Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Sami

Game Master
 • Content Count

  3735
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  28
 • Time Online

  47d 10h 23m 28s

Sami last won the day on June 29

Sami had the most liked content!

Community Reputation

667 Excellent

About Sami

 • Rank
  Heksagonalny

Recent Profile Visitors

4511 profile views
 1. Nie możemy usuwać teraz, bo nie miałoby to sensu. Pewne rzeczy mają być wycięte z dropu na stałe, bądź zmienią swoje zastosowanie, oraz przykładowo sytuacja z alchemią, gdzie mają być zmienione procenty.
 2. Z dniem 03.06.2022 zaktualizowano regulamin forum o nowe punkty. Handel kontami/postaciami na forum jest zabroniony - waluta realna oraz z gry. (możliwość wystawiania m.in. na komunikatorze Discord). Zakazane jest wystawianie przedmiotów za realne pieniądze, wyjątek stanowią wypisane przedmioty pod linkiem
 3. Dopuszcza się handel unikalnymi przedmiotami za realną walutę, o których mowa poniżej: - Moneta Cywilizacji/Stalowy Byk, - Królewski Symbol, - Maska Umuhu, - Amulet En-tai, - Kamień Pustki, - Pas Heksagonalny P5, - Broń Smoczego Ognia P5 (każda klasa!) - Zbroja Smoczego Ognia P5 (każda klasa!) - Zbroja Czarnego Tygrysa P5 z HP 4,5khp+ z legendarnymi KD (każda klasa!) - Amulet Ognia/Wody/Złota P15 z maksymalnym wzmocnieniem, - Każdy Perfekcyjny Kamyk Wyborny z alchemii, - wszelkie wartościowe Eventowe nakładki/stroje/fryzury/wierzchowce/zwierzaki, które można zdobyć podczas czasowego wydarzenia oraz posiadają wartość kolekcjonerską. UWAGA Zabrania się ogłaszania na czacie gry, w sprawie przedmiotów za realną walutę! Ogłaszać się można przykładowo na forum/discordzie.
 4. Kamienie dopisze zaraz, tutaj racja. Patyki, taka sama sytuacja jak z demastem - zostają. Ogólnie jak coś jeszcze widzicie, to możecie pisać pod tematem.
 5. Niestety taki zabieg jest potrzebny dla serwera. Ok. 2 miesiące łącznie, wydaje mi się, że to jest wystarczający czas na zbicie zalegających wezwań (licząc od zakończenia Eventu). Po aktualce masz edytowany drop + nowe legendy, te wezwania nie mogą zostać. Poza tym chcemy przywrócić rywalizację na legendach. Zostawione xxx ilości na to mogą nie pozwolić.
 6. W dniu dzisiejszym do grona Zasłużonych dołączył @ Gett . Dziękujemy za współpracę i życzymy powodzenia
 7. W dniu 25.05.2022 zaktualizowano regulamin o poniższe punkty: Zabrania się dropienia na więcej niż 4 postacie jednocześnie. Zabrania się ogłaszania na czacie, w sprawie jakichkolwiek wymian między serwerami.
 8. @ Patros odpowiedział poprawnie.
 9. Podaj pełną datę zakończenia 2 sezonu Samia.pl.
 10. Okienko uszlachetniania.. Jakich składników potrzebna, do wytworzenia "Noz Raju"? Podaj pełne nazwy wymaganych przedmiotów.
 11. @ Patros odpowiedział poprawnie.
 12. Okienko uszlachetniania.. Jakich składników potrzebna, do wytworzenia "Legendarny Kamień Defensywny (Szybkosc/Unik"? Podaj pełne nazwy wymaganych przedmiotów.
 13. Czy wiesz gdzie stoi Baron Vernito? Mała podpowiedź - Amra. Odnajdź go, stań obok niego i zrób sobie z nim zdjęcie, tak aby była widoczna data, godzina oraz nazwa serwera i zamieść je tutaj. Powodzenia!
 14. @ MilffHunter odpowiedź poprawna.
×
×
 • Create New...