Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Whip

team Ocena Teamu

Recommended Posts

• Group: Administrator Forum
  • Post Count: 368
  • Dołączył/a: 07/31/20
  • Status: Offline

eMQkVmu.png

W tym temacie możecie pochwalić jak i skrytykować poszczególnych członków naszego teamu. :peepolove:

Najlepiej jeśli posty będą zawierać argumentacje. Wulgarne i złośliwe wpisy będą karane.

• Like 2
  • Love 5
  • Popcorn 2
  • Sad 1

• Group: Quizman
  • Post Count: 460

Polecam, bo @Largo i @Mucos dbają o serwisy i robią prawie, że punktalnie evenciory, @Fresh kozak technik, czuć do niego respekt, @Sami służbista fest, ale z dużym serduchem :pepeLove:

• Like 1
  • Love 1
  • Confused 1

sygnaturka3.gif.fb1898e8d56f584fe7efe916e2b25106.gif.3f0b45214183b71c1eb9997e68f96389.gif

• Group: Veteran Samia
  • Post Count: 272
  • Dołączył/a: 08/01/20

@Fresh , jak naprawisz Wartośc Magicznego Ataku to Cię pochwalę :feelsevilman:

• Pogchamp 2

• Group: Gracz Samia
  • Post Count: 12
  • Dołączył/a: 05/14/21

@Whip super moderator i ogólnie super chopak

@hansik super tutor 

@Hansu @Sibok @Hatsumi @Benevento i @Many super helperzy, którzy zawsze odpowiadają na pytania i ogólnie super ludziki 

@MrSinister prowokacyjny chlopak, ale tez polece

@Chory super oblicza wartości i potężny zawodnik z duzą ilością hp i unikatowa kurtka i hawajka

@CandyOfDark najlepszy redaktor

@Asya najlepsza szefowa redaktorów

@Hantmei super beta tester

@Velios tak samo super helper jak osoby wyżej

Edited by Prowokatorr
EDIT, BO ZAPOMNIAŁEM O JEDNEJ OSOBIE!
  • Like 2
  • Love 7
  • Pogchamp 1
  • Popcorn 1
  • Sad 1

• Group: Szef Wiki
  • Post Count: 555

Polecam,

Eventy w wykonaniu @Largo oraz @Mucos zawsze na plus, oczywiście ZUO szczególnie mi się podobało, a także że są prawie na czas zaczynane i kończone.

Administracja forum zawsze na posterunku @Whip super sie sprawdza, a "nowy" moderator @Sami to już szczególnie, zawsze pomoże, szybko upomni, odpowie na nurtujące pytanie, bądz przekieruje do odpowiedniego działu. 

Helperzy @Hansu @Benevento @Hatsumi oraz @Sibok @Many są najlepsi, mają dużą wiedze o serwerze, zawsze starają sie odpowiedzieć poprawnie i pomóc, nawet gdy pytanie jest problematyczne nie zostawią w potrzebie. Unikają błędnych odpowiedzi, nawet jeśli nie wiedzą, to starają się dowiedzieć i poszerzyć swoją wiedzę. 

A także @Lampart mimo nie pełnienia funkcji redaktora wiki, super się sprawdza na tym "stanowisku", tworząc poradniki ułatwiające graczom spojrzenie na serwis, a także uzupełniające brakujące treści serwerowej wikipedii. 

Edited by Asya
  • Love 7
  • Pogchamp 1
  • Sad 1

4708_Pikachu_Hello.gif.a61f5b5af399d8e9be2f4d71a4630c5e.gif

• Post Count: 31
  • Dołączył/a: 04/23/21

Nie wiem do którego Administratora konkretnie powinienem kierować ten wywód, ale sądzę. że fakt że dostaję bana na 48h za (przyznaję - dość agresywną) odpowiedź na pomówienia, a chłop dostaje bana na 24h na główne konto gdy dropi blaski na ~20 kont na bocie jest co najmniej żenujący :bloodTrail:

• Like 4
  • Pogchamp 1

Guest
  • Group: Guests
  • Post Count: 0
  • Dołączył/a: 07/04/22

Team sam w sobie jest gituwa szczegolnie osoby jak @Benevento @Hatsumi @Sibok @Whip @Many@Mucos @Sami @Largo @Dr3zgoR. Kazdy z tych osobnikow pelni swoja funkcje  najlepiej jak potrafi.  Podchodza do ludzi w sposob bezstronny. Mimo ze czesc tych osob  jest nowa na stanowskachi, to spisuja sie giga super super, szybko ucza sie na swoich bledach.

