy, że mamy 2022 rok... nie mogliśmy pozwolić by wchodząc na serwer mapa wyglądała jak za starych czasów, dlatego wasza ulubiona Wyspa zyskała awans pod względem tekstur. Dodaliśmy też wymarzone jeziorko Nowa Wyspa Wyzwań prezentuje się następująco: Wiemy, że to nie jest dokładnie to, czego chcieliście, jednak wierzymy w rozwój! Nadal będziecie mieli miejsce spotkań oraz wzajemnego zabijania! Do zobaczenia na nowym WW! Wraz z tą aktualizacją każde nowo konto będzie otrzymywać na start Set Rekruta, dzięki któremu będzie przyjemniej zacząć swoją przygodę na serwerze. W skład takiego zestawu wchodzi: - Broń Rekruta - Kula Rekruta - Moneta Rekruta - Pas Rekruta - Amulet Rekruta - Symbol Rekruta - Pieczęć Towarzysza Rekruta (Pet Podstawowy PVE) - Wierzchowiec Rekruta (Wzmocnienia PVE) - Pełny wymiksowany zestaw biżuterii pustki (od teraz dostępne tylko na start od 1 poziomu) - Każdy nowy gracz również otrzyma całe perfekcyjne koło alchemii, bonusy będą odpowiadać alchemii matowej. Kamieni nie będzie można ulepszać a także będą niezdatne do handlu. Zestaw będzie na okres 7 dni. Uważamy, że w taki czas po zmianach, które zostały wprowadzone w dropie/misjach jest odpowiedni, aby do tego czasu zyskać już lepszy ekwipunek niż ten startowy. Kolejną rzeczą, nad którą spędziliśmy kilkanaście dobrych nocy to drop na mapach oraz lochach. Jest on całkowicie przebudowany już od 50lvl. Zmieniło się sporo, dzięki temu rozwój postaci do 200lvl będzie o wiele przyjemniejszy. Jak wyglądają dokładnie zmiany? O tym już się sami przekonacie na własnej skórze w dniu wprowadzenia aktualizacji. Samia miała to do siebie, że ostatnim ekwipunkiem do zdobywania doświadczenia był ekwipunek heksagonalny... pora to zmienić! Wraz z aktualizacja wprowadzamy długo wyczekiwany nowy set do walki z potworami! Wszystkie elementy zostaną dokładnie opisane niżej. Aby go pozyskać będą wymagane ulepszacze, które zdobędziecie z nowej mapy i nie tylko. (ale tego nie możemy w tym momencie zdradzić). Broń będziecie przerabiać z zestawu antagonisty a zbroje z zestawu czarnego tygrysa. Nową biżuterie będziecie mogli zdobyć w podobny sposób jak dobrze Wam znany ekwipunek Heksagonalny. Skrzynia, która będzie zawierać nowy ekwipunek to: Złota Skrzynia Chena Skrzynia zawiera jedynie szansę na nowy ekwipunek, jest on główną nagrodą, którą możecie z niej otrzymać. Ponadto Skrzynia zawiera szanse na: Złoty Kamień (Przetop) Nowe Ulepszacze System ulepszania ekwipunku Chena Wasz aktualny Ekwipunek Heksagonalny będzie istotnym, chodź według Nas, nie najważniejszym składnikiem, by móc wytworzyć przedmioty wchodzące w skład nowego systemu. Wysłannik Chena będzie znajdywać się na Wyspie Wyzwań i to u niego poznacie szczegóły pozyskiwania nowej zawartości. Prezentujemy jeden z kilku rodzajów z ulepszaczy, który będzie wymagany do ulepszenia Biżuterii Chen'a i dostępny jest jedynie poprzez wytwarzanie: Srebrny Odłamek Chena oraz Stalowy Odłamek Chena Dzięki temu będziecie mogli wytworzyć wymagany ulepszacz. + = Ilości zobaczycie dopiero w grze Jest to jeden z licznych ulepszaczy wymaganych na nowy ekwipunek. W przypadku paska ulepszanie będzie wyglądać zasadniczo jak dotychczas tylko z jedną dużą różnicą. Pozyskiwanie ulep będzie wyglądać inaczej. Aby przerobić Heksagonalny Pas (P5) na Pas Chena (P1) będzie wymagany nowy ulepszacz, który będziecie wytwarzać u Wysłannika Chena, poza nim będziecie potrzebować również specjalne zwoje i bawełny, które zdobędziecie na nowym lochu. Symbol Chena będziecie mogli zdobyć wyłącznie poprzez wytwarzanie. Co będziecie na niego wymagane? Tego dowiecie się z dniem wprowadzenia aktualizacji. Zdradzimy jednak, że wytworzenie go będzie nie lada wyzwaniem. Murlok najlepszą kulą? To przeszłość... a na pewno na mapie 210. O wyjątkowości tego przedmiotu dowiecie się dopiero przeczytaniu jego opisu, zaznaczamy, że nie jest to zwykła kula, a jej nową właściwość musicie odkryć sami. Kulę Chena będziecie mogli zdobyć z: Skrzynia Kul Insygni Monetę Chen'a będziecie mogli zdobyć tylko i wyłącznie po przez wytwarzanie. Co będziecie na niego wymagane? Tego dowiecie się z dniem wprowadzenia aktualizacji. Zdradzimy jednak, że wytworzenie go będzie nie lada wyzwaniem. Wytwarzanie będzie dostępne u Wysłannika Chena. Gdyby tego było mało to dodatkowo nowy ekwipunek będzie można ulepszać tylko specjalnym zwojem do którego będziecie potrzebować kilka rzeczy, które już dobrze znacie. Ale jakich dokładnie to Wam nie powiemy. Przekonacie się podczas 1 próby ulepszania nowego ekwipunku! Dobrze wiecie, że aktualnie postacie