Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Kagura

Moderator Forum
 • Content Count

  670
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  48
 • Time Online

  14d 11h 30m 10s

Kagura last won the day on June 26

Kagura had the most liked content!

Community Reputation

1075 Excellent

About Kagura

 • Other groups Redaktor Wiki,
  Veteran Samia,
  Zasłużeni EG
 • Currently Viewing Forums Index
 • Rank
  Mommy's son
 • Birthday 03/15/2003

Informacje o postaci

 • Nick
  Kagura/Avesheila
 • Poziom
  206
 • Gildia
  Emeryci
 • Królestwo
  Senia

Recent Profile Visitors

14245 profile views
 1. WAŻNA INFORMACJA! Przedmioty, które będą usunięte znikną wraz z wejściem aktualizacji na serwer!
 2. Lista została zaktualizowana.
 3. Aktualizacja Poradnika 02.06.2022r - Dodano informacje na temat łączenia legendarnych kamieni w kamienie ofensywne i defensywne.
 4. Od dnia dzisiejszego @ Sheala pełni również funkcję Super Moderatora Forum na Samii, gratulujemy i życzymy powodzenia!
 5. Po przeczytaniu całego tematu mogę jedynie powiedzieć, że dziękuję wam, za poświęcony czas, wierzę, że po tej aktualizacji Samia odżyje i znów będzie jednym z topowych serwerów. Zmiany jak najbardziej na plus, serwer tego potrzebował. BRAWO!
 6. Aktualizacja Poradnika 22.05.2022r - Dodano informacje na temat umiejętności pasywnych - Zemsta, Dar Smoka, Kamieniologia, Zastraszanie.
 7. W tym temacie dowiesz się: - Jakie bonusy otrzymasz po wbiciu pasywek na maksymalny poziom. Dar Smoka Dar Smoka zwiększa maksymalną ilość punktów życia Umiejętność możemy wbić maksymalnie na poziom P Pasywka na maksymalnym poziomie daje: Max HP +10000 Pasywkę ulepszamy Podręcznikami Daru Smoka Kamieniologia Kamieniologia zwiększa obrażenia zadawane przeciwko metinom Umiejętność możemy wbić maksymalnie na poziom M1 Pasywka na maksymalnym poziomie daje: Silny przeciwko metinom 20% Pasywkę ulepszamy Podręcznikami Kamieniologii Zastraszanie Zwiększa obrażenia zadawane przeciw potworom. Podnosi obrażenia, a nie wartość bonusu "Silny Przeciwko Potworom" Umiejętność możemy wbić maksymalnie na poziom P Pasywka na maksymalnym poziomie daje: Obrażenia przeciw stworom +40% Pasywkę ulepszamy Podręcznikami Zastraszania Zemsta Zwiększa obrażenia zadawane graczom. Podnosi obrażenia, a nie wartość bonusu "Silny Przeciwko Ludziom" Umiejętność możemy wbić maksymalnie na poziom M1 Pasywka na maksymalnym poziomie daje: Obrażenia przeciw ludziom +20% Pasywkę ulepszamy Podręcznikami Zemsty
 8. Aktualizacja Poradnika 22.05.2022r - Dodano Informacje na temat umiejętności pasywnej - Leśnik.
