Skocz do zawartości
Hooltras

Dyskusja Samia s2 - Akademia

Recommended Posts

Hooltras    2654

Pojawiło się sporo pytań, podejrzeń i wątpliwości więc myślę, że pora na rozprawkę i wyjaśnienia. 

Specjalnie nie napisałem tematu wcześniej aby nie wpływać swoimi argumentami na wyniki tej ankiety. 

Zacznijmy od początku...

Pomysł pojawił się już dosyć dawno temu i konsultowałem to ze sporą liczbą m.in ytuberów, więc to nie wyglądało tak, że "ooo Hool wpadł na pomysł jak się nachapać i od razu wpuszcza na fanpage pomysł i robi zamieszanie a nawet nie przemyslał"... Ponadto nie chodzi tutaj w najmniejszym stopniu nawet o kasę. 
Wszystko co robiłem i robię jest zawsze dla dobra samii. Nie nawiązywałbym współpracy z streamerami stałymi jakbym miał w planach sadzać samie s50 za 2 lata. Ponadto online na samii s1 (pozwólcie, że roboczo będę nazywał Samie aktualną s1 dla jaśniejszego przedstawienia tematu) jest bardzo duże i głupotą byłoby to zaprzepaścić. 

Samia s2 byłaby Akademią samii s1. Niewykluczone, że taka akademia powtarzałaby się co np połroku w przypadku jakby pierwsza akademia odniosła swój sukces. 

Samia s2 posiadałaby wszystko to co samia s1 z wyjątkiem poziomu postaci ograniczonym do 200lvl. Te 10 poziomów "premium" mozna by dobić jedynie na samia s1. Jest to spowodowane tym, że wymagają masy expienia a jestem pewien, że gracze pchający się w topkę nie odpuściliby expienia a nie o to Nam chodzi. 
Początkowo pomysł przewidywał 160 poziom ale po blisko miesięcznym rozważania za i przeciw uważam, że 200lvl jest znacznie lepszy ponieważ gracz po przeniesieniu będzie w stanie rywalizować na odpowiednim poziomie. 

Resztę przedstawię w pytaniach bo tak będzie prościej ustosunkować się do Waszych wątpliwości. 

P: Po co to jest? Hool chce zarobić! Głupi pomysł, który nic nie wniesie oprócz upadku s1.
No nie... nie jest to moim celem. Posiadam kilka biznesów oprócz metina i nie potrzebuje nasadzać serwery pod zarobek co zresztą dobrze widać po samii. Również uwierzcie mi lub nie... mam masę ale to MASĘ próśb o sponsoring. Potrafią oddawać mi nawet 80% z serwera zarobków a mimo to ich nie biorę w szeregi EG, ponieważ nie jestem przekonany czy potrafiliby utrzymać serwer przez długi czas.
Mam najwyższy próg/wymagania sponsoringu ze wszystkich innych osób się tym zajmującym dlatego nie sponsoruję praktycznie nic a ofert mam pewnie najwięcej ze wszystkich. 

To teraz po co to? 
Kto jest aktywnym graczem samii ten wie jak wygląda sytuacja. Aktualnie dla przykładu mamy 2 eventy specjalne plus metiny dodatkowe na mapach plus bonusy startowe dla nowych. Podnosi to online ale nie daje nam BUMu online a o taki się staramy. Mam dosyć wysokie wymagania co do serwera i chce aby rywalizacja na serwerze była na jak najwyższym poziomie. 
Ponadto masa graczy odpada nim wbije 120 poziom ze względu na dominacje topowych graczy.  

Dlaczego taki pomysł?
... a dlaczego tysiące graczy rozpoczyna na nowych miesięczniakach, które padną 2tygodnie po starcie? Dlaczego chcą mimo, że są świadomi tego? 
No właśnie dla rywalizacji. Taka forma pozwala rozpocząć rozgrywkę na równi z każdym innym plus daje przyjemność z rozgrywki  na równi bez dominacji topowych graczy i bez potrzeby gonienia topki solo i poszukiwania słabych gildii, które z czasem się rozpadają i zniechęcają nowych graczy, starych serwerów do gry. 
Chcemy dać Wam taką możliwość na sprawdzonym serwerze, gdzie będziecie pewni, że nie padnie po 2tygodniach z sprawdzonym teamem i pewną rozgrywką. Nawet Akademia (roboczo: samia s2) będzie stać dłużej niż 90% serwerów na polskim rynku pomijając fakt scalenia jej z s1.