PVP nie są w stanie wybić większości postaci pod legendami. Dlatego jedną z wielu zmian, które wpłyną na ten aspekt gry jest całkowicie nowy ekwipunek przeznaczony do PVP. Będziecie mogli go pozyskać ulepszając aktualny zestaw Smoczego Ognia/Klejnotów Niebios. Aby go pozyskać będą wymagane ulepszacze, które zdobędziecie z nowej mapy i nie tylko (ale tego nie możemy w tym momencie zdradzić). Nowa biżuterię będziecie przerabiać z aktualnego setu klejnotów niebios. Ulepszenie będzie sporym wyzwaniem ale końcowe bonusy srogo Was wynagrodzą. Wraz z nową biżuterią będzie również nowy przetop, który będziecie mogli pozyskać na nowej mapie. Kamień Płn. Wiatru (Przetop) Pasek tak samo jak biżuterię będziecie mogli uzyskać poprzez ulepszanie aktualnego pasa klejnotów niebios (P5) Symbol nosi inną nazwę dlatego, że nie zawsze dany przedmiot jest wykorzystywany w taki sam sposób, dla którego został stworzony. Nowy symbol będziecie mogli uzyskać poprzez crafting. Jak będzie wyglądać ten crafting? To już zobaczycie sami w grze... Spokojnie. Aktualny Królewski Symbol będzie nadal bardzo ważnym przedmiotem. Kula Chaosu najlepszą kulą pod PVP? Od teraz już nie... Nadchodzi nowy, silniejszy odpowiednik! Dlaczego kula nazywa się inaczej niż reszta całego ekwipunku? Tak samo jak z symbolem. Czasem kombinujecie i nie zawsze kule nosicie z tym samym zamysłem do którego jest przeznaczona. O wyjątkowości tego przedmiotu dowiecie się dopiero przeczytaniu jego opisu, zaznaczamy, że nie jest to zwykła kula, a jej nową właściwość musicie odkryć sami. Kulę Lodowego Smoka będziecie mogli otrzymać z: Skrzynia Kul Insygnii Moneta Cywilizacji - Do tego momentu najlepsza moneta pod PVP. W zasadzie tak naprawdę zwiększająca tylko odporność na obrażenia, a w żaden sposób nie podbijała ona naszej siły. Dlatego powstała nowa Moneta Lodowego Smoka, która będzie możliwa poprzez ulepszenie Monety Cywilizacji. Ulepszacze? Tak jak w przypadku poprzedniego ekwipunku. Wytwarzanie oraz nowe ulepszacze z mapy dla 210lvl. Gdyby tego było mało to dodatkowo nowy ekwipunek będzie można ulepszać tylko specjalnym zwojem do którego będziecie potrzebować kilku dobrze Wam znanych rzeczy. Jakich dokładnie? Tego Wam nie powiemy, przekonacie się podczas 1 próby ulepszania nowego ekwipunku! Na serwerze pojawią się dwie nowe mapy. Jedna mapa będzie powiązana ściśle z ekwipunkiem PVM a druga tylko i wyłącznie z ekwipunkiem do PVP. Ale jest jeden haczyk... aby się udać na obydwie mapy będziecie musieli odblokować na nie dostęp.W jaki sposób? Co to za mapy? Już piszemy. Na każdej z map pojawią się nowe kampanie. Każda kampania będzie zawierała ciąg 7 misji. Ra-Arhen jest to mapa, którą pokrywa piasek. Klimat pustynny nawiązuje do otoczki fabularnej całej aktualizacji. To na niej będziecie mogli pozyskać nowe ulepszacze dla swojego ekwipunku PVE. Mapa prezentuje się następująco: Mapa dostępna od 210 poziomu postaci. Co trzeba zrobić aby uzyskać dostęp na mapę? Aby dostać permanentną przepustkę na mapę będziecie musieli u "Wysłannika Chen'a" (znajduje się on na WW) wykonać misję, która pozwoli Wam się udać na Ra-Arhen. Jaka to będzie misja i co będziecie musieli zrobić aby odblokować dostęp? Przekonacie się już o tym w grze. Możemy zdradzić, że to co dobrze znacie przyda Wam się w tej misji. Po wykonaniu misji otrzymacie permanentną przepustkę: Zwój Ra-Arhen Na mapie spotkacie 2 rodzaje bossów. Respią się one w tej samej ramie czasowej a dokładnie co 75minut. Bossy prezentują się następująco: Metin również będzie się respić co 75minut a prezentuje się on następująco: Nowe bossy, nowy metin, nowa mapa więc także kolejna nowa legenda. Legenda wygląda następująco: Z legendy będziecie mogli pozyskać całkowicie nowe przedmioty, których nie zdobędziecie z legend znajdujących się na niższych przedziałach. Legendy nie zbijecie bez przerobionego EQ. Wymagany na nie jest nowy bonus, który jest musthavem aby przebić resp. Zamarznięte ziemie północnego wiatru są mapą przeznaczoną pod ekwipunek PVP. Wyróżnia się ona chłodnym i nieprzystępnym klimatem. Tylko z niej będzie możliwość pozyskania nowych ulepszaczy, które pozwolą Wam ulepszyć ekwipunek, oraz przedmioty, które będą Wam potrzebne do wytworzenia nowych symboli itd. Mapa dostępna od 210 poziomu postaci. Co trzeba zrobić aby uzyskać dostęp na mapę? Aby dostać się na Zmarzliny Północnego Wiatru Wasza postać będzie musiała mieć ukończony pewien ciąg nowych misji, a także wykonać kilka zadań u "Wysłannika Chen'a" Po wykonaniu misji otrzymacie przepustkę, która nie ulegnie zniszczeniu: Klejnot