Jump to content

Kagura

Super Moderator Forum
 • Posts

  680
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  60
 • Time Online

  15d 9h 4m 12s

Other groups

Redaktor Wiki Zasłużony EG Veteran Samia

Kagura last won the day on October 12

Kagura had the most liked content!

Reputation

1104 Excellent

About Kagura

 • Birthday 03/15/2003

Informacje o postaci

 • Nick
  KimKardashian
 • Poziom
  209
 • Gildia
  Emeryci
 • Królestwo
  Senia

Recent Profile Visitors

16974 profile views
 1. Aktualizacja Poradnika 08.10.22r - Dodano informacje na temat umiejętności pasywnej "Gotowanie"
 2. Aktualizacja Poradnika 17.07.2022 - Dodano informacje na temat Umiejętności Pasywnej - Dozbrajanie.
 3. Aktualizacja Poradnika 04.07.2022r - Dodano informacje na temat podstawowych informacji do odbioru u Elerii.
 4. WAŻNA INFORMACJA! Przedmioty, które będą usunięte znikną wraz z wejściem aktualizacji na serwer!
 5. Aktualizacja Poradnika 02.06.2022r - Dodano informacje na temat łączenia legendarnych kamieni w kamienie ofensywne i defensywne.
 6. Po przeczytaniu całego tematu mogę jedynie powiedzieć, że dziękuję wam, za poświęcony czas, wierzę, że po tej aktualizacji Samia odżyje i znów będzie jednym z topowych serwerów. Zmiany jak najbardziej na plus, serwer tego potrzebował. BRAWO!
 7. Aktualizacja Poradnika 22.05.2022r - Dodano informacje na temat umiejętności pasywnych - Zemsta, Dar Smoka, Kamieniologia, Zastraszanie.
 8. W tym temacie dowiesz się: - Jakie bonusy otrzymasz po wbiciu pasywek na maksymalny poziom. Dar Smoka Dar Smoka zwiększa maksymalną ilość punktów życia Umiejętność możemy wbić maksymalnie na poziom P Pasywka na maksymalnym poziomie daje: Max HP +10000 Pasywkę ulepszamy Podręcznikami Daru Smoka Kamieniologia Kamieniologia zwiększa obrażenia zadawane przeciwko metinom Umiejętność możemy wbić maksymalnie na poziom M1 Pasywka na maksymalnym poziomie daje: Silny przeciwko metinom 20% Pasywkę ulepszamy Podręcznikami Kamieniologii Zastraszanie Zwiększa obrażenia zadawane przeciw potworom. Podnosi obrażenia, a nie wartość bonusu "Silny Przeciwko Potworom" Umiejętność możemy wbić maksymalnie na poziom P Pasywka na maksymalnym poziomie daje: Obrażenia przeciw stworom +40% Pasywkę ulepszamy Podręcznikami Zastraszania Zemsta Zwiększa obrażenia zadawane graczom. Podnosi obrażenia, a nie wartość bonusu "Silny Przeciwko Ludziom" Umiejętność możemy wbić maksymalnie na poziom M1 Pasywka na maksymalnym poziomie daje: Obrażenia przeciw ludziom +20% Pasywkę ulepszamy Podręcznikami Zemsty
 9. Aktualizacja Poradnika 22.05.2022r - Dodano Informacje na temat umiejętności pasywnej - Leśnik.
 10. W tym temacie dowiesz się: - Do czego służy pasywka "Leśnik" - Jakie bonusy otrzymasz po wbiciu umiejętności na maksymalny poziom. Leśnik Umiejętność Leśnika służy do zbierania Patyków na Wyspie Dar-Ha Pasywka na maksymalnym poziomie daje: Szansa na zebranie patyka + 40% Szkolimy ją za pomocą Instrukcji Leśnika Patyki pozyskujemy za pomocą Lewego Przycisku Myszy - Klikając na nie. Umiejętność Pasywną "Leśnik" możesz szkolić dopiero od 200 poziomu postaci. Patyki możesz zbierać dopiero od 200 poziomu postaci, występują one tylko na Wyspie Dar-Ha. Do czego służą Patyki? Patyki mają trzy zastosowania: 1. Misja do Kampanii Dar-Ha <Kliknij, by dowiedzieć się więcej o Kampanii Dar-Ha> 2. Misja u Baocha - U Baocha odbieramy misję na poszukiwanie Patyków, można robić ją raz na 24h, resetuje się ona każdego dnia po 00:00. - Polega ona na zebraniu 10 patyków, po zebraniu ich wracamy do Baocha, oddajemy mu Patyki i otrzymujemy nagrodę w postaci Złota. (Od 30 do 80) Poniżej prezentuję wygląd Baocha oraz miejsce, w którym się znajduje. 3. Oddawanie ich do Baocha bez misji. Możesz oddawać Patyki do Baocha, by otrzymać 1-2szt złota za Patyk, wymieniać możesz maksymalnie 100szt. jednorazowo.
×
×
 • Create New...