Skocz do zawartości

Nikiforek

Facebook Admin
 • Zawartość

  138
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

375 Mistrz

O Nikiforek

 • Ranga
  Specjalista
 • Urodziny 17.10.1993

Ostatnio na profilu byli

10090 wyświetleń profilu
 1. IDOL 11.03.2018

  Temat został zamknięty. Pozdrawiamy, Administracja Samia.pl
 2. Dziś urodziny obchodzi nasz kochany Hooltras! Wszystkiego najlepszego!
 3. IDOL 11.03.2018

  Chyba jasno napisane jest, że bez rapu. I to dopiero DRUGI RAZ. Twórca piosenki o Sami może zaśpiewać na początku IDOLA o 15:00 dla wszystkich (ale piosenka nie wlicza się do konkursu). Rap jeszcze będzie, uszy do góry.
 4. IDOL 11.03.2018

  W niedzielę 11.marca odbędzie się IDOL na ts.entergames.pl o godzinie 15:00 ZAPISY NA IDOL ODBĘDĄ SIĘ W DNIU EVENTU NA TS OD 15:00 DO 16:30. Obowiązywać będą wszystkie gatunki muzyczne oprócz RAPU!!! Prowadząca: Nikiforek Jury: Crue *chętne osoby z teamu proszone są o kontakt na PW. Nagrody: 1. miejsce: 2000 SM 2. miejsce: 1500 SM 3. miejsce: 1000 SM Na idolu obowiązuje regulamin serwera.
 5. ♥ Walentynki ♥

  Temat został zamknięty. Pozdrawiamy, Administracja Samia.pl
 6. ♥ Walentynki ♥

  PANI NIKIFOREK ODPISAŁA KAŻDEMU. Widocznie Twoja wiadomość gdzieś mi umknęła między innymi. Już szukam Cię.
 7. ♥ Walentynki ♥

  Chciałabym Wam wszystkim mocno podziękować za poświęcony czas, zaangażowanie, kreatywność i przede wszystkim za to, że potraficie się bawić! Robiłam dla Was również Walentynkę, ale lepiej nie gadać jakie mi "cudo" wyszło. Dobrze, że na chacie nikogo nie ma, bo by się poszczali z mojej artystycznej pracy. Jedyne, co mogę od siebie napisać w tej chwili, co zawarłam wraz z rysunkiem na kartce, to słowa: ...bo warto kochać i kochanym być, ...by miłość w Waszych sercach zawsze gościła, ...oraz świętuj nie tylko w Walentynki. KAŻDEGO nagradzam, bo zasłużyliście! 1. miejsce: Miauuu oraz ZuBu (2 tys SM'ów) 2. miejsce: Ikaly oraz NOELOO (1,5 tys SM'ów) 3. miejsce: Mallow (1 tys SM'ów) Wszyscy pozostali otrzymują 700 SM'ów. Proszę o kontakt na PW - w wiadomości wyślijcie mi swój login i adres email. Wszystkie prace są cudowne, inaczej wykonane. Jednak brałam pod uwagę te bardziej schludne, do tego z wierszykiem bądź życzeniami, gdzie błędów nie było. Kartki, które mogłyby na spokojnie trafić do sprzedaży.
 8. ♥ Walentynki ♥

  Temat został zamknięty. Pozdrawiamy, Administracja Samia.pl
 9. ♥ Walentynki ♥

  Możesz. PROSZĘ NIE SPAMOWAĆ POD TYM TEMATEM. W razie pytań, proszę pisać do mnie na PW.
 10. ♥ Walentynki ♥

  Dobre pytanie. Do jutra do 00:00
 11. ♥ Walentynki ♥

  Walentynki chcielibyśmy również spędzić miło z Wami! Prace można składać do 15. lutego do 23:59. Wyniki pojawią się już 16. lutego (w piątek wieczór)! Prace proszę wstawiać pod tym tematem! ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
 12. Kącik religijny

  Nie ma to jak robić sobie jajca z wiary.. Bądźcie poważni.
 13. Obraza Gracza

  Jeszcze ja coś dodam, bo mnie aż ciśnie ! Herezja??? Chyba nie wiesz, kiedy stosuje się to pojęcie. Głupota to jest w momencie, gdy ktoś Cię obraża, a Ciebie to jara i czekasz na kolejne ciosy od gracza, by tylko mieć WIĘKSZE argumenty idąc do admina. Ewidentnie widać, że koleś Cię obraża, a Ty czekasz na kolejny wulgaryzm z Jego strony. Pozdrawiam..
 14. Obraza Gracza

  A wytłumaczysz nam, czemu napisałeś "co?" jeśli pisaliście ze sobą, a nie rozmawialiście, np.: na ts? Widziałeś, że Cię obraża, to jeszcze mu odpisywałeś "nie, a Ty?". Następnym razem nie dyskutuj z graczem, jeśli Cię obraża tylko od razu to zgłoś... Dziecinada.
×
>