Północy Na mapie spotkacie 2 rodzaje bossów. Respią się one w tej samej ramie czasowej a dokładnie co 75minut. Bossy prezentują się następująco: Metin również będzie się respić co 75minut a prezentuje się on następująco: Nowe bossy, nowy metin, nowa mapa więc także kolejna nowa legenda. Legenda wygląda następująco: Z legendy będziecie mogli pozyskać całkowicie nowe przedmioty, których nie zdobędziecie z legend znajdujących się na niższych przedziałach. Legendy nie zbijecie bez przerobionego EQ. Wymagany na nie jest nowy bonus, który jest musthavem aby przebić resp. Wraz z dodaniem nowej zawartości nie mogło zabraknąć ciągu nowych misji, które wynagrodzą Was nowymi bonusami! Nowe ciąg zawiera aż 8 nowych misji. Podczas leśnej aktualizacji dodaliśmy na serwer system łowienia. Pora go rozbudować! Od momentu aktualizacji będziecie mogli oddawać misje u rybaka. Dojdzie nowy poziom wędki. Wędkę +10 będzie można pozyskać tylko i wyłącznie poprzez crafting u rybaka. Jak będzie wyglądać wytwarzanie? Na pewno nie będzie tanie. Kto pierwszy wytworzy nową wędkę sporo zarobi na rybkach, które od teraz będą wam potrzebne do misji. Wędka +10 prezentuje się następująco: Ciąg normalnych misji będzie zawierać w sobie wszystkie rybki, które do tej pory znacie. Bonusy otrzymacie za 9 oraz 10 poziom misji. Rybki będziecie mogli łowić na nowym WW w 3 różnych miejscach do tego przeznaczonych! Całkowita nowość... której na samii do tej pory nie było i jest nią "System Insygniów". Na czym on będzie polegał? Już śpieszymy z odpowiedzią. Gui systemu prezentuje się następująco: Na serwerze mamy kilka systemów, które są już bardzo zapomniane... między innymi są nimi: System Łowienia / System Kości / System Zielarstwa / System Górnictwa / System Turkusu / System Żetonów Wypraw Z każdego z tego systemu będziecie mogli pozyskać jedną z insygnia, która wzmocni waszą postać o bonusy, które zostawimy do odkrycia przez Was. Dlaczego nie chcemy podać bonusów? Bo część insygniów jest jeszcze w trakcie balansowania i uważamy, że troszkę tajemniczości odnośnie bonusów spowoduje, że będziecie bardziej je chcieć aby dowiedzieć się jakie bonusy posiadają. Insignie również będzie można zdobyć z dungeonów oraz nowych bossów oraz wszystkich legend, które znajdują się na serwerze. Łącznie insignii będzie można zdobyć 33 sztuki. Na ten moment wraz aktualizacją do zdobycia będzie udostępnione tylko 24 sztuki. Pozostałe isignie będziecie mogli zdobyć z legend oraz dungeonów. Nowe fabularne i rybackie misje... to dla Nas za mało. U Mistrza Yiladu (znajduje się on na WW) będziecie mogli wykonać misje, które będą od Was wymagać określonych przedmiotów. Nagrody za misje są rzeczowe a także Mistrz Yilad może Was wynagrodzić stałym bonusem! Jakie przedmioty będą na daną misje? Sprawdzicie sami w grze a tymczasem niżej prezentujemy co otrzymacie za daną misje. - Silny Przeciwko Prastarym - Średnie Obrażenia - Obrażenia Umiejętności - Maks. PŻ - Wartość Ataku - Odporność Przeciwko Prastarym - Silny Przeciwko Legendom - Silny Przeciwko Potworom - Odporność na potwory - Odporność na ludzi - Szansa na zwiększenie ciosu krytycznego - Silny Przeciwko Metinom - Szansa na Cios Krytyczny - Silny Przeciwko Zwierzętom/Diabłom/Mistykom/Orkom/Nieumarłym PRZECZYTAJ ABYŚ POTEM NIE ZDZWIŁ SIĘ, ŻE COŚ ZNIKNĘŁO Z TWOJEGO EKWIPUNKU Tak jak wiecie była stworzona ankieta, w której mogliście wyrazić swoje zdanie na temat zmian, które chcemy wprowadzić w alchemii. Nowe procenty klikania alchemii będą prezentować się następująco: Surowy 80% Szlifowany 65% Rzadki 55% Antyczny 30% Legendarny -> Przejrzysty 85% Przejrzysty -> Bez Skazy 50% Bez Skazy -> Znakomity 40% Znakomity -> Wyborny 30% Mamy nadzieję, że sprawi to, że będziecie mieć troszkę więcej uśmiechu na twarzy podczas klikania! Do dobrze Wam znanego okienka, w którym znajdują się Znaki Koszmaru dodaliśmy dwa całkowicie nowe przedmioty. Zakładając je będziecie ściągać Znak Koszmaru, dzięki czemu Znaki nadal będą Wam potrzebne podczas biegania dungeonu koszmaru a nowe znaki wspomogą Was w walce z potworami a także wzmocnią waszą postać w PVP. Dodatkowo w przyszłości znajdą się tutaj kolejne nowe znaki, które przydadzą Wam się w kolejnych aktualizacjach. Ale ten temat odłóżmy na później... Jak już się domyślacie po nazwie ten znak będzie Was wspomagać w PVM ale także będzie dawać 1 bonus do PVP. Dzięki niemu zyskacie takie bonusy jak: - Silny Przeciwko Ludziom - Silny Przeciwko Prastarym - Silny Przeciwko Legendom - Średnie Obrażenia Natomiast drugi znak będzie przeznaczony dla postaci