Co do Administracji @Hooltras i @Fresh nie mam nic do zarzucenia obecny Technik jest 1000x lepszy od poprzedniego. 

Jedyne kogo nie moge polecic to @Ishaya, moim zdaniem podchodzila lub podchodzi do rekrutacji Helperow/Redaktorow w zly sposob. Nie patrzy na dobro serwera/forum a na to zeby wrzucic w Team swoich znajomych lub wyrzuca dobrych ludzi bez powodu.

Co do reszty to nie mam obecnie zdania. 

Edit: doskonale wiesz, że nie zajmuje się rekrutacją więc te głupoty są Ci zbędne 😄 ktoś tu zapomniał o sytuacji, kiedy rekrutowałam helperów czy redakcje to 3/4 osób z unity miało jakieś stanowisko, ale co ja tam mogę pamiętać. Bol dupy że podanie Twojej koleżanki zostało odrzucone NIE przezemnie xD miłego ~ Ishaya

Edit 2: No nie mowię o terazniejszej sytuacji ani o odrzuceniu Aski xD Bardziej o jej wydalenia bez powodu czy tam twoim pseudo powodem xDDD (nie gra juz na serwerze). I wlasnie o tym mowie jak rekrutowalas to 3/4 Unity mialos stanowisko wlasnie dlatego xD Nie mam bol dupy o ciebie i na next time to jest zwykla ocena nie musisz sie tlumaczyc skoro jestes taka super bez pozdrowien. ~Hansu

Edited by Guest

• Group: Quizman
  • Post Count: 460

@Ishaya jak coś to ten temat powstał do tego aby wyrażać opinie na temat osób z teamu, teraz za każdym razem będziesz komuś edytowała post jeśli tam znajdzie się krytyka co do twojej osoby? Ja też pamiętam taką sytuacje, gdzie pomimo, że nie byłaś już w gildii nazywałaś nas rodziną po czym po x czasu wchodzimy sobie na ts'ka eg i zaczynasz nas cisnąć tylko i wyłącznie dlatego, że nie graliśmy na kevrze, a twoim argumentem było tylko to, że "ja jestem teraz w fms, to moge tego argumentu używać". X D

Zapomniałem o super helperach, bo aktualnie każdy sobie świetnie radzi, tak trzymajcie. @Whip to też dobry chłopak bo kiedyś na mnie krzyczał, jak biłem kraba na zatoce. :monkapeek:

Edited by CandyOfDark
  • Like 1
  • Love 3
  • Pogchamp 1

sygnaturka3.gif.fb1898e8d56f584fe7efe916e2b25106.gif.3f0b45214183b71c1eb9997e68f96389.gif

• Group: Emeryt EG
  • Post Count: 125

Bo z szefową Wiki to krótka piłka. Dobre relacje = wejdzie Ci w tyłek, złe relacje = masz przesrane. XD 

Bardzo toksyczna osoba, aż dziwne, że jeszcze na stanowisku.

Pozdrawiam super AF @Whip @Polter

naura 

• Like 4
  • Love 2
  • Pogchamp 2
  • Popcorn 1

• Group: Veteran Samia
  • Post Count: 247

Nie polecam @Ishaya, bo jest zbyt toksyczną osobą nawet jak na community metina. Jej rekru polega na wybieraniu osób, które lubi, a te nielubiane przez nią nie mają szans na jakąkolwiek funkcję. 

Za to można polecić drugiego szefa wiki @DefNot super, zawsze pomocny chłopak.

