Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Whip

Administrator Forum
 • Content Count

  368
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  11
 • Time Online

  8d 12h 14m 58s

Whip last won the day on January 10

Whip had the most liked content!

Community Reputation

351 Excellent

About Whip

 • Other groups Veteran Samia
 • Rank
  Arcymistrz

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Pytanie dla nocnych marków. Co symbolizują huki/wystrzały podczas rezurekcji?
 2. Co symbolizuje baranek wielkanocny z czerwoną wstęga?
 3. @ Aluuuuuuuuuuuu odpowiedział poprawnie.
 4. Zagadka matematyczna. Zajączki wielkanocne przemierzały świat chowając jajka wielkanocne. Półtorej zająca przez półtorej dnia był w stanie schować półtorej pisanki. Ile jajek schowa jeden zając przez 6 dni?
 5. W związku z jutrzejszą Wielkanocą ogłaszamy dla was świąteczny quiz. Format konkursu jest na pewno znany stałym użytkownikom naszego forum, a tym którzy jeszcze nie brali nigdy udziału gorąco zachęcamy! W ciągu dnia będą zamieszczane pytania pod tym tematem o różnych godzinach. Dzięki temu umożliwimy każdemu możliwość udziału. Pytania mogą zadawać też osoby spoza Administracji Forum, także musicie być podwójnie czujni! Pytania oczywiście będą o tematyce wielkanocnej oraz o naszym serwerze. Nagrodzona zostaje pierwsza osoba, która poprawnie odpowie na zadane pytanie. Za każde pytanie będzie inna wartość punktów. - jeśli po 1h nie znajdzie się poprawna lub uznana przez zadającego poprawna odpowiedź, może zostać zadane następne pytanie, - zakazuje się edycji postów (jeśli będzie widoczna informacja o jego edycji, odpowiedź zostaje zdyskwalifikowana), - zamieszczanie postów możliwe jest po zadaniu pytania, - każdy może tylko raz zamieścić odpowiedź na jedno pytanie Osoba która uzyska najwięcej punktów uzyska na forum specjalna rangę @Quizman! Dodatkowo 3 osoby z podium otrzymają nagrode w postaci SM na naszym serwerze. Powodzenia!
 6. Nieobecny do 4 kwietnia, trzymajcie sie w tej Samii :9625-pepe-25:

  1. Sami

   Sami

   trzym się :FeelsStrongMan:

 7. Whip

  HqAfaaM.png

  1. Show previous comments  3 more
  2. Whip

   Whip

   Sami skakał do wenta, widzieliście widzowie :poggies:

  3. Bartus

   Bartus

   Witam, jestem chętny na rekrutację na stanowisko moderatora forum, pozdrawiam.

  4. SadegedaS

   SadegedaS

   kiedy amogus samijski sprzedalbym kose komus :FeelsWowMan:

 8. Wielu helperów przeszło na emeryturę na przestrzeni ostatnich tygodni, dlatego ruszyła rekrutacja nowych. Od dziś pomoc w grze możecie uzyskać od: @Crue @Sheala @FlastKissss @Velios @VanQ Witamy na pokładzie i powodzenia!
 9. Z dniem 12.07 @Kagura rezygnuje z funkcji Helpera i Pomocnika Wymian. Jest jednak za młody na emeryta i wiele przed nim, dołącza więc do grona Zasłużonych EG, gratulujemy.
 10. @Ishaya zrezygnowała z pełnionych funkcji, dołączając do grona Zasłużonych EG. Dziękujemy za współpracę. @Asya została naszym nowym szefem wiki, gratulujemy. Lista została zaktualizowana!
 11. W tym temacie możecie pochwalić jak i skrytykować poszczególnych członków naszego teamu. Najlepiej jeśli posty będą zawierać argumentacje. Wulgarne i złośliwe wpisy będą karane.
 12. PoToK

  Witam, kiedy rekrutacja na policjanta? 

  1. Whip

   Whip

   Rozumiem, że makowiec smakował? 🤡

   Zobaczę po starcie sezonówki czy będzie potrzeba, myślę że na obecną chwile jest dość moderatorów. 

  2. PoToK

   PoToK

   Smakował, dobry taki z rodzynkami

   Ok, czekam na informację 

 13. 2 samijskich kozaków zaprasza na kox stream: 

   

  1. Show previous comments  1 more
  2. PoToK

   PoToK

   gdzie te kozaki? 

  3. Whip

   Whip

   Już off, jutro może będzie znowu jak poprawie błędy z pierwszego streamka.

  4. Hooltras
 14. Regulamin ChatBox Na chatboxie obowiązuje regulamin forum Na chatboxie obowiązuje netykieta Zabrania się handlowania na chatboxie Użytkownik może wysłać maksymalnie 3 wiadomości pod rząd Zabrania się przenoszenia spraw prywatnych na chat publiczny Korzystanie z chatboxa jest przywilejem, który administracja może odebrać użytkownikowi jeśli uzna to za stosowne Administracja może wymierzyć karę za złamanie regulaminu chatboxa, nawet jeśli podany czyn nie jest zabroniony, a są ku temu podstawy Korzystanie z Chatboxa możliwe jest po 24 godzinach od rejestracji konta, chyba że Administrator zdecyduje inaczej.
 15. Jadłem chleb, teraz po prezce mam tosty 🔥🔥 To do 19 👊
×
×
 • Create New...