PVP. Niestety postacie przeznaczone pod PVM również będą go musiały ulepszać bo będzie w nim odporność na legendy, które spotkacie na nowych mapach! - Odporność Przeciwko Prastarym - Maks. PŻ - Obrażenia umiejętności - Wartość Ataku W jaki sposób zdobyć znaki? Od tego będziecie mieć jeden z nowych dungeonów, który będzie niżej opisany. W tej aktualizacji postawiliśmy również na przedmioty, które możemy założyć naszemu zwierzakowi. Ale nie będzie to wyglądać tak jak do tej pory. Od aktualizacji "prastarych wiatrów" będziecie musieli odpowiednio dobrać artefakty jakie założycie na swoją postać. Nie będzie dodatkowych miejsc na nowe przedmioty... będą one wchodzić w miejsca, które są już "zajęte" dlatego, będziecie mogli nimi "żonglować" itemami aby Wasza postać była jak najmocniejsza w PVP czy PVE. Itemy prezentują się następująco: Dolne artefakty będą lepszymi opcjami artefaktów, które już znacie. Jak je zdobędziecie zastopią one aktualne dolne artefakty W przypadku górnych artefaktów będzie wyglądać to nieco inaczej. Tutaj będziecie musieli kombinować, które artefakty najlepiej mieć założone do sytuacji, która będzie miała miejsce. Czy to legendy czy pvp będziecie musieli myśleć jakie artefakty musi posiadać wasza postać. Dodaliśmy dwie nowy mapy i na każdej będzie do roboty co innego... więc nie może również zabraknąć nowych dungeonów, które będą działać na tej samej zasadzie co mapy. Każdy z nich będzie miał inne przeznaczenie. Wstęp na wszystkie dungeony od 210 poziomu postaci. Dungoen jest odpowiednikiem mapy Ra-Arhen, na którym będziecie mogli pozyskać całkowicie nowe ulepszacze do ekwipunku PVE. Szansa na ulepszacze będzie podobna do tych, które znacie z początków ulepszania ekwipunku smoczego ognia. Dungeon prezentuje się następująco: Aby udać się na dungeon będzie nam potrzebny: Brązowaty Kamień Dungoen jest odpowiednikiem mapy Yoh-Gan, na którym będziecie mogli pozyskać całkowicie nowe ulepszacze do ekwipunku PVP. Szansa na ulepszacze będzie podobna do tych, które znacie z początków ulepszania ekwipunku smoczego ognia. Dungeon prezentuje się następująco: Aby udać się na dungeon będzie nam potrzebny: Płomień Smoka Na podziemiach namganu będziecie mogli pozyskać nowe znaki, o których wspominaliśmy już w prezentacji aktualizacji. Szansa na znaki będzie również na rajdach z większą szansą. Ale żeby ulepszyć znak i tak będziecie musieli wydropić ulepy z tego dungeonu. Dungeon prezentuje się następująco: Aby udać się na dungeon będzie nam potrzebny: Klucz Do Podziemii Skąd zdobędziemy przepustki? Na nowe dungeony przepustki będzie można tylko i wyłącznie pozyskać za walutę, którą pozyskacie z nowych map a także poprzez wymianę starych ulepszaczy. Przelicznik poznacie w grze. Lecz nie będzie on mały. Od tego momentu na Szmaragdowej Zatoce nie będzie możliwości zapisywania lokacji, ponadto drop ze wszystkich legend został przebudowany. Każdy władca zyskał dodatkowe ABS na klasy postaci, tak aby urozmaicić rozgrywkę i umożliwić zabawę także innym klasom postaci. Ilość HP legend została zwiększona Regeneracja jest od teraz inaczej liczona Odporność na klasy / bronie oraz potwory uległa zmianie Przebudowa dropu z każdej legendy, tak aby warto było o niego rywalizować Legendy Do tej pory na serwerze istniały cztery główne legendarne bossy - Krabish - Azkan - Okor - Ardeon Od teraz wraz z dojściem dwóch nowych lokacji grono poszerzy się o: - Astaroth - Chemos Drop został gruntownie przebudowany, od teraz każdy rajd jest warty uwagi. Wszystkie rajdy 205 zostały przebalansowane, a próg wejścia stanowi 210 poziom. Oj wiemy jak kochacie klikanie alchemii na samii dlatego wprowadzamy nowy katalizator, który będzie zawierać dodatkowy bonus na nowa mapę. Nie będzie on wymogiem a dodatkiem, który pozwoli Wam na szybsze czyszczenie mapy z respów. Jak będziemy mogli zdobyć nowy katalizator? Katalizator będziecie mogli zdobyć na dwa sposoby. Poprzez kupienie szlifowanej wersji u NPC, którego znajdziecie na WW lub poprzez wydropienie go na nowej mapie. Poprawiono mixowanie legendarnych katalizatorów / Dodano stackowanie katalizatorów Wyżej wspominaliśmy kilka razy o walucie, którą będziecie mogli zdobyć na nowych mapach. Starożytna Moneta Ra Dzięki tej walucie będziecie mogli zakupić przepustki na nowe dungeony, nowe katalizatory a także waluta będzie jednym z przedmiotów potrzebnych do craftingu nowych ulep! Walutę będziecie mogli wydropić z bossów oraz metinów ale także uzyskacie ją za ulepszacze, które posiadacie w swoich ekwipunkach. Przelicznik poznacie już sami w grze. Nowe mapy, nowe