• Like 3
  • Love 2

1. jersey2.gif

• Post Count: 268

polecam super helperow ktorzy zawsze staraja sie i pomagaja jak moga @Hansu @Hatsumi @Benevento @Many 

super tutorow @hansik i @Kagura 

@Lampart pomimo nie dostania sie na redaktora wykonal sporo przydatnych poradnikow 

@Largo i @Mucos dobrze dbaja o serwer, w szczegolnosci fajny pomysl na zuo bossy dungi/mapy i pilnowanie eventow zeby byly w miare na czas

@Hooltras dobre zadbanie o reklame  @Fresh super technik caly czas stara sie naprawiac rozne bledy/bugi

@Whip super admin forum i lubi duzo pogadac na Ts'ie oraz @Sami @Dr3zgoR stroze prawa zawsze pilnuja SB zeby wszystko przebywalo z kulturka 

@MrSinister swietny beta tester 

@Crue super beta tester, swietnie liczy sie z nim hp w pasku o 2 w nocy

:3:

Edited by Sibok
  • Like 1
  • Love 8
  • Pogchamp 2

217563534_937711SYGNA680145701_111831679393385789_n.gif

• Post Count: 43

Polecam, bo @Ishaya odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu, trzymaj ich króciutko 😎

@DefNot totalny szefito 😎 

• Love 1
  • Popcorn 1
  • Confused 1

• Post Count: 324

Polecam helperów @Sibok @Hansu @Hatsumi @Benevento @Many @Lampart bardzo pomocni i znają się na swojej robocie :pepeLove:

Polecam kolegów z fachu i super tutorów @FlastKissss @Kagura

Za dobre opiekowanie się serwerem polecam administrację @Largo @Mucos

@Hooltras oby trzymać tak dalej, a serwer będzie cały czas na najwyższym poziomie 

@MrSinister @Chory kox beta testerzy  i dobre mordy  :peepoBlanket:

@Asya @CandyOfDark zawsze pomocni ❤️ redaktorka jest dla was :bedge:

Wybacz mi @Sami ze o tobie zapominałem ale już naprawiam błąd 😛  Polecam tego pana bo robi bardzo dobrą robotę na forum ❤️ 

Edited by hansik
  • Like 2
  • Love 9

tumblr_njzswa9ooW1sg8mpco1_500.gif.82155093e703552a26f42dd8d740167f.gif.5af8fa377e04db6c8f4060bb2e2a058b.gif.8eddff6eb229dd51b9a36469c04e4f70.gif

1zAngola:keppo:

• Group: Game Master
  • Post Count: 3735
  • Dołączył/a: 03/03/21

@Gett za świetne koordynowanie serwerowym TeamSpeakiem oraz podjęcie się prowadzenia Idola. :pepeLove:

@Kagura za funkcję helpera. Wypełniał on swoje obowiązki aż do zamknięcia serwera i wraz z @Lampart walczyli o odzyskanie Samii. To wsparcie było bardzo ważne.

@Hooltras za wywiązywanie się z obietnic, komunikację i zaufanie,
@Mucos za pilnowanie forum aż do reanimacji Samii, za zaufanie mimo różnych sytuacji z przeszłości, wywiązywanie się z nowych obowiązków w grze,
@Largo za obecność na serwerze do końca, za pomoc w rozwiązywaniu konfliktów, wywiązywanie się z nowych obowiązków w grze,
@Fresh za komunikację z graczami na Chatboxie i wsparcie techniczne,
@Vooxhy za sprawne sprawdzanie supportu po podesłaniu loginu,
@Whip za zarządzanie forum; wprowadzenie nowych reakcji, nowe działy i za dobrą współpracę,
@Polter bezproblemowy człowiek, również stworzył specjalny kącik dla Teamu,

@FlastKissss również pełniłeś funkcję do końca serwera, za prowadzenie nowych kandydatów na tutora oraz pomoc w sprawdzaniu tematów na forum w sekcji sprzedaży,                                                                                                                                                                                                                                

@hansik za bezproblemowe przeprowadzanie wymian,                                                                                                                                                             

@Kagura dobrze, że wspierasz serwer i podjąłeś się kolejnej funkcji, a mianowicie TuTora, siedzisz praktycznie non-stop, więc duży + dla Ciebie za to,

