Skocz do zawartości

D3nZ

Użytkownik
 • Zawartość

  20
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

1 Neutralny

O D3nZ

 • Ranga
  Użytkownik
 1. Kupie wp/body 120

  Nazwa postaci: --- Przedmiot(y): Arcy, is exp i najlepiej z eq full eq do expa Bonusy, kamienie duszy lub inne możliwe: Oferuję: Bryłki Kontakt: Forum / LuckerMan w grze
 2. e-mail

  Na supporcie dostałem taką odpowiedź Ty musisz znać pocztę.
 3. e-mail

  Witam, mam problem ponieważ zapomniałem e-maila na którym założyłem konto ( do metina ) i czy by była możliwość przypomnienia/zmiany e-maila ?
 4. eq na healera

  Witam, mam pytanie odnośnie eq. Jakie najlepsze bonusy dać do pvp hełmu/bransy ? Takie bonusy do bransy czy inne ? - Max Pz - do pż - odp na magie - silny na ludzi - szansa na szycie Takie bonusy do hełmu czy inne ? - Silny na ludzi - szansa na unik - reg pz - szybkość ataku - odp na magie ?
 5. DMG healera

  Witam, mam pytanie czy mając 105lvl + is exp + prawie full eq exp na 90 lvl z wyjatkiem butów i dzwon na 90lvl (51sr kd moba+6) + kula wichury (75lvl) + amulat wiecznej miłości (5 moby) i bijąc w mylifa na marmurku po ok.41k to ,, normalny '' dmg ? A jeśli tak to czy na wyższych lvl'ach dam rade zbijać bosy itp ?
 6. Szaman healer

  Witam, piszę z pytaniem czy Szaman healer wymaxowany jest dobrą postacią do PVP czy lepiej robić inną postać ? np ninja dagger/archer
 7. Postać PVP

  Witam, piszę w sprawie zapytania się jaka klasa postaci do PVP jest najlepsza ( wymaxowana )
×
>