Rozmawiałem również z wieloma top gildiami i jestem przekonany, że zawitałoby sporo nowych jak i ex gildii. 

P: S1 upadnie bo wszyscy pójdą na s2!?
Ok... załóżmy opcje dramatyczną dla s1 czyli, że po starcie s2 na s1 zostaje 200 online. To fakt nie wygląda to dobrze ale musicie pamiętać, że całe s2 i tak zasili szeregi tych 200 osób! 
Jednak ja i tak nie uważam aby tak to wyglądało. Samia s1 jest dosyć znanym serwerem. Posiadamy graczy nie tylko z reklam na yt a także takich, którzy nie śledzą rynku mt2 a są bardziej casualami. Widać po starcie różnych serwerów jak np Baria, gdzie mimo tego samego typu serwera i zbliżonej grupy odbiorców samia nie odczuwa ubytków online. To samo będzie się tyczyć Someyi... wbrew plotką.. samia nawet nie odczuje startu Someyi właśnie z powodów podanych wyżej. Mamy zakorzenionych graczy, którzy nie skaczą z serwera na serwer a sam serwer m.in dzięki współpracy z Xayoo, gromadzi setki casualowych graczy, którzy spokojnie i dla przyjemności rozwijają swoje postacie przypominając sobie powoli tą grę bo np ostatni raz grali 2lata temu. 
Dodatkowo "s2 Akademia" zostanie odseparowana tak aby gracz nie śledzący rynku, nie wiedział, że coś takiego istnieje. 

Jeszcze przyjrzyjmy się jednej sytuacji w odniesieniu do pytania... Osobiście uważam, że akademia zgromadzi na starcie tysiące graczy. Większość z tych graczy będzie świadoma albo się dowie w trakcie gry, że są uczestnikami akademii. Myślę, że masa z tych graczy wystraszy się liczby online i poziomu rywalizacji więc zacznie swoją rozgrywkę na samia s1 gdyż będą świadomi, że na s1 łatwiej o spota a i tak ludzie z s2 trafią na s1... a nie oszukujmy się... na s2 Akademii może być nawet 5-6tys online na starcie. 

Biorąc to wszystko pod uwagę uważam, że s1 ogromnie zyska i na online wbrew pozorom.

P: Co z rynkiem? Różnice będą ogromne.
Tak będą. Podstawy ekonomii i analizy rynku się kłaniają. 
Jako, że już kilka analiz mam za sobą dla samii i dla invorii (tematy na forum gdzie też był płacz o upadający rynek) i jako, że aktualne moje analizy sprawdziły się w 100%... to mam przyjemność zrobić dla Was jeszcze jedną :P

Przypadek scalenia rynków s1 + s2 Akademia - Analiza. 
Będziemy łączyć dwa rynki:
1. Bogaty samii s1 (masa np. ulepszaczy, masa szarf 30%, masa przedmiotów hexa itd) - który jest rynkiem nasyconym, stabilnym z sporą ilością graczy.
z
2. Biednym rynkiem samii s2 (mniej np. ulepków, mało hexów, mało szarf) - który jest rynkiem na deficycie z ogromną ilością online (szacuje, że nawet 2-3x więcej niż na s1 przy czym nie zapominajmy, że s1 jest ogromnym serwerem pod względem online)

Teraz co z tego wyjdzie... po scaleniu ludzie z s2 Akademii będą jak głodne wilki. Dzień po fuzji zaczną się ogromne wyprzedaże z sklepów a handel na Samia s1 rozkręci się jak nigdy wcześniej. Ludzie będą potrzebowali hexów, szarf a setki graczy będzie o nie walczyć przebijając się cenowo. Co rozsądniejsi i cierpliwsi gracze z s2 zaczną sklepy wystawiać na s1 z tym co uzbierali na s2, więc liczba sklepów wzrośnie x2-3. W efekcie czego nie będzie Was kickać tylko na ch1 ale i na ch2 xD 

Co do rynku s2 przed scaleniem.... będzie to niezależny rynek, więc nie ma co się rozpisywać. Przed scaleniem będzie żył własnym życiem. 

Uwagi:
Na samii s2 Akademia postawimy, przy opiece nad serwerem, na dostosowanie graczy do rywalizacji z topką na s1. Dlatego eventy w tym eventy specjalne będą dostosowane pod przyszłą rywalizacje. Oczywiście różnica nadal będzie po fuzji między top gildiami ale na tyle zniwelowana, że będziecie w stanie po fuzji walczyć o legendy z topkami na s1. 