Helperzy.. Jest Was wielu, więc póki jeszcze kogoś nie zdążyłem poznać, to z czasem dopiszę 🙂
@Many za pomoc graczom na Chatboxie, bardzo to doceniam, bo nie zawsze daję radę odpowiedzieć każdemu,
@Hansu za trzeźwe i roztropne patrzenie na różne sytuacje,
@Kagura dodatkowo za duże wsparcie podczas ponownego startu serwera głównego, kiedy jeszcze helperów nie było dużo,
@Hatsumi pomogłaś mi rozwiązać problem, w związku z pytaniem w dziale problemów, dzięki Twojej wiedzy na temat serwera,
@Lampart dodatkowo za wkład włożony w rozwijanie Wikipedii w postaci tworzenia poradników, może w przyszłości uda Ci się podjąć funkcji redaktora.

O tych osobach ciężko mi napisać kilka słów, nie zdążyłem jeszcze z nimi współpracować, ale są aktywni w okienku: @Benevento, @Catze@DaveN, @KelluS, @Sibok, @Znahorski, @Gerdziu

@Ishaya otrzymałaś admina na Kevrze, tak więc Twoje obowiązki przejął drugi Szef. Oczywiście Twoje posty w Wikipedii są nadal pomocne dla graczy.

@DefNot mam nadzieję, że w porozumieniu z adminami, uda się rozpatrzyć raz jeszcze pozostałe podania na redaktora - jeśli jest to od Ciebie zależne. Poza tym nie mam żadnych uwag, dobrze, że zacząłeś aktualizować Wikipedię.

Emeryci EG:
@Asya i @CandyOfDark jesteście wielką częścią Wikipedii, wiele tematów jest od Was, które dzisiaj mogę wysyłać nowym graczom i sam nieraz z nich korzystałem. Dalej pomagają i ułatwiają. Mam nadzieję, że jeszcze uda się Was zobaczyć w pomarańczowych kolorach 🙂

@Velios bardzo zaangażowałeś się w reklamę Samii poprzez tworzenie filmików, których inni YouTuberzy rozpoczynający przygodę dopiero na serwerze nie są w stanie nagrać. Pokazujesz go z każdej strony i zachęcasz do grania. Biorąc pod uwagę Twoją aktywność, mam nadzieję, że otrzymasz wkrótce szansę na powrót do Teamu,

@Szluge za walkę i wsparcie w postaci postów na temat ponownego włączenia serwera.

Beta testerzy, którzy mi się najbardziej przewijali podczas sprawdzania działu:

@Crue od kiedy otrzymałem dostęp do działu, to byłem zaskoczony Twoimi obliczeniami i szacun za Twoją pracę,

@Hansu widać, że znasz bardzo dobrze serwer, dzięki temu Twoja pomoc jest efektywna,   

@Kagura i @Lampart widać, że przesiedzieliście długie godziny nad sprawdzeniem serwera na podstawie ilości zgłoszonych błędów,   

@DefNot również dokładnie sprawdziłeś serwer, świetnie ilustrujesz i przedstawiasz problemy na gifach, na pewno to pomaga adminom,

Oczywiście wykazują się aktywnością również: @Hatsumi, @Sibok, @Chory, @hansik, @MrSinister

• Like 5
  • Love 11
  • Pogchamp 2

300x120.gif

• Post Count: 390
  • Dołączył/a: 10/10/20

@Kagura najlepszy helper a nawet tutor ❤️ 

@Largo zawsze byłeś pomocny przy wymianach, pełen profesjonalizm - szacunek

@Lampart ja bym go na redaktora posadził świetna robota 

@Sami zapomniałem wspomnieć, chyba najbardziej zaangażowana w życie forum osoba, nie zmieniaj sie! 😄 

pozdro

Edited by Aplikator
  • Love 2

• Post Count: 615
  • Dołączył/a: 03/19/21

no hej, no to jak zawsze lecimy

@Hooltras no w sumie niby spoko, niby nie, bo mnie olewa na dc w 90% jak coś pisze 

@Nikiforek dodaje fajne zdjęcia jedzenia na insta, ale mi nie odpisała jeszcze nigdy na smacznego 😕 

