Jump to content

Lampart

Emeryt EG
 • Posts

  457
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  9
 • Time Online

  8d 23h 39m 31s

Everything posted by Lampart

 1. Szykuje się super zabawa, jesteście najlepsi. Z pozdrowieniami, Lampart.
 2. Jak wszystko przechodzi, to rozumiem, że będzie kolejna aktualizacja, ale tym razem do 215 lvla, żeby ratować rynek? xD
 3. Super evencik chłopaki, widać, że się staracie cały czas Będzie grane na pewno
 4. gorąca jak frytka

 5. karaluchy

  1. Denitonis

   Denitonis

   już wychodzą z nory 

  2. KEI0S

   KEI0S

   chcą mi dobrać się do dupy

 6. Pozdrawiam każdą dobrą mordę.

  1. Denitonis
  2. Aplik
  3. ReSsu

   ReSsu

   oprócz tej która zjadła torbę BLE HA 

 7. chciałbym być jak Oliwka Brazil

  1. Show previous comments  3 more
  2. Denitonis

   Denitonis

   Ta niebieska...

  3. Svea

   Svea

   Chcialbys byc jak Oliwka ale Ci nie wyszlo :monkaRUN:

  4. KEI0S

   KEI0S

   moja crush Oliwka 

 8. big mami big mami

 9. No fakt, przydałoby się, zeby dostały lekkiego buffa na drop ulepek
 10. U strażnika miejskiego w m1 mamy opcję wymiany przedmiotów. Możemy u niego oddać zbędne dla nas pasywki, a w zamian dostaniemy fragmenty książki, które wymieniamy na Torbę Ucznia. Z torby ucznia lecą m.in: perły, ulepszacze, złoto, ekwipunek heksagonalny, skrzynia czarnego tygrysa, przetopy heksagonalne. Aby wytworzyć jedną torbę, potrzebujemy 15 pasywek. Poniżej wstawiam przykładowy drop z 80 sztuk torb ucznia.
 11. Patrząc na shopy w m1 mam wrażenie, że masa nowych graczy nie ma pojęcia co może wystawić na shopa, żeby zarobić. Niżej postaram się podsunąć pomysły na zarobek. Oczywiście nie są to sposoby, które będą działać zawsze. Jest ogólny poradnik i musicie sobie sprawdzić na co aktualnie jest zapotrzebowanie. - Zrobienie dropka 100 lvl i farmienie jajek do smoczego amuletu (opis systemu) - Robienie rajdu huga (90-120) na parę postaci. Do ukończenia rajdu nie trzeba specjalnego eq i można go robić samemu. Lecą z niego ulepki, które możemy sprzedać, exp do peta oraz amulety wody/ognia p3. (poradnik dot. rajdu) - Odpały zawsze będą w cenie, a na rynku ich brakuje - Mikstury z Amry (Najlepiej wbić 100 lvl i robić wszystkie polowania jednocześnie na mapie 85) (opis questa) - Mikstury Huga (rajd 90-120) (opis rajdu) - Mikstury skarbnika (rajd 130-150) (opis rajdu) - Rumy (75-130, 170-195) (opis dungeonu) - Mikstury z koszmaru (opis dungeonu) - (200+) Zbieranie kwiatków na dar-ha i wymienianie ich na mikstury u Elfiej Alchemiczki na ww - Od mapy 105 możemy kopać demast. - Zbieranie kwiatków na mapach, aktualnie nie ma ich na rynku - Kopanie całego questa górnika, ludzie to skupują na dropki - Obecnie każdy ulepek jest coś wart, dlatego respy metinów i bossów na mapach oraz wszystkie dungeony są opłacalne. - Taka sama sytuacja jest z ulepami do pasa. Ulepsza się go opornie, dlatego każdy ulepek do pasa ma swoją cenę. - Najbardziej opłacalnymi dungeonami jest dungeon 180 (Dolina Mrocznej Gwiazdy) oraz 190 (Splugawiona Jama). Lecą z nich m.in listy, czaszki, złote żaby, fragmenty pustki oraz inne wartościowe ulepszacze. - Dungeonami wartymi uwagi jest także dungeon 90 (Niebiosa Umarłych) oraz 100 (Magiczne Gniazdo) z których lecą złote statuy.
 12. To jest tylko efekt wizualny, dostajesz też za to punkty sławy nad głową i punkty samii do wydania u Ehena w m1. Wszystkie rangi masz pod przyciskiem "V"
 13. Pewnie, już kopiuję temat Largo, żeby zaktualizować swój
 14. Jak wyślesz pety to zaktualizuje 😉
 15. Niby banał, ale z tego co zauważyłem, to część nowych graczy o tym nie wie. Najlepiej jest ustawiać miksera w Krainie Arh, to jest chyba jedyna mapa na której nie zetnie nam się client po wielu godzinach miksowania eq. Aby ustawić wiele okienek z bonus switcherem na jednym cliencie musimy kliknąć F5, wrzucić itemki do BS'a, a następnie przeteleportować się z powrotem na mapę na której jesteśmy i powtórzyć akcję. Nie polecam ustawiać jednego itemka na parę bs'ów, bo bony nam mogą bardzo łatwo przeskoczyć.
×
×
 • Create New...