Moje rady. 
Wolałbym aby topka z s1 nie rozpoczynała rozgrywki tryhardu na s2 akademii dla Waszego dobra. Polecam utworzenie Wam Akademii swojej gildii na Akademii serwera jeśli już. Rywalizacja Was czeka prawdziwa po fuzji. 
Pamiętajcie również, że Akademia s2 Samia ma ogromny wpływ na Waszą rywalizacje później na s1. Chcemy zdobyć jak najwięcej Topowych gildii i pozwolić jak największej ilości rozwinąć się do odpowiedniego poziomu. 

Temat będzie rozbudowywany o kolejne pytania i odpowiedzi.

• Like 4
  • Thanks 1
  • Sad 1

Hooltras    2654
Przed chwilą, mietek22 napisał:

I kiedy miałaby wystartować ta akademia?

Nie wiadomo. Chwilowo rozmawiamy tylko i zbieramy opinie. Znając życie to pewnie po tym jak Someya padnie bo nie chcemy rywalizacji. Szkodliwa by była i dla nich i dla Nas w przypadku nowego serwera celującego w aktywnych na ryku graczy. 

TYGRYSEK    1
3 minuty temu, Hooltras napisał:

Nie wiadomo. Chwilowo rozmawiamy tylko i zbieramy opinie. Znając życie to pewnie po tym jak Someya padnie bo nie chcemy rywalizacji. Szkodliwa by była i dla nich i dla Nas w przypadku nowego serwera celującego w aktywnych na ryku graczy. 

nie potrzebnie ich teraz reklamujesz :/

PanZ    67

Pomysł ma swoje + i - .... Ale czy to coś da ?  Jestem pewny ze 3/4 osób z  topki s1 ... pójdzie pograć na s2 ... nie oszukujmy się lepsze eventy, wieksza rywalizacja, kogo to nie zachęci ? Jezeli z 2 dobre gildie z s1 zdominują s2 .. nic się nie zmieni .. dalej nowi gracze, gildie nie będą mieć podejśćia do legend na s1 .... nie zatrzymasz ludzi s1 z topki tekstem " Bo dzięki temu dla was bedzie lepiej "  bo każdy bedzie chciał sie pobawić i po rywalizować  na s2 

• Like 3

mietek22    1
3 minuty temu, Hooltras napisał:

Naprawdę uważasz, że będąc w czołówce polskiej sceny metina można uniknąć czegoś takiego jak rywalizacja?

Team serwera, o którym wspomniałeś raczej nie ma w planach postawienia serwera na miesiąc i można to już wywnioskować po nakładzie pracy jakim do tej pory włożyli w ten projekt. Jeżeli faktycznie start odbędzie się na takich zasadach jak napisałeś, to równie dobrze ta akademia może dopiero powstać za kilka lat. Moim zdaniem po takim czasie okresu żywotności Samii już lepiej postawić osobny s2, a nie jakąś akademię.

Boostowany    31
13 minut temu, Hooltras napisał:

Skąd ta pewność o upadku? Samia tez miała spaść z rowerka po starcie, następnie po globalizacji z Turcją i jakoś żyjemy do dziś. Sam mam mieszane uczucia co do someyi ale takie lekceważenie może być w przyszłości twoim strzałem w kolano.

• Like 3

Hooltras    2654
9 minut temu, PanZ napisał:

Pomysł ma swoje + i - .... Ale czy to coś da ?  Jestem pewny ze 3/4 osób z  topki s1 ... pójdzie pograć na s2 ... nie oszukujmy się lepsze eventy, wieksza rywalizacja, kogo to nie zachęci ? Jezeli z 2 dobre gildie z s1 zdominują s2 .. nic się nie zmieni .. dalej nowi gracze, gildie nie będą mieć podejśćia do legend na s1 .... nie zatrzymasz ludzi s1 z topki tekstem " Bo dzięki temu dla was bedzie lepiej "  bo każdy bedzie chciał sie pobawić i po rywalizować  na s2 

Jesli będą toksycznie dominować to zostaną wybanowani na Akademii :)
Jednak myślę, że do tego nie dojdzie bo będzie sporo top gildii. 

• Like 1

Hooltras    2654
1 minutę temu, mietek22 napisał:

Naprawdę uważasz, że będąc w czołówce polskiej sceny metina można uniknąć czegoś takiego jak rywalizacja?