@Vooxhy pan bezpośredni 

@Fresh bez komentarza, bo mnie nie lubi 

@Largo od tuta do gma, jako tut mnie nigdy nie olewał, ale jak dostał gma to zaczął, trochę niefajnie wiesz + patrz na czat w grze jak robisz eventy, dzięki 

@Mucos banował mnie co chwile na starym forum za nic, będę to pamiętał do końca życia, ale duży pluski jako gm, bo współpracuje z społecznością dc/forum i czyta czat w gierce + robi kozak zuo

@Leo wszystko co pisałem, a on podważał z 0 wiedzą na temat sami okazało się prawda, a więc BK 

@Whip super admin, super chłopak i gracz komputerowy, nieraz wpadnie pograć w kalambury, ale często też olewa, fajnie jakbyś dodał jakieś dodatki na forum takie jak były za czasów @Niroa czy @Shayenn, bo obecnie forum to jedna wielka 💩

@Polter lol, Ty żyjesz wgl? xd 

@Dr3zgoR no i pan prezes, świetnie wykonuje swoja prace zarówno admina ts jak i policji na forum, zawsze pomocny i nigdy nie olewa nikogo 

@Sami widać że chłopak się stara, na razie nie mam nic mu do zarzucenia 

@Atencjusz ?xd, kim Ty jesteś, według mnie ta osoba absolutnie nie nadaje się do administracji na forum sami, może na kevrze się sprawował dobrze, bo tam nie było czatu :peeposalute: ale tutaj daje się prowokować na proste zaczepki i z małych spin rozkręca tylko większe dzięki swoim "interwencją" 

@Gett no kolejny pan prezes, super admin, super gracz i w dodatku super rysownik 

OSOBY PONIŻEJ OCENIAM WEDŁUG STANOWISKA JAKIE MAJĄ NA FORUM, BO WIEM ŻE NIEKTÓRZY MAJĄ NP TUTA + HELPERA, ALE NIE CHCE MI SIĘ TAK PATRZEĆ KTO CO MA 

@FlastKissss w sumie to neutralny jestem, wymiankę zawsze zrobi i tyle wiem o tym człowieku, spin chyba też nie robi

@DefNot trochę błędów ma w swoich "poradnikach" na wiki 

@Ishaya chyba nic nie mogę tutaj powiedzieć, bo jedyny kontakt jaki mieliśmy to jak kupowałem od niej konto za złota, handel bez tuta i mnie nie okradła to chyba na + 

@Many strażnik ww, stoi dzielnie i odpowiada całymi dniami na pytania bambików 

@Catze nie wiem w sumie kto to, kojarzę go tylko że stoi na ww codziennie xd 

@DaveN biorą pod uwagę s1 i teraz s2 to wydaje mi się że ma strasznie wywalone ego 

@Hansu trochę to dziwne, bo zazwyczaj jak ktoś obraża serwer i administracje to leci ban za działanie na szkodę serwera, a tu poleciała ranga helpera 🤷‍♂️

@Sibok chyba razem w kalambury graliśmy, ale nwm może to był @Velios albo jeszcze ktoś inny, jeśli to nie Ty to nie znam, a jeśli Ty to neutralny, ale widzę cb często na ww, a więc na + 

@ExpenS jedyne co wiem to że jesteś z vizardów i tyle, ani cb nigdzie nie widać ani nic :monkaSoap:

@KelluS nie mam bladego pojęcia kim jesteś, ale trochę XD, że od czasu negatywnego rozpatrzenia twojego podania pierwszego do pozytywnego rozpatrzenia podania drugiego minęło zaledwie 15dni, ciekawe jak dużo rzeczy się przez ten czas zmieniło, zwłaszcza  że podania wyglądają identycznie xd + patrząc na posty na forum wyglądasz jak typowy lizodup

@Gerdziu rabones, tyle powinno wystarczyć 

@Hatsumi przyznałaś się publicznie do złamania regulaminu serwera + nieznajomość regulaminu jako helper 🤔+ sama się przyznałaś, że go nie znasz 😆

@Lampart widać że się stara, robi różne poradniki itp, ale np nie zna różnych sposobów na ułatwienie sobie giereczki, pozdrawiam 

@Benevento nie znam, ale często widzę z ranga helpera na ww

@ZlotyCios XD, chłop co na starcie serwera pytał sie o podstawy na sb potem dostał helpera, niezła parodia 

