Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation since 06/27/22 in all areas

 1. 3 points
  > Szata Aury jest przedmiotem, który podczas noszenia dodaje naszej postaci pewien procent bonusów > Szata aury może absorbować bonus z Biżuterii (Tarcza, Bransoleta, Kolczyki i Naszyjnik) > Szatę aury możemy wyposażyć we "wkład" już na najniższym stopniu. Podczas ewolucji, absorbcja nie zniknie. > Szata aury na maksymalnym poziomie daje losowy % poszczególnych absorbowanych bonów (gdzie maksymalnym % jest 17) > Szata aury może maksymalnie absorbować 17% bonusu > Szatę aury można mixować na maksymalnym poziomie > Promienistą Szatą Aury nie można Handlować > Wszystkie czynności związane z Szatami Aury wykonujemy u NPC Mistrza Zumaha (znajduje się w m1) Szaty możemy zdobyć z: Szatę aury zwyczajną możemy zdobyć ze szkat Golemów (Mapa KD), Szatę aury zwyczajną możemy zakupić w IS Szatę Aury szlachetną możemy zdobyć z dungeonu 207 i 208, Szatę aury Promienistą możemy zdobyć z Legendarnych Władców, Stopnie Jakości Szat Aury: Zwyczajna Szata Aury 1 Poziom - 49 Poziom (Stopień 1) Prosta Szata Aury 50 Poziom - 99 Poziom (Stopień 2) Szlachetna Szata Aury 100 Poziom - 149 Poziom (Stopień 3) Błyszcząca Szata Aury 150 Poziom - 199 Poziom (Stopień 4) Wytworna Szata Aury 200 Poziom - 249 Poziom (Stopień 5) Promienista Szata Aury 250 Poziom (Stopień 6) Aby móc ulepszyć szatę aury na kolejny stopień pierw musimy zwiększyć jej doświadczenie, Doświadczenie możemy zwiększyć za pomocą Ognistych Run szaty Ognista Runa Szaty (10) Ognista Runa Szaty (50) Ognista Runa Szaty (100) Ognista Runa Szaty (250) Ognista Runa Szaty (500) Możliwe do zdobycia z dungeonów 200+, na mapie KD z Golemów oraz podczas specjalnych eventów - Inwazja metinów z expem do szat aury. A także do zakupienia w IS Ponadto za pomocą wzmacniaczy można zwiększyć wartość absorpcji w szacie aury: Możemy je wytworzyć u Zumaha Wzmacniacz Szaty Aury (prosty) Zwiększa wartości absorpcji o 2% na 1 dzień Wzmacniacz Szaty Aury (szlachetny) Zwiększa wartości absorpcji o 3% na 2 dni Wzmacniacz Szaty Aury (wytworny) Zwiększa wartości absorpcji o 5% na 3 dni Wzmacniacz Szaty Aury (promienisty) Zwiększa wartości absorpcji o 10% na 5 dni Wzmacniacze zużywają się tylko wtedy, gdy szata aury jest założona. Wymagana ilość doświadczenia na poszczególnych stopniach: 1 Poziom - 49 Poziom (Stopień 1) 49 000 50 Poziom - 99 Poziom (Stopień 2) 100 000 100 Poziom - 149 Poziom (Stopień 3) 200 000 150 Poziom - 199 Poziom (Stopień 4) 400 000 200 Poziom - 249 Poziom (Stopień 5) 800 000 250 Poziom (Stopień 6) _ Wygląd szaty aury na poszczególnych stopniach:
 2. 3 points
  Aktualizacja poradnika 03.07.2022 r. • Uzupełniono informacje,
 3. 1 point
  Nie możemy usuwać teraz, bo nie miałoby to sensu. Pewne rzeczy mają być wycięte z dropu na stałe, bądź zmienią swoje zastosowanie, oraz przykładowo sytuacja z alchemią, gdzie mają być zmienione procenty.
 4. 1 point
  Hej, chciałbym się podzielić z Wami przemyśleniami dotyczącymi aktualizacji oraz tematu powyżej. Co prawda może wydawać się obszerny, jednak z bólem serca muszę Wam powiedzieć, że nie udało nam się w nim zawrzeć całości aktualizacji. Powiedziałbym, że jest to 70-80% zmian i nowości, które zastaniecie z dniem wejścia aktualizacji. Nie wszystko da się niestety zobrazować na zdjęciach czy prostych gifach, a też bez sensu jest robić temat z obszernością drugiej prezentacji. Także czego możecie się spodziewać? Na pewno olbrzymich ilości: - Nakładek - Kostiumów - Zwierzaków - Wierzchowców - Skrzydeł Ponadto: - Autorski system ofiary - Autorskie questy poboczne, w których wybory mają znaczenie! - Poprawa aspektów wizualnych, opisów setek przedmiotów, dodanie kolorów Ponadto wiele nowych, ciekawych osiągnięć, postaraliśmy się wspólnie z Mucosem mocno zadbać o aspekty kosmetyczne. Wspominając o kosmetyce, istnieje spora szansa, że część ikonek z tematu ulegnie zmianie, na bardziej wyraziste i charakterne Postaram się informować Was o każdej większej czy mniejszej aktualizacji tematu na discordzie serwerowym, na który serdecznie zapraszamy. Dziękujmy za możliwość wykazania się i do zobaczenia niedługo na WW!

Announcements

×
×
 • Create New...