Team serwera, o którym wspomniałeś raczej nie ma w planach postawienia serwera na miesiąc i można to już wywnioskować po nakładzie pracy jakim do tej pory włożyli w ten projekt. Jeżeli faktycznie start odbędzie się na takich zasadach jak napisałeś, to równie dobrze ta akademia może dopiero powstać za kilka lat. Moim zdaniem po takim czasie okresu żywotności Samii już lepiej postawić osobny s2, a nie jakąś akademię.

Nie wątpię ale to różnie bywa na rynku priv. Życzę im jak najlepiej ale ten sam team już miał Antarisa i też to nie był serwer robiony na miesiąc. 
Skoro miałem X przykładów gdzie było jak było to nie widze argumentu aby tutaj miało być inaczej. Oczywiście nie życzę im źle ani nie krytykuje bo równie dobrze może wyjść i stać 5 lat dłużej od samii... ale chwilowo procenty i przykłady przemawiają na ich niekorzyść.  

Starby    630

Tak masz rację będzie większa rywalizacja. Cała topka pójdzie na samie S2 i dobrze wiesz, że tak się stanie. Gracze, którzy mają większą wiedzę o serwerze zdominują S2. Watpie, że chodzi Ci o rywalizację bo rywalizację bardzo łatwo zwiększyć zmniejszając liczbę bosoow. 

Jeszcze co do jednego. Rozmawiałeś z graczami z top gildii. Dlaczego nie chcesz rozmawiać albo spytać się graczy z obecnej topki. Jakby nie patrzeć nie masz w teamie ludzi, którzy grają na serwerze więc twój spojrzenie na serwer jest trochę spaczone i oparte na statystykach. Już dawno proponowałem takie spotkanie na tsie jak z graczami tureckimi i q&a. 

Btw topka nie czeka na większą rywalizację tylko dbanie o nią. Narazie tylko updaty dotyczące nowych graczy są wprowadzane systematycznie. Nadal czekamy na nową arenę, skończenie sezonu, poprawienie systemu legend.

Edit. Moment ty chcesz banować topke z S1 za granie na S2? Chcecie postawić przedszkole? Zaczniemy na tym samym poziomie tylko różnicą będzie wiedza. Jak chcesz to chętnie bym pgadal o tym co powinno być wycofane na S2 żebyśmy nie mieli przewagi

Edytowano przez Starby
  • Like 7
  • Thanks 2

Gibczon    152

Moim zdaniem jest to troche dziwne podejscie do sprawy i serwera. Jesli osoba która chce zarobić i grac na s1 to raczej nie wejdzie na serwer, ktory "wystartowal" ponieważ rynek na samym początku będzie sie opierał na sm/malych ilosciach yang. Druga sprawa to defakto trudniejszy poczatek na s2 nizeli na s1. Duzo osob bedzie leciec jak szalone po eq krola, pustki co na s1 mozna dostac prawie za darmo. Duzo osob bedzie bic sie o Mylfidy gdzie na s1 mozna je znalezc stojące. Nie za bardzo jestem w stanie pojąć co ma na celu taki zabieg. Jesli osoba chciala zaczac gre na sami to by juz zaczela, a nie czekala na start s2 ktory bylby scalony z s1. Fakt, widze to jako pewnego rodzaju odświeżenie "startu" i jego specjalności, ale mając w glowie to, ze i tak wrocimy do krainy gdzie jest sporo brylek to mamy mysl, ze trochę stracilismy czas :/. Ale to tylko pierwszy rzut oka na sytuację i moje przemyslenia.

• Like 3
  • Thanks 1

pracy2k    785

Pomysł na wielki + moim zdaniem, lecz mam zasadnicze pytanie. Od jakiej aktualizacji samia s2 wystartuję? Czy Będzie to taki zaj*bisty oldschool? Czy na serwer będą juz wprowadzone przedmioty typu monety rybaka, paski, symbole, kule, legendarne Itemki, misje podróżnika? Szczerze myśle, ze nie tylko ja mam mega zajawkę na samie taka jak ze startu. 

A moja propozycja jest taka.Jeżeli samia s2 juz wystartuje proponuje wyłączyć legendy na sami s1 ponieważ topka będzie farmic 24h monety, odłamki, duchy pradawnych, i po tych kilku miesiącach zscalują sie oba serwery i 2 topowe gildie, wszyscy wiemy jakie będą miały taki monopol, ze będą w stanie kupić każdy item legendarny i nie ucierpią z bryłkami. Mimo, ze jestem w jednej z tych gildii będzie to strasznie uciążliwe dla wlasnie tych graczy którzy przyjdą na s1. Przykładowo. Respia sie legendy gildia sie na nie loguje zbijają co maja zbić, i myk szybko na samijke s2. Czasu na tym nie stracą a po kilku miesiącach będzie to profit nie do dogonienia przez nikogo.