@Znahorski skomentuje to tak (ss poniżej, zapożyczone od innego użytkownika), bije się bysiory mój drogi, jeśli twoja wiedza na pierwsza misje jest taka znikoma to obawiam się co jest dalej xd 

xZesZyF.png

@Crue @CzaryMary @Trot nie wiem jakim cudem są takie osoby brane do teamu, ale no cóż xd

@F0rV3r super chłopak, ale trochę zagubiony

@Wacław lol? żyjesz? nie znam, ale patrząc na to że był ostatni raz 3tyg na forum, a hool wrzuca info dla testerów na forum to chyba słabo mu idzie testowanie 

@Aplikator bardziej bym go wrzucił na tuta albo jakiegoś pomocnika dla nowych graczy, nie wiem czy nadajesz się na testera biorąc pod uwaga, że kupiłeś swoje konta + siedzisz na low lvl, a aby dobrze testować to trzeba mieć raczej porządną wiedze na temat serwera, bez obrazy oczywiście 

@MrSinister nie wiem czemu, ale jedyne z czym mi się kojarzysz to z kupionym kontem xd, ale może źle mi się kojarzysz, pozdro 

@xCaambridge jedyne z czym mi się kojarzysz to jest to że stałeś na low lvlu cały czas + kupione konto, nwm czy dobrze mi się kojarzy to, pozdro

@Chory biorąc pod uwage jego konkurencje "testerów" to nadaje się chyba najlepiej na to stanowisko 

@PaniWiktoria miło wspominam wymianki 

@hansik myślałem że hansik i @Hansu to jest ta sama osoba, jednak nie :PepeUff:

@Kagura widać że się stara i angażuje w życie serwera + pomaga innym

Edited by PoToK
  • Like 7
  • Love 12
  • Pogchamp 1
  • Popcorn 3
  • Sad 2

vOVdhrY.png

• Group: Super Moderator Forum
  • Post Count: 72
  • Dołączył/a: 04/25/21

Polecam serdecznie @Sami najbardziej pomocna osoba jaką spotkałam. Zawsze pomoże i ogólnie super jest. 😊

Zapomniałam polecić człowieka co rysuje najpiękniejsze lwy na serwerze @Gett . 😎

Edited by Sheala
  • Love 3

• Post Count: 438

@Fresh - Bez wątpienia tysiąc razy lepszy technik od poprzedniego, @Quarel już dawno powinien opuścić zespół. 🙂
@Largo i @Mucos - wielki plusik za sprawne banowanie botów i punktualne eventy. Brakowało na Samii osób, które mogłyby się tym zająć.
@Vooxhy - jako jedyna osoba z teamu EG, która interesowała się projektem po starcie Kevry.
@Hooltras - W sumie to nic do zarzucenia nie mam, tylko fajnie by było gdybyś szybciej rozpatrywał propozycje od graczy i miał z nimi lepszy kontakt.
@Nikiforek - dobrze zarządzasz fanpage Samii i sprawnie odpowiadasz tam na wiadomości.
@Polter - Nie wiem co on robi tutaj jako administrator forum, kiedy zdarzało się, że nawet tygodniami na forum nie wchodził.
@Atencjusz - praktycznie zerowa aktywność na forum jak i shoutboxie.
@Whip - super admin, który po awansie w końcu uporządkował działy.
@Dr3zgoR - naprawia rangi na tsie, dba o porządek na forum, ale denerwuje mnie jego małe "xd" :KEKW:
@Sami - Super chłopak, nasz szeryf forumowy. Pilnuje porządku na shoutboxie, forum, stara się każdemu pomóc, a także walczył o powrót Samii. :peepolove:
@FlastKissss i @PaniWiktoria - tutorzy którzy znają się na rzeczy, super osóbki.
@hansik - super tutor, poza tym iż uważa, że pzdr jest żałosne. :feelssadmann:
@Kagura - Walczył o naprawę serwera po starcie kevry, widać, że zależy mu na Samii. Po ponownym włączeniu serwera jako jedyny pomagał innym z pozycji helpera, bo innych pomocników w tamtym momencie nie było. Ma ogromną wiedzę na temat serwera. Pełni również funkcję beta testera w której sprawdził się bardzo dobrze, a teraz jest także jednym z aktywniejszych pomocników wymian. :peepolove:
@Ishaya - najbardziej toksyczna osoba w teamie EG. Degraduje dobrych redaktorów wiki przez prywatne sprawy. (Asya, CandyOfDark) Tylko nie tłumacz się edytując mi post, dzięki. 😉
@DefNot - na pewno lepszy szef wiki niz Ishaya.
@Asya, @CandyOfDark - najlepsi redaktorzy wiki, sumiennie wykonywali swoją pracę, a dostali kopa w dupę. :feelssadmann:
@Gett- koordynator ts'a, który zna się na rzeczy.
@Many, @Hansu, @KelluS, @Benevento, @Sibok - super chłopaki, którzy sumiennie wykonują swoje obowiązki helpera. Mają dużą wiedzę o serwerze. :peepolove:
@ZlotyCios- widać, że się stara, ale według mnie brakuje mu trochę wiedzy na temat serwera.
@Crue, @Chory, @MrSinister, @Kagura, @Hansu, @Sibok, @FlastKissss, @hansik - świetni beta testerzy znający gierkę. :peepolove:
@xCaambridge, @Wacław, @Trot - Kompletnie nie nadają się na beta testerów, z tego co zauważyłem, to średnio ich to wszystko obchodzi, a przed startem serwera też się nie wykazali.

