Jump to content

Kagura

Super Moderator Forum
 • Posts

  680
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  60
 • Time Online

  15d 9h 4m 10s

Everything posted by Kagura

 1. Aktualizacja Poradnika 08.10.22r - Dodano informacje na temat umiejętności pasywnej "Gotowanie"
 2. Aktualizacja Poradnika 17.07.2022 - Dodano informacje na temat Umiejętności Pasywnej - Dozbrajanie.
 3. Aktualizacja Poradnika 04.07.2022r - Dodano informacje na temat podstawowych informacji do odbioru u Elerii.
 4. WAŻNA INFORMACJA! Przedmioty, które będą usunięte znikną wraz z wejściem aktualizacji na serwer!
 5. Aktualizacja Poradnika 02.06.2022r - Dodano informacje na temat łączenia legendarnych kamieni w kamienie ofensywne i defensywne.
 6. Po przeczytaniu całego tematu mogę jedynie powiedzieć, że dziękuję wam, za poświęcony czas, wierzę, że po tej aktualizacji Samia odżyje i znów będzie jednym z topowych serwerów. Zmiany jak najbardziej na plus, serwer tego potrzebował. BRAWO!
 7. Aktualizacja Poradnika 22.05.2022r - Dodano informacje na temat umiejętności pasywnych - Zemsta, Dar Smoka, Kamieniologia, Zastraszanie.
 8. W tym temacie dowiesz się: - Jakie bonusy otrzymasz po wbiciu pasywek na maksymalny poziom. Dar Smoka Dar Smoka zwiększa maksymalną ilość punktów życia Umiejętność możemy wbić maksymalnie na poziom P Pasywka na maksymalnym poziomie daje: Max HP +10000 Pasywkę ulepszamy Podręcznikami Daru Smoka Kamieniologia Kamieniologia zwiększa obrażenia zadawane przeciwko metinom Umiejętność możemy wbić maksymalnie na poziom M1 Pasywka na maksymalnym poziomie daje: Silny przeciwko metinom 20% Pasywkę ulepszamy Podręcznikami Kamieniologii Zastraszanie Zwiększa obrażenia zadawane przeciw potworom. Podnosi obrażenia, a nie wartość bonusu "Silny Przeciwko Potworom" Umiejętność możemy wbić maksymalnie na poziom P Pasywka na maksymalnym poziomie daje: Obrażenia przeciw stworom +40% Pasywkę ulepszamy Podręcznikami Zastraszania Zemsta Zwiększa obrażenia zadawane graczom. Podnosi obrażenia, a nie wartość bonusu "Silny Przeciwko Ludziom" Umiejętność możemy wbić maksymalnie na poziom M1 Pasywka na maksymalnym poziomie daje: Obrażenia przeciw ludziom +20% Pasywkę ulepszamy Podręcznikami Zemsty
 9. Aktualizacja Poradnika 22.05.2022r - Dodano Informacje na temat umiejętności pasywnej - Leśnik.
 10. W tym temacie dowiesz się: - Do czego służy pasywka "Leśnik" - Jakie bonusy otrzymasz po wbiciu umiejętności na maksymalny poziom. Leśnik Umiejętność Leśnika służy do zbierania Patyków na Wyspie Dar-Ha Pasywka na maksymalnym poziomie daje: Szansa na zebranie patyka + 40% Szkolimy ją za pomocą Instrukcji Leśnika Patyki pozyskujemy za pomocą Lewego Przycisku Myszy - Klikając na nie. Umiejętność Pasywną "Leśnik" możesz szkolić dopiero od 200 poziomu postaci. Patyki możesz zbierać dopiero od 200 poziomu postaci, występują one tylko na Wyspie Dar-Ha. Do czego służą Patyki? Patyki mają trzy zastosowania: 1. Misja do Kampanii Dar-Ha <Kliknij, by dowiedzieć się więcej o Kampanii Dar-Ha> 2. Misja u Baocha - U Baocha odbieramy misję na poszukiwanie Patyków, można robić ją raz na 24h, resetuje się ona każdego dnia po 00:00. - Polega ona na zebraniu 10 patyków, po zebraniu ich wracamy do Baocha, oddajemy mu Patyki i otrzymujemy nagrodę w postaci Złota. (Od 30 do 80) Poniżej prezentuję wygląd Baocha oraz miejsce, w którym się znajduje. 3. Oddawanie ich do Baocha bez misji. Możesz oddawać Patyki do Baocha, by otrzymać 1-2szt złota za Patyk, wymieniać możesz maksymalnie 100szt. jednorazowo.
 11. Aktualizacja Poradnika 22.05.2022r - Dodano informacje na temat umiejętności pasywnej - Badacz.
