Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Fresh

Administrator
 • Content Count

  190
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  21
 • Time Online

  1d 5h 58m 17s

Fresh last won the day on April 18

Fresh had the most liked content!

Community Reputation

482 Excellent

7 Followers

About Fresh

 • Rank
  Królewski

Informacje o postaci

 • Nick
  Fresh
 • Poziom
  0
 • Gildia
  .
 • Królestwo
  .

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Zakończono wydarzenie wielkanocne.
 2. Wprowadzono wydarzenie wielkanocne.
 3. Zakończono wydarzenie zimowe.
 4. Przywrócono efekt Zbroi Zdobywcy. U Organizatorki Eventów do jutra do odebrania został specjalny zestaw kostiumów oraz nakładek sylwestrowych. Do sklepu Item-Shop do końca dnia jutrzejszego zostały dodane unikatowe Kostiumy Sylwestrowe oraz Bojownik Bogactwa.
 5. Wprowadzono Wydarzenie Zimowe. Dodano możliwość mieszania bonusów w wybornej alchemii. Poprawiono stabilność gry.
 6. Usunięto pozostałości po wydarzeniu Halloween. Wprowadzono wstępne przygotowania do wydarzenia świątecznego.
 7. Naprawiono kilka błędów powodujących niestabilność kanałów.
 8. Serwer został uruchomiony, zmienił się adres domeny więc dla niektórych osób może się pokazywać jako niedziałający, czas propagacji domen jest zależy od dostawcy internetu, lecz dla większości osób zmiany powinny już wejść w życie.
 9. Wprowadzono drobne usprawnienia optymalizujące serwer.
 10. W dzisiejszej aktualizacji będą miały miejsce dwie zmiany: Zakończenie wydarzenia Halloween. Zmiana serwera. Nowy serwer będzie szybszy, a także znajduje się w Polsce, przez co zwiększy się komfort gry. Przy okazji silnik gry jest przenoszony na nowszą wersję kompilatora oraz standard c++. Ze względu na dużą ilość zmian, czas trwania przerwy jest nieznany, serwer będzie wyłączony przez co najmniej 10 godzin.
 11. Zmieniono wygląd okna zadań Przywrócono pierwszy poziom na początku gry. Poprawiono wyświetlanie poziomu i przydzielanie bonusów zwierzaków Halloween. Zablokowano możliwość ulepszania Szat Aury u kowala.
 12. Naprawiono zadawani obrażeń Dyniowemu Pająkowi przez odbicie ciosu. Poprawiono widoczność Piniaty Halloween w trybie zmiany potworów na psy. Poprawiono zdobywane przedmioty z Aearie. Naprawiono wizualny błąd w Dyniowym Losowaniu. Poprawiono zdobywanie Halloweenowych zwierzaków. Od teraz każdy przedział Halloweenowych Komnat daje inny rodzaj zwierzaka. Zwiększono ilość otrzymywanych Dyń za oddanie przedmiotów Umarłemu Torakowi. Rozpoczęło się także przydzielanie nagród za sezon oraz 206 poziom. Potrwa kilkanaście godzin zanim pojawią się na każdym koncie. Odebrać je można w magazynie Item-Shop.
 13. Usunięto nieużywany dialog u Kapitana. Naprawiono możliwość otwierania Zarośniętej Dyni. Zamieniono Żetony Wyprawy na Żetony Wyzwania otrzymywane z Zamkniętej Dyni. Poprawiono opisy przedmiotów.
 14. Wprowadzono wydarzenie halloween. Poprawiono wyświetlanie efektów w zbrojowni. Usunięto Odłamki Run u Elerii (Sklep za diamenty) Usunięto runy heroiczne ze skrzyń metinów mroku Naprawiono problem z domeną Kulzura Usunięto runy oraz Odłamki Run u Władcy kości (Sklep za kości) Usunięto Odłamki Run w Turkusie
 15. Zablokowano możliwość kradzieży życia na domenach. Zablokowano możliwość wchodzenia na domeny będąc przemienionym w potwora. Zwiększono szansę na zdobycie Klejnotu Kulzura. Naprawiono wejście na Domenę Azyma.
×
×
 • Create New...