Edited by Lampart
  • Like 3
  • Love 16
  • Popcorn 1
  • Confused 1

Screenshot_6.png.41af705cd2cfa948d56c8eb5f87245ed.png

• Group: Pomocnik Wymian
  • Post Count: 572

Dzień Dobry!

Tutaj teraz nie będzie miło dla wszystkich bo co się tutaj dzieje na tym serwerze w teamie administracji to rozpi3rdala mi głowę...

Zacznę od słow w którym chciałbym powiedzieć co mi się nie podoba w administracji i jakie to są osoby:

Zaczynamy od Pani @Ishaya   staram się obiektywny, możecie mi wiele zarzucic ale nigdy nikogo nie zaatakowałem bez powodu, byłaś fair wobec mnie ale no przepraszam ale teraz to juz przeginasz. Od czasów kiedy odeszłaś z Unity robisz ciągle pod górkę, okej możesz nas nie lubić, ale wydaje mi się a raczej jestem pewien tego, że ty juz nie tylko nas nie lubisz ale sama sobie wpoiłas takie rzeczy, że zaczęłaś nas nienawidzić.Już tłumaczę:

Moment Unity: Odchodzisz, atakujesz każdego z Unity starasz się kazdemu zepsuć reputację, robisz plagiaty na redakcji taki półgłówek jak ja nawet się zoorientował że z Bloga @Asya po prostu podpi****liłaś jej ciężką pracę nawet jej nie oznaczając, a no tak i jeszcze miałaś problem do niej, że zamknęła bloga NO TAK. XD 

Mimo takich docinek FMS - Unity graliśmy jakoś bez większych spin, moment powstawania Kevry, co w tym momencie było, ja odchodze z helperki z dwóch powodów kazdy wie( prywatne i to co napisałem do gracza Oknobezszyb) ale czemu @Hooltras nie reagował na wyzwiska w które szły pewnej dziewczyny? Według Ciebie  moją winą  była to, że ''helper'' broni koleżanki z gildi wyzwiskami ( nie powiem, że mogłem ubrać inaczej to w słowa) ale szanujmy się ciekawe jak ty byś się poczuła jakbyśmy Ci non stop pisali ''pani lekkich obyczajów'' kilka razy dziennie.

Następnie muszę tu wtrącić @Yoshi chłopina siedział na helperce po kilka godzin jak forum nie bylo, w jednym momencie nie bylo go 2 tygodnie przez sprawy prywatne( Dał info na grupie) I piszesz, że chłop był nieaktywny i nie dał info i zabieracie mu wypłatę z helperki. XD

Kevra powstaje, pytasz na grupie helperow( grupa do pogadania bez administracji) czy ktoś idzie na serwer ''Kevra'' , na grupie w której pisaliśmy luzno nigdy na powaznie tam nie pisaliśmy, zapytałaś, Candyego i Aśke czy idą na Kevrę( dalej przypominam to jest grupa do pogaduszek nikt tam nic na powaznie nie pisał) kazdy myślał, że jest to pytanie po prostu od Ciebie z ciekawości.