bonusy, nowe dungeony... to nie może zabraknąć i nowych misji u biologa. Każda misja u biologa jest na 210 poziom Worek Z Piaskiem - (Silny Przeciwko Prastarym) Stary Bandaż - (Silny Przeciwko Ludziom) Starożytny Medalion - (Odporność Przeciwko Prastarym) Serce Północy - (Silny Przeciwko Metinom) Suchy Lód - (Szansa Na Zwiększenie Krytycznego Ciosu) Lodowy Zwój - (Obrażenia Umiejętności) Tanzanit - (Średnie Obrażenia) Pierścień z Kryształem - (Maks. PŻ) Słoneczny Glif - (Wartość Ataku) Na samii było sporo systemów, które do pewnego momentu były opłacalne a także opłacało się w nie inwestować. Podczas przebudowy samii w pierwszej kolejności wzieliśmy system zielarstwa. Został on znacząco przebudowany i od teraz będzie pełnił także nowe funkcje. WSZYSTKIE KWIATY, KTÓRE ZNAJDUJĄ SIĘ W WASZYM EKWIPUNKU ZOSTANĄ SKASOWANE Od teraz z zielarstwa będziecie mogli pozyskać odwary. Każdy odwar będzie wymagał zaangażowania innego rzemiosła przez co systemy troszkę odżyją. Bonusy jakie będą Wam dawać odwary poznacie już sami rozmawiając z alchemiczką. Crafitng odwarów nie będzie prosty. Ale wynagrodzi Was to silnymi bonusami pod PVP oraz PVM na nowych mapach. Odwar z Pustynnej Zjawy Odwar z Chena Odwar z Yeti'ego Odwar z Nemere Odwar z Himina Odwar z Namganu PRZECZYTAJ ABYŚ POTEM NIE ZDZWIŁ SIĘ, ŻE COŚ ZNIKNĘŁO Z TWOJEGO EKWIPUNKU Wraz z wprowadzeniem aktualizacji na serwerze zrobimy czystkę niektórych przedmiotów. Pojawi się osobny temat w przeciągu 2 dni, w którym zostaniecie poinformowani jakie przedmioty zostaną skasowane. Jak zdążyliście zauważyć ostatnim czasem szczędziliśmy trochę z eventami weekendowymi. Powodem jest nadchodząca aktualizacja a także to, że wszystkie eventy zostaną przebudowane w taki sposób by były ciekawe dla każdego. Nie ukrywamy, że pojawią się także nowe eventy i będzie ich sporo ale to w jaki to będzie wyglądać i co z tego będzie dropić dopiero zobaczycie sami w grze lub w opisach wydarzeń weekendowych! W skład eventów wchodzić będą: - Wspaniałe Skrzynie (Event na dungeonach) - Piłki (Event na dungeonach) - Piraci Tanaka - Inwazja Am-Ani - Inwazja Muszli - Inwazja Moli Książkowych - Inwazja Razadorów - Szkat. Blasku Księżyca - Szkat. Nocy - Hematyczne Szkatułki - Event górniczy (Nie mylić z bursztynem) - Kościane zbiory (jedyna możliwość zdobycia odpowiednika murloka na 150 poziom postaci) - Eventy rybackie - Symbole Smoka - Inwazja metinów mroku - Inwazja metinów chwały - Inwazja złotych żab - Inwazja platynowych żab - Podwójny boss na dungach - Podwójny boss na mapach - Podwójne metiny W tej rozpisce pojawią się poprawki, które wprowadziliśmy już na serwer w trakcie przygotowywania aktualizacji a także te, które się dopiero pojawią. Najwięcej czasu zajęła nam poprawa błędów od środka, których zwykły gracz nie widzi. Mamy nadzieję, że te które wy widzicie poprawiliśmy w 90%... a kolejne 10% naprawimy w mniejszych aktualizacjach. A teraz przejdźmy do sedna co zostało poprawione oprócz tego co mogliście przeczytać w temacie. Poprawiono błędne opisy misji Poprawiono wsadzanie run do kul Poprawiono wsadzanie esencji znaków koszmaru oraz ich bonusy Poprawiono dodawanie wzmocnienia wody/ognia do amuletów Poprawiono niszczenie zwierzaka Poprawiono znikający czas na kamieni próżni Poprawiono opis księgi tajemnic si Poprawiono rangę "Smok" za wydropienie 7 kul murloków Poprawiono rangę za gotowanie Poprawiono marmury z bonusami (dodano ich stackowanie) Poprawiono zwierzaki, do których nie dało się dodać wzmocnienia PVP/PVE (jeśli jakiś nadal będzie mieć ten błąd prosimy o zgłoszenie) Usunięto możliwość zdobycia odłamków run z misji/losowań Usunięto możliwość zdobycia runy wzmocnienia z wielkiej loterii Usunięto możliwość zdobycia starych run na 200 poziom Naprawiono nazwy wszystkich nakładek/kostiumów/fryzur/skrzydeł w garderobie Poprawiono efekty wszystkich nakładek/kostiumów/fryzur Dodano możliwosć wkładania wiekszości przedmiotów do podręcznego ekwipunku np. Ognista Runa Szaty (500) itd. i wiele, wiele innych... Jednym te zmiany się spodobają innym nie. Ale jest to potrzebne by samia wróciła w jakimś stopniu do należytego miejsca między inne serwery, które do tej pory stoją. - Edytowano zdobywany exp na przedziale 75 - 200 - Edytowano zdobywany exp na przedziale 200 - 205 - Edytowano szansę na fragmenty z misji (himin, yeti itd) - Edytowano szansę na drop biologów na przedziale 105 - 200 Przebudowaliśmy kilka elementów rozgrywki, które uważamy, że od początku były uciążliwe i je można było w ten sposób usprawnić. - Aby otworzyć skrzynię na mapach wystarczy