 12. W tym temacie dowiesz się: - Na czym polega umiejętność "Badacz". - Jakie bonusy otrzymasz po wbiciu pasywki na maksymalny poziom. Badacz Umiejętność "Badacz" służy do zwiększania bonusów, które możemy otrzymać od "Starożytnej Tablicy". Pasywka na maksymalnym poziomie daje jeden z wymienionych poniżej bonusów na 24h po aktywowaniu Starożytnej Tablicy: Maks PŻ +6000 Wartość Ataku +200 Obrona +150 Szansa Na Omdlenie 15% Szansa Na Cios Krytyczny 15% Szansa Na Przeszywający Cios 15% Średnie Obrażenia 15% Silny Przeciwko Potworom 15% Silny Przeciwko Nieumarłym 20% Silny Przeciwko Mistykom 20% Silny Przeciwko Zwierzętom 20% Maksymalny poziom umiejętności to 10! Starożytna Tablica respi się na każdej mapie od 85 poziomu, prezentuje się następująco. Aktywujemy ją za pomocą Starożytnej Książki Pozyskujemy je na podstawowych mapach - Podnosząc je z ziemi - tak jak minerały. Uwaga! Podnoszenie księgi może być niepomyślne! By aktywować Tablicę musimy mieć przynajmniej jedną książkę w Ekwipunku, po aktywacji Tablica da nam jeden losowy bonus na 24h spędzonych w grze. Pasywkę ulepszamy również za pomocą Starożytnej Książki
 13. Aktualizacja poradnika 22.05.2022r - Dodano informacje na temat umiejętności pasywnej żniwiarz.
 14. W tym temacie dowiesz się: - Do czego służy Umiejętność Pasywna - Żniwiarz - Jak wykorzystać kości, które zbierasz Żniwiarz Pasywka Żniwiarz służy do zwiększania szansy oraz ilości zebranych kości znajdujących się na mapach. Pasywka na maksymalnym poziomie daje: Szansa na pomyślne zebranie kości: 80% Możliwe zebranie dodatkowych kości: 5 Umiejętność ulepszamy za pomocą Instrukcji Żniwiarstwa, jej maksymalny poziom to M1. Kości zbieramy klikając na nie Lewym Przyciskiem Myszy lub przeciągając Narzędzie Wydobywcze na kości. Narzędzie Wydobywcze daję nam szansę na zebranie dodatkowych kości. Kości pojawiają się na mapach od 75 poziomu. Rodzaje Kości: Na serwerze mamy dostępnych 10 rodzajów kości, które przy zbieraniu wpadają nam losowo do ekwipunku, każda z nich służy do tego samego, czyli do wymiany ich na Kościane Monety u Władcy Kości. Kościane Monety możemy wymienić w Sklepie Kości, prezentuje się on następująco.
 15. Aktualizacja Poradnika 22.05.2022r - Dodano informacje na temat umiejętności pasywnej - górnik. - Dodano rodzaje rud dostępne na serwerze.
 16. W tym temacie dowiesz się: - Czym jest System Górnictwa. - Jakie bonusy otrzymasz po wbiciu pasywki na maksymalny poziom. - Do czego służą rudy minerałów na serwerze. Górnictwo Górnictwo służy do zwiększania szansy na dodatkową rudę przy kopaniu. Pasywka na maksymalnym poziomie daje: Dodatkowa szansa na wykopanie rudy: 10% Dodatkowa ruda (Kopalnia): 80szt. Dodatkowa ruda (Mapy): 150szt. Pamiętaj, że ta umiejętność nie działa na Rudę Bursztynu z eventu "Bursztynowa Loteria"! <Kliknij tutaj, by dowiedzieć się więcej o Bursztynowej Loterii> Rudy na serwerze pozyskujemy za pomocą Kilofa Kilof kupujemy u Prastarego Arca, który znajduje się w Krainie Arh - W tej lokacji również wykonujemy serię misji od tego jegomościa, wykonanie ich wzmocni naszą postać stałymi bonusami! <Kliknij tutaj, by dowiedzieć się więcej o misjach od Prastarego Arca> Rodzaje Rud Na serwerze mamy 10 rodzajów rud podstawowych i 1 rudę specjalną. Ruda Miedzi Ruda Srebra Ruda Złota Ruda Jadeitu Ruda Ebonitu Kawałek Perły Ruda Białego Złota Ruda Kryształu Ruda Ametystu Ruda Niebiańskich Łez Ruda Demastu - Ruda Specjalna
 17. Przeniesiono do nowego poddziału "Umiejętności Pasywne"
 18. Przeniesiono do nowego poddziału "Umiejętności Pasywne"
