Skocz do zawartości

Ignacy

Pomocnik Wymian
 • Zawartość

  269
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

91 Doskonały

O Ignacy

 • Ranga
  Best Member
 • Urodziny 01.06.1998

Ostatnio na profilu byli

3303 wyświetleń profilu
 1. Ignacy

  [Forum] Dział sprzedaży i kupna postaci

  Ułatwi handel i wyszukiwanie kont za preferowane ceny. Na tak. 🙂
 2. Ignacy

  Maru aka immo wbija z galerią

  Dzień dobry! Masz może chwilę i ochotę zrobić mi sygnaturkę i avatar? Jeżeli grasz na samii to mogę zaoferować smki. Avatar z samym napisem Ignacy, w którymś z rogów. A sygna może być animowana i napis Pomocnik Wymian Ignacy Dowolna tematyka; coś podobnego co się nie "gryzie".
 3. Ignacy

  Event Piłkarski 2018

  Zapowiada się superowo. Dobra robota chłopaki.
 4. Ignacy

  Sklep Turkusu

  Sklep turkusu już działa. 🙂
 5. Nazywam się Ignacy, znajomi wołają na mnie Ignaś. W czerwcu ukończyłem 20 lat. Pochodzę z Warszawy ulokowanej w województwie mazowieckim. Studiuję weterynarię. Uwielbiam zwierzęta i podróże. Posiadam ogromny dystans do siebie, rzadko kiedy można mnie urazić. Uwielbiam żartować, ale potrafię zachować powagę jeśli sytuacja tego wymaga. Jak to mówią "i do tańca i do różańca". Grunt to mieć łeb na karku i nie dać się złamać innym. Jestem osobą kulturalną oraz miłą. Staram się pomagać na miarę swoich możliwości. Mimo iż nieubłaganie zbliża się sesja, dostępny jestem cały czas. Będąc nawet poza domem mogę opiekować się forum - przesiadując na telefonie, tablecie. Funkcję moderatora pełniłem już kilkakrotnie. Panel moderatora, a nawet administratora (acp) nie jest mi obcy. Pierwszy raz styczność z ową rangą miałem na serwerze Es*ntis. Z funkcji moderatora forum awansowałem na administratora forum. Funkcję moderatora miałem przyjemność pełnić również na: K*guyii; Loth*rii. Mam nadzieję, że mój wachlarz doświadczenia będzie służył dobrą radą tutejszej Administracji. Obecnie nie pełnię funkcji moderatora na żadnym forum. [TuT]Ignacy Skontaktować można się ze mną na wiele sposobów: Gadu-Gadu; Telegram; Team-Speak3; Gra; Forum; Numer telefonu; Facebook. Wszystkim pozostałym kandydatom życzę powodzenia, a graczom i użytkownikom dobrej relacji z obecną i przyszłą administracją serwera oraz forum. Z poważaniem,
 6. Od 25.05 do 09.06 mnie nie będzie. 🙂

  1. Ikaly

   Ikaly

   nara, nie będę tęsknić 

 7. Ignacy

  Spam boty

  Nie jest to legalne. Gracze nie muszą do Ciebie odpisywać, a administratorzy weryfikują spammerów w różnych godzinach. Jeżeli ktoś im nie odpisze dostaje blokadę na pisanie/ konto.
 8. Ignacy

  Wielka Aktualizacja - Kryształowe Piekło

  Ale cudowne pety, dobra robota chłopaki.
 9. Ignacy

  Problem z uruchomieniem

  5. Odpowiedź: W tym wypadku musisz uruchomić Samię ze zgodnością ze swoim windowsem. Jeżeli posiadasz windows 8, 10 najlepszym rozwiązaniem jest włączenie ze zgodnością z Windows 7, nie zapominając o włączaniu jako Administrator. Można również kliknąć Prawym Przyciskiem Myszy na clienta Samii i użyć opcji systemowej "rozwiązywanie problemów ze zgodnością". Spróbuj wszystkiego co zostało zawarte w odpowiedzi wyżej i daj znać czy pomogło.
 10. Ignacy

  problem Problem z fryzurą

  Bonus dodajesz zaczarowaniem fryzury, tak?
 11. Ignacy

  Smok dung 80

  Do 160 lvla (albo 159 nie pamiętam).
 12. Ignacy

  Zbugowana Postac

  Uruchamiasz samie patcherem?
 13. Ignacy

  HardToBeGooD mówi ELOOO

  Żegnajcie, powodzenia dalej!
 14. Ignacy

  Nirvana odchodzi

  Powodzenia dalej
×
>