na nią kliknąć, ale musisz mieć klucz w ekwipunku - Aby zebrać roślinę wystarczy na nią kliknąć, ale musisz mieć sierp w ekwipunku - Aby zebrać kość wystarczy na nią kliknąć, żegnamy się z narzędziami wydobywczymi - Klikając na przepustkę zostaniecie przeniesieni pod dungeon - Dodano szybką zmianę CH obok minimapy - Nowy BonusSwitcher Dobrze wiemy, że lubicie kolekcjonować osiągniecia, którymi możecie się wyróżnić przy innych graczach. Także wiemy, że przez ostatnie miesiące nowych osiągnieć nie było. Ale w tej aktualizacji rozbudowaliśmy aktualne osiągniecia o kolejne poziomy a także dodajemy nowe, która sprawią, że nad waszą głową pojawi się więcej punktów sławy. W nowych osiągnięciach będziecie mogli zdobyć również aspekty kosmetyczne. Niestety nie może być tak łatwo jak to na Nas przystało i sami będziecie musieli odkryć za które osiągniecie jaki jest kostium. Wraz z aktualizacją pojawi się nowy zestaw dziennych nagród do odebrania. Game Pass również zostanie odświeżony pod względem nagród. Zmieniamy politykę, od teraz każdy miesiąc na końcu będzie zawierał unikatowy przedmiot, dostępny tylko z przepustki sezonowej. Ilość dni ulegnie również zmianie. No i dotarliście do samego końca. Jak wrażenia? Zapewne zadajecie sobie jedno pytanie. Przeczytałem cały temat a gdzie data wprowadzenia aktualizacji? Sporo pracy za nami ale jeszcze trochę przed nami. Dlatego zapowiadamy, że aktualizacja którą Wam w tym temacie przedstawiliśmy oficjalnie na serwerze pojawi się pod koniec czerwca lub na początku lipca. Dlaczego taka data? Dlatego, że chcemy uniknąć jakichkolwiek problemów i byście dostali w 100% gotową aktualizacje, która wniesie sporo nowego kontentu a także urozmaici starą rozgrywkę i poprawi wiele błędów. Co z reklamą? Jak ona będzie wyglądać? Tutaj zostawiam dla Hooltrasa wypowiedz.
 17. 1 point
  Aktualizacja poradnika 20.06.2022 r. • Zweryfikowano informacje, • Zmiana szaty graficznej,
 18. 1 point
  >Zbrojownia jest to rodzaj garderoby gdzie przechowujemy: Kostiumy, Fryzury, Nakładki na broń oraz Nakładki na Szarfy. Dzięki temu rozwiązaniu mamy więcej miejsca w ekwipunku i mamy podgląd na inne dostępne kostiumy, fryzury czy też nakładki >Kostium, fryzurę oraz nakładkę możemy przypisać do postaci, lub swobodnie "nosić" bez przypisywania (do handlu) >Aby "założyć" kostium, Fryzurę oraz nakładkę z bonusem, musi być on przypisany (nie można go potem odzyskać) >Nakładki na szarfy nie dają żadnego bonusu. >Dodania do zbrojowni możemy kupić w ItemShopie na 30 dni, bądź odebrać u Organizatorki Eventów (trwają 24h, można odebrać od razu po "skończeniu", nie ma limitu) Ikona zbrojowni znajduje się w panelu bocznym naszego ekwipunku > Klikając w ikonę, wyświetli nam się okno garderoby > Kostiumy bez żadnych "symboli" w prawym górnym rogu są przypisane - Klikając ten "symbol" odzyskujemy kostium, czyli wyciągamy z garderoby; Pojawia on się nam w eq - Klikając ten "symbol" przypisujemy kostium do postaci, nie ma możliwości cofnięcia tego. Proces użytkowania zbrojowni jest identyczny dla każdego jej elementu - Kostiumu/Fryzury/Nakładki W celu dodania kostiumu musimy posiadać go w ekwipunku następnie kliknąć na niego prawym klawiszem myszki. Po wykonaniu tej czynności kostium doda się do naszej zbrojowni. Aby aktywować bony w kostiumie wchodzimy do zbrojowni, wybieramy interesujący nas kostium, klikamy "załóż" następnie klikamy na interesujące nas bonusy. >Aby wszystko działało, należy zakupić bonusy w IS, bądź odebrać u Organizatorki Eventów. Aktywny bonus będzie zaznaczony na czerwono. - Bonus nieaktywny - Bonus Aktywny Dodatkowo aktywowane bonusy będą się wyświetlać w lewym górnym rogu ekranu w "odpałach". Jeśli, chcemy sprawdzić czas, wystarczy najechać myszką na ikonkę W przypadku próby aktywacji bonusów, których nie zakupiliśmy, otrzymamy taki oto komunikat: Aby ukryć kostium, w zbrojowni wybieramy ikonkę "przekreślonego oka". Jak na nie klikniemy nasz kostium zostanie ukryty ale zachowa aktywowane bonusy. W celu przywrócenia widoku kostiumu klikamy ponownie na "oko" (Czas między odkryciem a zakryciem kostiumu to +/- 10sekund)
 19. 1 point
  Aktualizacja poradnika 20.06.2022 r. • Zweryfikowano informacje, • Zmiana szaty graficznej, • Dodano odnośnik, do dungeonów.
 20. 1 point
  A co z symbolami, kulami, monetami których jest mnóstwo na rynku może je też należy usunąć? A jak chcecie rozwiązać problem ogromnych ilości złota które ludzie posiadają? Chyba powinniście rozważyć usunięcie więcej rzeczy niż tylko te wymienione
 21. 1 point
  Lista została zaktualizowana.