 19. W tym temacie dowiesz się: - Gdzie odebrać podstawowe pasywki (Polimorfia, Kombinacja, Dowodzenie) - Jakie bonusy otrzymasz Polimorfia Polimorfia zwiększa zadawane obrażenia na marmurze oraz wydłuża czas przemiany Kombinacja Kombinacja ulepsza atak combo Dowodzenie Dowodzenie zwiększa bonusy dla osób w grupie Szansa na blok ciosów - 5% Szybkość Ataku - 18% Punkty Życia - +3500 Wartość Ataku - +120 (Można przydzielić dla dwóch osób w PT) Silny Przeciwko Potworom - 10% Czas Trwania umiejętności - +75 Aby odebrać pasywki należy udać się do Elerii, która znajduje się w miastach pierwszych i drugich oraz wybrać opcję "Standardowe Umiejętności"
 20. W tym temacie dowiesz się: - Do czego służy umiejętność pasywna "Gotowanie" - Jakie korzyści możesz czerpać dzięki niej Gotowanie Umiejętność gotowania pozwala tworzyć nam dania u kucharza, którym jest Octavio. Każdy poziom pasywki zwiększa ilość dań, które możemy wytworzyć, im więcej dań dostępnych jest do wytworzenia, tym więcej różnorodnych przedmiotów do nich potrzebujemy. Limit dzienny wytworzenia dań, nie ważne z jakiego poziomu to 100 sztuk. Octavio znajduje się w dwóch miastach pierwszych, w okolicy Starszej Pani. Poniżej przedstawiam dania możliwe do ugotowania na poszczególnych poziomach umiejętności Poziom Gotowania #1 Sznaps Koai - by wytworzyć potrzebujemy - Alkohol oraz Nasiona Koai w ilości 1 szt. Księżycówka z Dyni - by wytworzyć potrzebujemy - Alkohol oraz Dynia w ilości 1szt. Sałatka z Fasoli - by wytworzyć potrzebujemy - Fasolki Bo oraz Czerwone Liście w ilości 1szt. Sałatka z Bysiora - by wytworzyć potrzebujemy - Czerwone Liście oraz Udziec Bysiora w ilości 1szt. Sałatka z Minotaura - by wytworzyć potrzebujemy - Czerwone Liście oraz Mięso z Minotaura w ilości 1szt. Przekąska - by wytworzyć potrzebujemy - Chleb oraz Suszone Mięso w ilości 1szt. Poziom Gotowania #2 Zupa z Dyni - by wytworzyć potrzebujemy - Korzonki Ho, Dynia oraz Woda w ilości 1szt. Kapuśniak - by wytworzyć potrzebujemy - Korzonki Ho, Kapusta oraz Woda w ilości 1szt. Pasztet Wołowy - by wytworzyć potrzebujemy - Wołowina, Nasiona Koai oraz Ryż w ilości 1szt. Zagrycha - by wytworzyć potrzebujemy - Drobne Ryby oraz Bochenek Chleba w ilości 1szt. Fasolowa - by wytworzyć potrzebujemy - Fasolki Bo, Dynia oraz Alkohol w ilości 1szt. Poziom Gotowania #3 Zupa Rybna - by wytworzyć potrzebujemy - Woda, Drobne Ryby, Sum oraz Łosoś w ilości 1szt. Pieczeń Bysiora - by wytworzyć potrzebujemy - Udziec Bysiora, Ryż, Fasolki Bo oraz Czerwony Grzyb w ilości 1szt. Danie z Łososia - by wytworzyć potrzebujemy - Łosoś, Ryż, Kapusta oraz Dynia w ilości 1szt. Danie z Suma - by wytworzyć potrzebujemy - Sum, Ryż, Kapusta oraz Czerwone Liście w ilości 1szt. Risotto - by wytworzyć potrzebujemy - Udziec z Bysiora, Baranina, Fasolki Bo oraz Ryż w ilości 1szt. Poziom Gotowania #4 Danie z Bysiora - by wytworzyć potrzebujemy - Udziec z Bysiora, Ryż, Dynia, Kapusta oraz Zielony Grzyb w ilości 1szt. Gulasz z Baraniny - by wytworzyć potrzebujemy - Baranina oraz Czerwony, Zielony, Niebieski i Fioletowy Grzyb w ilości 1szt. Mięsna Uczta - by wytworzyć potrzebujemy - Mięso z Minotaura, Udziec z Bysiora, Wołowina, Sum oraz Dynia w ilości 1szt. Gulasz - by wytworzyć potrzebujemy - Wołowina, Woda, Fasolki Bo, Nasiona Koai oraz Baranina w ilości 1szt. Grzybowa - by wytworzyć potrzebujemy - Czerwony, Zielony, Fioletowy, Niebieski Grzyb oraz Woda w ilości 1szt. Danie z Minotaura - by wytworzyć potrzebujemy - Mięso z Minotaura, Ryż, Czerwone Liście oraz Korzonki Ho w ilości 1szt. Do czego potrzebujemy jedzenia? Jedzenie służy do karmienia NPC'tów Gildyjnych, każde wytworzone danie ma określony procent, który przywraca "życie" dla wspomnianych wyżej NPC. Dzięki posiadaniu tej umiejętności możecie gotować i sprzedawać ugotowane jedzenie dla osób, które mają gildie, liderzy chcący mieć korzyść z postawionych NPC czymś muszą je karmić. Jeśli zastanawiacie się, gdzie zdobyć poszczególne materiały zapraszam do tematu tutaj --> >klik<
×
×
 • Create New...