Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Po3majMiPiwo

[GRA]]Kilka Ciekawych Propozycji :D

Ciekawe Propozycje:  

40 użytkowników zagłosowało

1. 1. Dodanie na serwer [Białych Bojowników / Bojowniczek]

• Tak - A
      14
    • Tak - B
      3
    • Tak - C
      4
    • Nie
      19
  2. 2. Dodanie nieskończonych [Auto Pot] +

• Tak
      25
    • Nie
      15
  3. 3. Przedłużenie skili na 10min typu: (Czarowane ostrze / Aura Miecz / Silne Cialo itp)

• Tak ale Rozproszenie i inne skile tego typu pozostaja bez Zmian !!!
      10
    • Nie
      27

Recommended Posts

1. Propozycja

Dodanie na serwer [Białego Bojownika/bojowniczki]:

28950627904546196487.jpg44225554142192708629.jpg

Dodanie go jako najrzadszego kostiumu na serwie czemu rzadkiego??? ponieważ  jest pełno kostiumów które każdy może mieć a ten by był takim najdroższym kostiumem na serwie tylko dla osób co naprawdę by go chciały mieć

Sposób na zrobienie Białego bojownika by był np. taki:
Musimy posiadać [Czarnego Bojownika] i go by się ulepszało [Magicznym metalem] Ulepszając tym metalem by było 50% na zrobienie tego bojownika ulepszacz potrzebny na zrobienie bojownika to np.:

A: 50kb

B: 30kb

C: 10kb

2. Propozycja

Usuniecie z serwera wszystkich  Eliksirów Księżyca / Słońca  i  Czerwonych / Niebieskich Mikstur 

i dodanie na ich miejsce  Eliksiru Księżyca + Słońca nieskończonego

3. Propozycja

Przedłużenie Skili na 10min typu:

Sura:  (Czarowane Ostrze / Czarowana Zbroja / Strach)

Woj:  (Silne Ciało / Aura Miecz / Berserk)

Szaman: (Pomoc Smoka / Odbicie / Błogosławieństwo / Zwiększenie Ataku / Zwinność)

lepiej by sie mapki robilo  a nie tak jak teraz sie odpali i zaraz zgasnie

Oczywiście by się zmienił tylko czas trwania skili z 175sec do 600sec

Skil rozproszenie na sura wp by zostało tak jak jest teraz bez przedłużania .

• Like 2

vGucci    20

jedynie druga propozycja przypadła mi do gustu i ją bym reflektował

bojownik moim zdaniem średnio wygląda, a system craftingu kostiumów wg mnie jest słaby

wydłużenie czasu trwania skilli to nie porozumienie jakieś, właśnie o to w tym wszystkim chodzi, że jak dropisz i zmienisz ch, to wyłącza Ci aure i czarowane, żeby ktoś kto będzie bić z Tobą lub ty pójdziesz ksuc komuś bez przepału miał równe szanse, ponieważ taki szaman smok nie wyciągnie takie dmg jak ma bodziak z aktywna aurą, sura z czarowanym czy nawet ninja z łukiem i dobrymi średnimi

• Like 1

Assauan    0

Według mnie 50kb na kostium to trochę za dużo . Zapytasz dlaczego przecież to tylko 50kb?

A temu że przychodzi sobie nowy gracz na samie i podoba mu się strasznie biały bojownik. Gra gra... zarabia coś tam i kupuje itemshopa , i nie może kupić kostiumu który chce ponieważ kosztuje 50kb a w początkowej fazie gry nie jest to tak łatwo zarobić tyle kb. :P

Jak już to z mniejszą ceną ten kostium. A jakby to miałby być najrzadszy kostium to inny sposób zdobycia ;p

Edytowano przez Assauan

ZetBeA    5

8. Jeden temat = jedna propozycja. Tematy zawierające więcej niż jedną propozycje będą usuwane.

co do tematu
1. wchodzi nowy kostium za 100kb
2. na tak, ponieważ cały czas klikanie na autopote jak zgaśnie jest monotonne
3. na nie bo wojek i sura nie złazili by z marmurka do czasu aż lognie na inne ch

Boostowany    31
Dnia 15.04.2018 o 11:34, Assauan napisał:

Według mnie 50kb na kostium to trochę za dużo . Zapytasz dlaczego przecież to tylko 50kb?

A temu że przychodzi sobie nowy gracz na samie i podoba mu się strasznie biały bojownik. Gra gra... zarabia coś tam i kupuje itemshopa , i nie może kupić kostiumu który chce ponieważ kosztuje 50kb a w początkowej fazie gry nie jest to tak łatwo zarobić tyle kb. :P

Jak już to z mniejszą ceną ten kostium. A jakby to miałby być najrzadszy kostium to inny sposób zdobycia ;p

Jak przyszedłem na samie to tez bardzo podobał mi się murlok ale niestety na początku nie można mieć wszystkiego 

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

>