 22. 1 point
  Widzę mapy od daimao polecam poprawić kolizje obiektów bo idiota nie ma pojęcia o tym co robi i wstawia takie modele które blokują przejścia sam kupiłem kilka map od niego to potem musiałem je poprawiać niemalże od 0 sama aktualizacja na + ale czy to uratuje serwer myślę że raczej nie
 23. 1 point
  Z dniem 03.06.2022 zaktualizowano regulamin forum o nowe punkty. Handel kontami/postaciami na forum jest zabroniony - waluta realna oraz z gry. (możliwość wystawiania m.in. na komunikatorze Discord). Zakazane jest wystawianie przedmiotów za realne pieniądze, wyjątek stanowią wypisane przedmioty pod linkiem
 24. 1 point
  Dopuszcza się handel unikalnymi przedmiotami za realną walutę, o których mowa poniżej: - Moneta Cywilizacji/Stalowy Byk, - Królewski Symbol, - Maska Umuhu, - Amulet En-tai, - Kamień Pustki, - Pas Heksagonalny P5, - Broń Smoczego Ognia P5 (każda klasa!) - Zbroja Smoczego Ognia P5 (każda klasa!) - Zbroja Czarnego Tygrysa P5 z HP 4,5khp+ z legendarnymi KD (każda klasa!) - Amulet Ognia/Wody/Złota P15 z maksymalnym wzmocnieniem, - Każdy Perfekcyjny Kamyk Wyborny z alchemii, - wszelkie wartościowe Eventowe nakładki/stroje/fryzury/wierzchowce/zwierzaki, które można zdobyć podczas czasowego wydarzenia oraz posiadają wartość kolekcjonerską. UWAGA Zabrania się ogłaszania na czacie gry, w sprawie przedmiotów za realną walutę! Ogłaszać się można przykładowo na forum/discordzie.
 25. 1 point
  Pomyślcie tak: żeby to wymiksować na dosyć fajne bonusy trzeba pewnie tego w dziesiątkach ja osobiście mam dwie i to tylko dzięki eventowi jakbym miał je robic normalnie, jeszcze je zmiksować na coś fajnego to musiałyby te matsy lecieć masowo, na ten moment zabrakło by mi życia.
 26. 1 point
  Widzac to wszystko bardzo sie ciesze ...ze zdazylem sprzedac konto przed tym tematem > celuj w nowych graczy w update > dodaj w jednej aktualizacji pierdyliard nowych itemow do zdobycia z ekwipunku, zeby juz na samym starcie maksymalnie zniechecic nowych graczy Ogolnie jestem ciekaw kiedy zrozumiecie, ze ozywienie serwera metina w 2k22 jest nierealne i tracicie tylko czas. Skoro nawet sezony nie dzialaja, to znaczy ze nic nie zadziala. Musielibyscie chyba placic ludziom za gre tutaj, zeby zanotowac jakis znaczacy przyrost graczy. Zapomnieliscie chyba, ze wiekszosc ludzi juz rzyga ta gra. Poza tym co chwile wychodzi jakis nowy serwer i przy takiej ich ilosci ci, ktorzy jeszcze w to graja wola isc na nowo startujacy projekt, a nie meczyc sie na starej samii z pustym m1 i martwym rynkiem.
 27. 1 point
  Ogólnie to wielki szacuneczek za kawał jaki włożyliście w stworzenie tak obszernej aktualizacji. Mam nadzieję że wspólnymi siłami podniesiemy Samijkę na nogi tą aktualizacją i trzymam za to kciuki Teraz trzeba sie tylko uzbroić w cierpliwość i czekać
 28. 1 point
  Kilka słów ode mnie... Pierwotnym moim celem było uzyskanie odpowiedniego wsparcia technicznego i zaplecza aby móc zapewnić graczom odpowiednią przyszłość na projekcie. Takim zapleczem jest [technik]Crue, [admin]Mucos, [admin]Largo, [FA/GM]Sami którzy wspólnie są w stanie rozwijać projekt, zapewnić mu opiekę oraz wsparcie techniczne. Przy moim i Waszym wsparciu (graczy i weteranów Samii), jesteśmy w stanie rozpromować projekt do ponownej świetności. Również Freshu, naprawił do tej pory projekt i pozwala to na rozbudowę i rozwój. Wraz z aktualizacją pojawią się nowi ytuberzy na serię. Dodatkowo specjalnie wyciszyliśmy fanpage aby móc lepiej dotrzeć do odbiorców wraz z aktualizacją. Mam tez parę pomysłów Oczywiście, Wy jako nasi gracze jesteście nam niezbędni do odbudowy społeczności w znaczący sposób. Liczymy również na Wasze wsparcie. Nie poddajemy się i wracamy do gry...! PS: Dlaczego byście mieli do nas wrócić? Przy aktualizacjach, ostatnio na rynku w modzie jest nowe okienko ala system, nowa zbroja, nowy poziom, nowe misje i lecimy dalej.... Jeśli oczekujecie czegoś więcej i ciekawych systemów to my potrafimy to zrobić i to zrobimy. Mamy sporo pomysłów a wcześniej dodane Domeny są tego przykładem.
