Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Hooltras

Losy Samia.pl - WAŻNA INFORMACJA!

Recommended Posts

53 minuty temu, MrSinister napisał:

@Klejnot jak dobrze pamietam ostatnio obstawialiscie okora w 5-7 osob tak sie baliscie jednej ninji bk

a i jeszcze jedno szkoda ze waszych kox postaci nie bylo widac jak jeszcze unity czy fmsy byly sadge ://

Masz jakiś pamiątkowy zrzucik Brazers z Unity, z legend?

Akurat 50% Brazers to fms XD

Edited by Klejnot

Bez kitu Tokyo popierdol jeszcze cos kupnym kontem. No coz nie ma takiego skrinka sadge 😞  a ty co robilas na ww? ;3

Teraz jej celem jest wprowadzenie rangi za stanie na ww XD

tumblr_njzswa9ooW1sg8mpco1_500.gif.82155093e703552a26f42dd8d740167f.gif.5af8fa377e04db6c8f4060bb2e2a058b.gif.8eddff6eb229dd51b9a36469c04e4f70.gif

1zAngola:keppo:

3 minuty temu, hansik napisał:

Teraz jej celem jest wprowadzenie rangi za stanie na ww XD

To nie mój cel życiowy, spokojnie - może jej nie być. Luźna propozycja była.

Dobra, nie ma co się spinać.. Już się nie będę udzielać w tym temacie, bo to sensu nie ma - no i temat postu nie od tego...

Do zobaczenia jutro chwilę na gierce, bo mają odpalić na jakiś czas. Pozdrowienia i powodzenia na innych serwerach 😉 

A wy dalej.. idźcie może pobawcie się swoimi hemoroidami

2 godziny temu, MrSinister napisał:

@Klejnot jak dobrze pamietam ostatnio obstawialiscie okora w 5-7 osob tak sie baliscie jednej ninji bk

a i jeszcze jedno szkoda ze waszych kox postaci nie bylo widac jak jeszcze unity czy fmsy byly sadge ://

Nic nie obstawialismy XD

Ja stalem bo nudy byly i do tego bilismy sie miedzy soba 

A angola to nie wiem kto sie boi 

Edited by gagarin15a

Ja jestem ciekaw gdzie wy byliście jak jeszcze unity i fms grało XD 

42 minuty temu, GreenFrugo napisał:

Frugo stali w kolejce po kusztosza 😂

• Confused 1

52 minuty temu, GreenFrugo napisał:

Te gildie skończyły gre, to wleciała wielka topkaaaaaaaaaaaaa aka weterani co zaczeli grać od grudnia i płaczą o rekompensatę za zostanie do konca  XD 

• Like 1

4 godziny temu, Vanity napisał:

Te gildie skończyły gre, to wleciała wielka topkaaaaaaaaaaaaa aka weterani co zaczeli grać od grudnia i płaczą o rekompensatę za zostanie do konca  XD 

Topeczkooo z amry... Powiem Ci, że bez gildii byłabyś marnym buffem XD

• Like 1

tumblr_njzswa9ooW1sg8mpco1_500.gif.82155093e703552a26f42dd8d740167f.gif.5af8fa377e04db6c8f4060bb2e2a058b.gif.8eddff6eb229dd51b9a36469c04e4f70.gif

5 godzin temu, gagarin15a napisał:

Nic nie obstawialismy XD

Ciekawe :monkahmm: 

3vs8.png

• Sad 1

59 minut temu, hansik napisał:

3vs8.png

fajny helm do wybijania jak cos xD

1788334190_ezgif.com-video-to-gif(5).gif.c610143b91fa35290b3d4772519023db.gif

3 godziny temu, hansik napisał:

3vs8.png

Brazers: MrSinister, 1zAngola, ShadowDragon, Hansumi

Nosferatu: TotalnaSzydera, TurboDymacz, Klejnot, Malagra

jest 4vs4. Rozpro liczysz z multikonta i buffa chemie rowniez?

Wszystko widac na zrzucie.... 

16 minut temu, jukl napisał:

Brazers: MrSinister, 1zAngola, ShadowDragon, Hansumi

Nosferatu: TotalnaSzydera, TurboDymacz, Klejnot, Malagra

jest 4vs4. Rozpro liczysz z multikonta i buffa chemie rowniez?

Wszystko widac na zrzucie.... 

A wiesz o co wgl chodzi? Bo widzę ze piszesz, a nie wiesz XD

Co roku na wakacje nowa samia KomodoHype tftf

Tsa @Hooltraswyłączysz samie zamiast zabrać się odrazu za robotę nad tymi bugami może patcher który jest podpięty do sami i kevry robi błąd inne id szkat nie wiem ty masz takie podejście że wyłączysz to teraz kevra będzie działac po 3mc napiszesz a. Ciul z samia lepsze hajsy z kevry? Hm na moje samia to legenda server i lepiej odrazu działać niż odstawiać na potem.. Zastanów się chłopie ile się działo od pierwszego dnia startu ile ludzi było chcessz to przepuścić w niepamięć? To był tylko błąd że kevra wystartowała tyle ludzi było tyle się działo i czar prysł zrób coś od dziś niż bys miał robić jutro a. Co do tego że wdrażanie nowego admina po co ci nowa administracja miej kogoś co stałe będzie a nie ze cheatsy działają bez problemu.. Na innych serwerach administracja wchodzi pierdolony raz dziennie i nie wiem czy jest to tak że postawiłeś serwer i by hajs się zgadzał przykro że tak robisz przenieś sobie to na vps i na vpsie poprawiaj i tam pokazuj nowemu admonowi jak już musisz co jest 3.. Ale nie wiem czy to ma sens wg hool zrób tak żeby nie było że serwer zniknie z tego powodu że nie wiesz jakie są błędy bo nie masz serwerów od dziś ani od wczoraj a siedzisz w tym dłużej na każdym twoim serwerze grałem i wiem że nie robisz tego na dzień dwa a na dłużej. 

Edited by noquxmetin
Dopisek
  • Love 2

Jakby nie patrzec to jest to dobre rozwiazanie, bo na pewno wejdzie wiecej osob po takiej przerwie jak wleci jakas giga aktualizacja niz jakby serwer byl wlaczony, ale imo troche za pozno wedlug mnie, zobaczymy co z tego wyjdzie :v

Myślę, że wszyscy już odebrali nagrodę na kevrę, także chyba można już wyłączyć samię, bo i tak jest wszystko zbugowane i nie ma po co wchodzić 😛

@Hooltras @Vooxhy @Quarel

• Love 1
  • Sad 1

Takie coś znalezione... ale jak widać, nie zacznie się hejt sypać masowo, to nic z tego :) 

https://forum.kevra.pl/index.php?/topic/1575-samia/

Może tam odczytają KIEDYŚ :D 

https://forum.kevra.pl/index.php?/topic/1291-gigantyczna-aktualizacja-kevra-20-duchy-pustyni/&do=findComment&comment=13466

• Like 1

21 godzin temu, firstofight napisał:

@Hooltras Panie Karolu , mam pytanie , co dalej z Samią jakieś info można prosić ?

Serwer wyjebał się na plecki, wstanie niebawem.

Pozdrawiam, Pan Damian

Edited by MrSmith

• Create New...