• Like 2
  • Sad 1

Hooltras    2654
4 minuty temu, Boostowany napisał:

Skąd ta pewność o upadku? Samia tez miała spaść z rowerka po starcie, następnie po globalizacji z Turcją i jakoś żyjemy do dziś. Sam mam mieszane uczucia co do someyi ale takie lekceważenie może być w przyszłości twoim strzałem w kolano.

Nie mam pewności. 

Z Samią jest taka różnica, że team EG miał już serwery, które stały po kilka lat z online kilka tysięcy. Natomiast Team z Someya miał serwery z kilka tys online ale nie potrafili ich utrzymać. 

... i nie lekceważę nikogo. Chodzi mi o to, że ruszy akademia szybciej jeśli Someya by nie wypaliła.  Jeśli wypali to po prostu ruszy w Wakacje pewnie. 

• Like 1

Starby    630
1 minutę temu, pracy2k napisał:

Pomysł na wielki + moim zdaniem, lecz mam zasadnicze pytanie. Od jakiej aktualizacji samia s2 wystartuję? Czy Będzie to taki zaj*bisty oldschool? Czy na serwer będą juz wprowadzone przedmioty typu monety rybaka, paski, symbole, kule, legendarne Itemki, misje podróżnika? Szczerze myśle, ze nie tylko ja mam mega zajawkę na samie taka jak ze startu. 

A moja propozycja jest taka.Jeżeli samia s2 juz wystartuje proponuje wyłączyć legendy na sami s1 ponieważ topka będzie farmic 24h monety, odłamki, duchy pradawnych, i po tych kilku miesiącach zscalują sie oba serwery i 2 topowe gildie, wszyscy wiemy jakie będą miały taki monopol, ze będą w stanie kupić każdy item legendarny i nie ucierpią z bryłkami. Mimo, ze jestem w jednej z tych gildii będzie to strasznie uciążliwe dla wlasnie tych graczy którzy przyjdą na s1. Przykładowo. Respia sie legendy gildia sie na nie loguje zbijają co maja zbić, i myk szybko na samijke s2. Czasu na tym nie stracą a po kilku miesiącach będzie to profit nie do dogonienia przez nikogo.

Jezus Pracyk co ty napisałeś właśnie. Przecież legendy powinny być wyłączone na S2 a nie S1. Niech gracze sobie wkuja hekse na S2 i przyjdą na S1 bić się o legendy. 

• Thanks 1

Fapek    27
36 minut temu, Hooltras napisał:

Mam dosyć wysokie wymagania co do serwera i chce aby rywalizacja na serwerze była na jak najwyższym poziomie. 

Tak. Chcesz żeby na serwerze byla rywalizacja ale nic nie robisz zeby to zapewnić graczom :) gildie które maja juz swoich dobrych ludzi i tak nie maja podejscia do HardToBeNirvana chcesz aby byla rywalizacja a dopuszczasz do tego zeby 2 najwieksze gildie na serwerze połączyły sily i nie daly nikomu nic zbic ;) to jest właśnie to podejście. Chcesz żebyśmy sie bili ale to nie ma sensu bo tak naprawdę jest mało ludzi ktorzy dadzą im radę. Nie przeladam za tymi gildiami ale to że maja zgranie i mało  kto ma do nich podejście trzeba im przyznać ;) sam dopusciles do takiej sytuacji na serwerze i nawet jakieś s2 tego nie zmieni. 

• Like 1

pracy2k    785
Przed chwilą, Starby napisał:

Jezus Pracyk co ty napisałeś właśnie. Przecież legendy powinny być wyłączone na S2 a nie S1. Niech gracze sobie wkuja hekse na S2 i przyjdą na S1 bić się o legendy. 

Wkujesz hekse i co? Przyjdzie ci 1/2 mentali na full odpalę z bufem i co zbija? Lodowego tygrysa?XD 

• Like 1
  • Haha 1

Wasu    6

Jak dla mnie samia s2 to bardzo głupi pomysł. Potrzebujemy ciągłego zastrzyku graczy na S1 by jednak rynek był na jakimś poziomie. 