 29. 1 point
  Pakiety VIP I przepustki bojowe mogly by tez tam trafiac 🤔
 30. 1 point
  no hej, no to jak zawsze lecimy @Hooltras no w sumie niby spoko, niby nie, bo mnie olewa na dc w 90% jak coś pisze @Nikiforek dodaje fajne zdjęcia jedzenia na insta, ale mi nie odpisała jeszcze nigdy na smacznego 😕 @Vooxhy pan bezpośredni @Fresh bez komentarza, bo mnie nie lubi @Largo od tuta do gma, jako tut mnie nigdy nie olewał, ale jak dostał gma to zaczął, trochę niefajnie wiesz + patrz na czat w grze jak robisz eventy, dzięki @Mucos banował mnie co chwile na starym forum za nic, będę to pamiętał do końca życia, ale duży pluski jako gm, bo współpracuje z społecznością dc/forum i czyta czat w gierce + robi kozak zuo @Leo wszystko co pisałem, a on podważał z 0 wiedzą na temat sami okazało się prawda, a więc BK @Whip super admin, super chłopak i gracz komputerowy, nieraz wpadnie pograć w kalambury, ale często też olewa, fajnie jakbyś dodał jakieś dodatki na forum takie jak były za czasów @Niroa czy @Shayenn, bo obecnie forum to jedna wielka 💩 @Polter lol, Ty żyjesz wgl? xd @Dr3zgoR no i pan prezes, świetnie wykonuje swoja prace zarówno admina ts jak i policji na forum, zawsze pomocny i nigdy nie olewa nikogo @Sami widać że chłopak się stara, na razie nie mam nic mu do zarzucenia @Atencjusz ?xd, kim Ty jesteś, według mnie ta osoba absolutnie nie nadaje się do administracji na forum sami, może na kevrze się sprawował dobrze, bo tam nie było czatu ale tutaj daje się prowokować na proste zaczepki i z małych spin rozkręca tylko większe dzięki swoim "interwencją" @Gett no kolejny pan prezes, super admin, super gracz i w dodatku super rysownik OSOBY PONIŻEJ OCENIAM WEDŁUG STANOWISKA JAKIE MAJĄ NA FORUM, BO WIEM ŻE NIEKTÓRZY MAJĄ NP TUTA + HELPERA, ALE NIE CHCE MI SIĘ TAK PATRZEĆ KTO CO MA @FlastKissss w sumie to neutralny jestem, wymiankę zawsze zrobi i tyle wiem o tym człowieku, spin chyba też nie robi @DefNot trochę błędów ma w swoich "poradnikach" na wiki @Ishaya chyba nic nie mogę tutaj powiedzieć, bo jedyny kontakt jaki mieliśmy to jak kupowałem od niej konto za złota, handel bez tuta i mnie nie okradła to chyba na + @Many strażnik ww, stoi dzielnie i odpowiada całymi dniami na pytania bambików @Catze nie wiem w sumie kto to, kojarzę go tylko że stoi na ww codziennie xd @DaveN biorą pod uwagę s1 i teraz s2 to wydaje mi się że ma strasznie wywalone ego @Hansu trochę to dziwne, bo zazwyczaj jak ktoś obraża serwer i administracje to leci ban za działanie na szkodę serwera, a tu poleciała ranga helpera 🤷‍♂️ @Sibok chyba razem w kalambury graliśmy, ale nwm może to był @Velios albo jeszcze ktoś inny, jeśli to nie Ty to nie znam, a jeśli Ty to neutralny, ale widzę cb często na ww, a więc na + @ExpenS jedyne co wiem to że jesteś z vizardów i tyle, ani cb nigdzie nie widać ani nic @KelluS nie mam bladego pojęcia kim jesteś, ale trochę XD, że od czasu negatywnego rozpatrzenia twojego podania pierwszego do pozytywnego rozpatrzenia podania drugiego minęło zaledwie 15dni, ciekawe jak dużo rzeczy się przez ten czas zmieniło, zwłaszcza że podania wyglądają identycznie xd + patrząc na posty na forum wyglądasz jak typowy lizodup @Gerdziu rabones, tyle powinno wystarczyć @Hatsumi przyznałaś się publicznie do złamania regulaminu serwera + nieznajomość regulaminu jako helper 🤔+ sama się przyznałaś, że go nie znasz 😆 @Lampart widać że się stara, robi różne poradniki itp, ale np nie zna różnych sposobów na ułatwienie sobie giereczki, pozdrawiam @Benevento nie znam, ale często widzę z ranga helpera na ww @ZlotyCios XD, chłop co na starcie serwera pytał sie o podstawy na sb potem dostał helpera, niezła parodia @Znahorski skomentuje to tak (ss poniżej, zapożyczone od innego użytkownika), bije się bysiory mój drogi, jeśli twoja wiedza na pierwsza misje jest taka znikoma to obawiam się co jest dalej xd @Crue @CzaryMary @Trot nie wiem jakim cudem są takie osoby brane do teamu, ale no cóż xd @F0rV3r super chłopak, ale trochę zagubiony @Wacław lol? żyjesz? nie znam, ale patrząc na to że był ostatni raz 3tyg na forum, a hool wrzuca info dla testerów na forum to chyba słabo mu idzie testowanie @Aplikator bardziej bym go wrzucił na tuta albo jakiegoś pomocnika dla nowych graczy, nie wiem czy nadajesz się na testera biorąc pod uwaga, że kupiłeś swoje konta + siedzisz na low lvl, a aby dobrze testować to trzeba mieć raczej porządną wiedze na temat serwera, bez obrazy oczywiście @MrSinister nie wiem czemu, ale jedyne z czym mi się kojarzysz to z kupionym kontem xd, ale może źle mi się kojarzysz, pozdro @xCaambridge jedyne z czym mi się kojarzysz to jest to że stałeś na low lvlu cały czas + kupione konto, nwm czy dobrze mi się kojarzy to, pozdro @Chory biorąc pod uwage jego konkurencje "testerów" to nadaje się chyba najlepiej na to stanowisko @PaniWiktoria miło wspominam wymianki @hansik myślałem że hansik i @Hansu to jest ta sama osoba, jednak nie @Kagura widać że się stara i angażuje w życie serwera + pomaga innym

Announcements

×
×
 • Create New...