Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
BRUSK

Samia S2 Hakkında

Recommended Posts

BRUSK    53

Hooltras:

Bir sürü soru, şüphe ve korku var. Şimdi hepsine cevap verme ve açıklama vakti.

Özellikle bu araştırmanın sonuçlarına dair argümanlarımı etkilememek için daha önce bir konu yazmamıştım.

En baştan başlayalım...

Fikir oldukça uzun bir süre önce ortaya çıktı ve ben çok sayıda ekip arkadaşıma danıştım, o yüzden "Hool aklına eseni yapıyor, oyuncuları düşünmüyor gibi yorumlar yersizdir." Ek olarak durumun nakitle hiçbir alakası yoktur.

Yaptığım ve yapacağım herşey her zaman Samia Ailesi içindir. İki yılda tek başına 50 tane sunucu açacakmışım gibi davranan düşünceler tutarsızdır. Ayrıca samia'daki online çok fazla ve bunu kaybetmek saçma olurdu. 

Samia s2 Samia s1'in akademisi niteliğinde düşünülmelidir. Böyle bir akademinin kendini tekrar etmesi olasıdır, ilk akademi başarılı olursa.

Samia s2, 200lvl ile sınırlı karakter seviyesi haricinde, sam s1'in herşeyine sahip olurdu. Bu 10 özel seviye sadece Samia s1'de olurdu. Bunun nedeni, oyuncular kitlesel olarak exp kazanmaya ihtiyaç duyardı ve kaos ortamı oluşurdu. Bu istediğimiz birşey değil.

Başlangıçta son leveli 160 olarak düşündük, bir aylık fikirleşmeler sonucunda 200 level'in daha iyi olabileceğini düşündük. Böyleyece transferden sonra Samia s2 dekiler Samia s1 dekiler ile kolayca rekabet edebilirlerdi. 

Geri kalanını sorulara sunacağım çünkü şüphelerinizi cevaplarla bitirmek daha kolay olacak.

P: Ne için? Hool kazanmak istiyor! S1'in düşüşünden başka bir şey getirmeyecek aptalca bir fikir.

Şey, hayır ... bu benim hedefim değil. Metin2 dışında birçok şirketim var ve samiadan sonra ziyaret edilebilecek sunucular yapmaya gerek yok. Bana inan yada inanma.. Çok fazla sponsorluk talebi alıyorum.Bana sunucu kazancının % 80 i kadar verebilirler, ancak onları EnterGames saflarına almıyorum, çünkü sunucuyu uzun süre koruyabileceklerine inanmıyorum.
En yüksek sınırdayım, diğer tüm insanların sponsorluklarından daha fazla ve hepsinden daha fazla teklif.

Peki ne için?
Aktif bir Samia oyuncusu durumun nasıl olduğunu bilir. Şu anda, örneğin, 2 özel etkinliğin yanı sıra haritalar üzerinde ek metinler ve yeni olanlar için başlangıç bonuslarımız var. Bu online olarak yükseltiyor bizi ama daha fazlasını istiyoruz, daha fazla kalıcı online. Oldukça yüksek kalitede bir sunucu ve sunucuda daha fazla rekabet istiyorum. Bununla beraber yeni oyuncu kitlesi ortalaması 120 levelin altındadır, bunun sebebi eski ve çok güçlü olan oyuncuların etkisidir.

Neden böyle bir fikir?
... ve neden binlerce oyuncu yeni ayda başlıyor, Başlamadan 2 hafta sonra ne olacak? Neden farkında olmak istiyorlar?
Bu rekabet için iyi. Bu form, oyunu başka herhangi bir artı ile başlatmanıza izin verir. Ayrıca, zamanla yeni oyuncuları parçalayıp bozan en iyi oyuncuların hakimiyeti olmadan ve tek başına oynayan oyuncuların kovalanmadan ve zayıf loncaların ezilmeden eşit şekilde oynamanın keyfini çıkarmanızı sağlar.
Size kanıtlanmış bir sunucuda bu fırsatı vermek istiyoruz; güvenebileceğiniz bir yerde, kanıtlanmış bir takım ile ve 2 haftada kapanmayacak bir oyunda. Akademi (Samia s2) bile, Polonya pazarındaki sunucuların% 90'ından fazlasını elde edebilecek.

Birçok büyük lonca ile de konuştum ve birçok yeni ve eski loncaların olacağına inanıyorum.

P: S1 düşecek çünkü herkes s2'ye gidecek!
Tamam. Hadi s1 için dramatik senaryolar üretelim, s2den sonra s1'in online durumu 200'e kadar düştü diyelim. Bu gerçeki iyi göremiyorsunuz, ama tüm s2'nin de bu 200 kişinin saflarına katılacağını hatırlamak zorundasınız!