 9. W tym temacie dowiesz się: - Do czego służy pasywka "Leśnik" - Jakie bonusy otrzymasz po wbiciu umiejętności na maksymalny poziom. Leśnik Umiejętność Leśnika służy do zbierania Patyków na Wyspie Dar-Ha Pasywka na maksymalnym poziomie daje: Szansa na zebranie patyka + 40% Szkolimy ją za pomocą Instrukcji Leśnika Patyki pozyskujemy za pomocą Lewego Przycisku Myszy - Klikając na nie. Umiejętność Pasywną "Leśnik" możesz szkolić dopiero od 200 poziomu postaci. Patyki możesz zbierać dopiero od 200 poziomu postaci, występują one tylko na Wyspie Dar-Ha. Do czego służą Patyki? Patyki mają trzy zastosowania: 1. Misja do Kampanii Dar-Ha <Kliknij, by dowiedzieć się więcej o Kampanii Dar-Ha> 2. Misja u Baocha - U Baocha odbieramy misję na poszukiwanie Patyków, można robić ją raz na 24h, resetuje się ona każdego dnia po 00:00. - Polega ona na zebraniu 10 patyków, po zebraniu ich wracamy do Baocha, oddajemy mu Patyki i otrzymujemy nagrodę w postaci Złota. (Od 30 do 80) Poniżej prezentuję wygląd Baocha oraz miejsce, w którym się znajduje. 3. Oddawanie ich do Baocha bez misji. Możesz oddawać Patyki do Baocha, by otrzymać 1-2szt złota za Patyk, wymieniać możesz maksymalnie 100szt. jednorazowo.
 10. Aktualizacja Poradnika 22.05.2022r - Dodano informacje na temat umiejętności pasywnej - Badacz.
 11. W tym temacie dowiesz się: - Na czym polega umiejętność "Badacz". - Jakie bonusy otrzymasz po wbiciu pasywki na maksymalny poziom. Badacz Umiejętność "Badacz" służy do zwiększania bonusów, które możemy otrzymać od "Starożytnej Tablicy". Pasywka na maksymalnym poziomie daje jeden z wymienionych poniżej bonusów na 24h po aktywowaniu Starożytnej Tablicy: Maks PŻ +6000 Wartość Ataku +200 Obrona +150 Szansa Na Omdlenie 15% Szansa Na Cios Krytyczny 15% Szansa Na Przeszywający Cios 15% Średnie Obrażenia 15% Silny Przeciwko Potworom 15% Silny Przeciwko Nieumarłym 20% Silny Przeciwko Mistykom 20% Silny Przeciwko Zwierzętom 20% Maksymalny poziom umiejętności to 10! Starożytna Tablica respi się na każdej mapie od 85 poziomu, prezentuje się następująco. Aktywujemy ją za pomocą Starożytnej Książki Pozyskujemy je na podstawowych mapach - Podnosząc je z ziemi - tak jak minerały. Uwaga! Podnoszenie księgi może być niepomyślne! By aktywować Tablicę musimy mieć przynajmniej jedną książkę w Ekwipunku, po aktywacji Tablica da nam jeden losowy bonus na 24h spędzonych w grze. Pasywkę ulepszamy również za pomocą Starożytnej Książki
 12. Aktualizacja poradnika 22.05.2022r - Dodano informacje na temat umiejętności pasywnej żniwiarz.
 13. W tym temacie dowiesz się: - Do czego służy Umiejętność Pasywna - Żniwiarz - Jak wykorzystać kości, które zbierasz Żniwiarz Pasywka Żniwiarz służy do zwiększania szansy oraz ilości zebranych kości znajdujących się na mapach. Pasywka na maksymalnym poziomie daje: Szansa na pomyślne zebranie kości: 80% Możliwe zebranie dodatkowych kości: 5 Umiejętność ulepszamy za pomocą Instrukcji Żniwiarstwa, jej maksymalny poziom to M1. Kości zbieramy klikając na nie Lewym Przyciskiem Myszy lub przeciągając Narzędzie Wydobywcze na kości. Narzędzie Wydobywcze daję nam szansę na zebranie dodatkowych kości. Kości pojawiają się na mapach od 75 poziomu. Rodzaje Kości: Na serwerze mamy dostępnych 10 rodzajów kości, które przy zbieraniu wpadają nam losowo do ekwipunku, każda z nich służy do tego samego, czyli do wymiany ich na Kościane Monety u Władcy Kości. Kościane Monety możemy wymienić w Sklepie Kości, prezentuje się on następująco.
×
×
 • Create New...