Starby    630
1 minutę temu, pracy2k napisał:

Wkujesz hekse i co? Przyjdzie ci 1/2 mentali na full odpalę z bufem i co zbija? Lodowego tygrysa?XD 

Panie Pracyk samia S1 stoi tylko na legendach. Co ma robić topka jeśli nie będzie legend? Bić rakasy? Arenę?

• Like 1
  • Sad 1

I3osski    4

Moim zdaniem ten pomysł jest bez sensu, ponieważ skoro zakładasz że s1 jest tylko i wyłącznie dla ludzi 200+, to nie oszukujmy ale każda bądź niemal każda  taka osoba posiada dropka 120, 160, 190 więc  ta wasza akademia przyniesie korzyści ludziom którzy grają już dość długo  i mają poubierane dropki i będą dalej klepać aż miło wszystkie milfy, olimpusy,  verki sioaleny itp  więc będzie jeszcze mniejsza  konkurencja i nowi gracze nie będą mieli żadnego podjazdu. Ogólem DUŻY - 

Hooltras    2654
4 minuty temu, Starby napisał:

Tak masz rację będzie większa rywalizacja. Cała topka pójdzie na samie S2 i dobrze wiesz, że tak się stanie. Gracze, którzy mają większą wiedzę o serwerze zdominują S2. Watpie, że chodzi Ci o rywalizację bo rywalizację bardzo łatwo zwiększyć zmniejszając liczbę bosoow. 

Jeszcze co do jednego. Rozmawiałeś z graczami z top gildii. Dlaczego nie chcesz rozmawiać albo spytać się graczy z obecnej topki. Jakby nie patrzeć nie masz w teamie ludzi, którzy grają na serwerze więc twój spojrzenie na serwer jest trochę spaczone i oparte na statystykach. Już dawno proponowałem takie spotkanie na tsie jak z graczami tureckimi i q&a. 

Btw topka nie czeka na większą rywalizację tylko dbanie o nią. Narazie tylko updaty dotyczące nowych graczy są wprowadzane systematycznie. Nadal czekamy na nową arenę, skończenie sezonu, poprawienie systemu legend.

Edit. Moment ty chcesz banować topke z S1 za granie na S2? Chcecie postawić przedszkole? Zaczniemy na tym samym poziomie tylko różnicą będzie wiedza. Jak chcesz to chętnie bym pgadal o tym co powinno być wycofane na S2 żebyśmy nie mieli przewagi

No może i pójdzie a na s1 będą wybijać tylko legendy. Słyszałem to już i to tez przewiduje. 
Co do dominacji to gdybanie. Większość topowych gildii nawet z Vesterisa grała już na samii, więc wszyscy wiedzą co mają robić. 
Co da zmniejszenie liczby bossów? Jak zmniejszę liczbę ich to skończy to się tak, że topka będzie mieć monopol na wszystkie legendy gdyż inne gildie dużo słabsze nie będą miały podejście do nich. Teraz jest tak, że zdarza się, że Topka nie zdąży gdzieś wybić bossa, więc wybijają troche słabsze gildie. 

Pytałem graczy z obecnej topki. 

Ja rozumiem, że chcecie aby o Was dbano. Ale wszystkie updaty pod Was czyli pod 50 graczy ubijają i zniechęcają resztę do gonienia Was. 

@EditAD napisałem wyraźnie, że za szkodliwą dominacje. Aktualnie na s1 top dwie gildie dominują w taki sposób, że niszczą serwer (zniechęcają innych do gry). Dlatego Akademia jest przeznaczona dla nowych i dlatego jest ten temat. 

pracy2k    785
3 minuty temu, Starby napisał:

Panie Pracyk samia S1 stoi tylko na legendach. Co ma robić topka jeśli nie będzie legend? Bić rakasy? Arenę?

Widzisz co ja napisałem czy nie? 

Fapek    27
15 minut temu, Hooltras napisał:

Jesli będą toksycznie dominować to zostaną wybanowani na Akademii :)
Jednak myślę, że do tego nie dojdzie bo będzie sporo top gildii. 

Czyli te gildie nie będą mogły osiągać wszystkiego szybciej dzięki swojemu zgraniu i determinacji bo dostaną bana ? Moze zrób poprostu osobny chanel dla kazdego i wyjdzie na to samo ;)

• Like 1

Wasu    6

Gadanie, że na S1 nowe osoby nie mają racji bytu to po prostu gadanie głupot. Swoją przygodę rozpocząłem 1,5msc temu a na dzień dzisiejszy swój ekwipunek mogę spokojnie wycenić na 600KB a zaczynałem od zera. 

• Thanks 1

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

>