Ancak böyle olacağını düşünmüyorum. Samia s1 oldukça tanındık bir sunucudur. Sadece youtube'daki reklamlardan değil aynı zamanda metin2 piyasasını takip etmeyenler tarafından bile. Baria gibi çeşitli sunucuların başlamasından sonra görebilirsiniz, aynı sunucu tipine ve benzer alıcı grubuna rağmen, samia çevrimiçi kayıplarla karşılaşmaz. Aynı şey Someyi için de geçerli... Söylentilere karşı... Samia someyi nin gelişini de yukarda anlatılan nedenlerden dolayı hissetmeyecek. Köklü oyuncularımız var, sunucudan sunucuya atlamayan. Huzur ve zevk için, son 2 yıl dır oynuyorlar.

Soruyla ilgili bir duruma bakalım ... Şahsen, akademinin başlangıçta binlerce oyuncuyu bir araya getireceğini düşünüyorum.  Bu oyuncuların çoğu, oyun sırasında akademide katılımcı olduklarını öğreneceklerdir. Bu oyuncuların kütlesinin çevrimiçi sayılar ve rekabet düzeyinden korkacağını düşünüyorum, bu yüzden samia s1'e geçecekler çünkü s1'in daha kolay fark edileceğinin farkında olacaklar ve böylece s2'den insanlar s1'e gidecekler ve ... s2 Akademi başlangıçta online olarak 5-6 bine kadar çıkabilir. 

Bütün bunları göz önünde bulundurarak, s1'in görünüşe aykırı bir şekilde ve online olarak çok kazanacağını düşünüyorum.

P: Piyasadan ne haber? Farklılıklar büyük olacaktır.
Böyle olacaklar. Ekonomi ve piyasa analizinin temelleri eğiliyor.
Kendim için birkaç analizim olduğu için (başarısız olan pazar hakkında da ağladığım forumdaki konular) ve mevcut analizlerim %100 çalıştığı için... ...sizin için bir tane daha yapmaktan zevk aldım. :)

Pazarlar birleştirme durumu s1 + s2 Akademi - Analiz.
İki pazar birleştireceğiz:
1. Zengin Samia s1 (örn. Yükseltme itemleri,% 30 kuşaklar, heksa itemler vs.) - doymuş bir pazardır, çok sayıda oyuncu ile kararlıdır.
2. Samia s2 Kötü Pazar (daha az yükseltme itemi, az sayıda heksa item, az sayıda kuşak) - ki bu büyük miktarda çevrimiçi olan bir açık piyasadır (s1'den 2-3 kat daha fazla olduğunu tahmin etse de, s1'in büyük bir sunucu olduğunu unutmayalım. çevrimiçi olarak)

Şimdi bundan ne çıkacak? s2'den insanları birleştirdikten sonra Akademi aç kurt gibi olacak. Birleşmeden sonraki gün, mağazalardan büyük satışlar olacak ve Samia s1'deki ticaret daha önce hiç olmadığı gibi başlayacak. İnsanların heksa itemlere ve kuşaklara ihtiyacı olacak ve yüzlerce oyuncu bunları onlara satmak için mücadele edecek. S2'den daha makul ve sabırlı oyuncular s1 üzerindeki mağazalara s2 ile topladıkları ile başlayacaklar, böylece pazarların sayısı x2-3 artacaktır. Sonuç olarak sadece ch1 i değil ch2 yi de kullanacaksınız :D

Birleşme öncesi s2 piyasasına gelince ... bağımsız bir pazar olacak, bu yüzden yazmaya gerek yok. Birleşmeden önce kendi hayatını yaşayacak.

Açıklamalar:
Samii s2 Akademia'da, sunucuya bakmaya, oyuncuları s1'e karşı rekabet etmeye uyarlamaya odaklanacağız. Bu nedenle, özel müsabakalar dahil olmak üzere etkinlikler gelecekteki yarışmalar için uyarlanacaktır. Tabii ki, birleşmeden sonra üst loncalar ile hala fark olacak, ancak birleşme sonrasında s1'in efsaneleri ile efsaneler için savaşabileceksiniz.

Benim tavsiyem.
S1'in listesinin kendi iyiliği için s2 akademisinde denemeye başlamamasını tercih ederim. Akademidekilerin ise loncasını Sunucu Akademisi'nde kurmasını ve geliştirmeye başlamasını öneririm. Birleşme sonrasında rekabet sizi bekliyor.
Ayrıca S2 akademisinin daha sonra S1 de rekabette büyük pay alacağını unutmayın. Bunun için mümkün olduğunca çok sayıda lonca kazanıp, mümkün olduğunca büyümek istiyoruz.

Konu daha fazla soru ve cevapla genişletilecek.

• Like 2

BRUSK    53

Tekrar belirtmekte fayda var: Samia s2 yeni bir sunucu değil, bir akademi sunucusu olacak. Samia s1 de olanların emeklerine herhangi birşey olmayacak. Asıl amaç zaten s1'in emeklerine sahip çıkmak ve onlara yeni oyuncular kazandırmak. Bunu iyice anlayalım lütfen, kızmadan , öfkelenmeden.

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Only 75 emoticons maximum are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Zaloguj się, aby obserwować  

>