Odpisali Ci, Aska : ''raczej nie'' . Candy '' nie'' - ale przypominam jest to grupa pogadunkowa. Takie sprawy były poruszane JEDYNIE Na grupie z Adminami! Po czym, chyba piszesz do Hoola(tak przypuszczam) że Aśka z Candym rezygnują ze stanowisk. No i teraz mi powiedz, CZEMU JEST NA CIEBIE TAKI HEJT? przecież ty nic nikomu nie zrobiłaś XD - dużo tych iks de bo jak to czytam to mam maintfucka

Powiem Ci, że tu miejsca zbraknie na samą Ciebie. Kevra powstaje , samia wraca do żywych po jakimś czasie... Wracamy na serwer, oczywiście poszły podania od Aski i Candyego i zostają odrzuceni mając staż bardzo długi na dodatek Aska tworzyła bloga w momencie kiedy forum nie było, candy jej też pomagal do tego składał podanie @Lampart ,który też poświecał się serwerowi w czasie kiedy serwer podupadł( start kevry i po wznowieniu Samii). Ty wolisz swoją nienawiścią działać na niekorzyść serwera a @Hooltras Ci wierzy, bo chłop ma duże zaufanie do ludzi albo po prostu dobrze udajesz przed nim aniołka. Dobrze, że awansowałaś @DefNot na szefa wiki, chłop co nie potrafi nawet zmienić dropu z rajdu huga i pisze non stop '' na dniach'' chłop ma głęboko w dupie serwer jak ty @Ishaya . Meritum bierzecie osobę neutralną(nic do Ciebie ziomek nie mam ale wiesz jak jest)  do redakcji, która pojawiła się znikąd(czyli taką z którą nie miałaś stycznosci aby NIE KTOŚ kogo nie lubisz) Ale dobra rób tak dalej, Mrs. Administrator tylko wiesz, moze nie działaj tak pod emocjami? Bo wylecisz tak jak ja. Tylko ja wyleciałem za próbę obrony innej osoby, bo administracja miała głęboko tą sprawę  jak ty serwery EG.

A no i pozwalam Ci, możesz edytować mój post i napisać '' To nie tak, ja jestem administratorem na Kevrze, szefem wiki też na kevrze, spoko ale i tak kazdy wie, że maczasz swoje palce w tych sprawach.

Bez pozdrowień, ale mam nadzieję ze zaczniesz rozsądnie myśleć. nie będę tu nadal do Ciebie pisał przesłania, bo może nie zrozumiesz, więc szkoda twojego czytania.

Po prostu zajmij się sobą, w każdym aspekcie szukasz czegoś aby dogryzc osobie której nie lubisz, nawet jak osoby nie znasz. XD 

A i ps. @F0rtepian super administrator, największy ''kurwiarz matek, uśmiercił rodziców 3/4 serwerowi ale do EG się nada. XD

Teraz zaczniemy od administratorów, których naprawdę lubię i cenię

@Nikiforek   naprawdę sympatyczna osóbka, swietnie się sprawdza i nie mam do niej żadnych zastrzeżeń(oprócz tego, że napisała mi ze jestem w stałym kontakcie z Hoolem ale Hool chyba nie chce 😞

@Fresh   tutaj techniczek nasz kochany, wydaje mi się ze jest osobą naprawde spoko, w niektórych kwestiach się nie zgadzam ale chłop wie co jest 5 i naprawdę cenię za robotę co robi po @Quarelps dodaj VoiceChata.

@Vooxhy  , @Largo , @Mucos w końcu osoby, które naprawdę się angażują w serwer. Polecam tych panów również, mimo że jeden mi się narazil(ten środkowy) ale robi dobrą robotę, oby tak dalej.

Forum: Admini, Moderatorzy

Tutaj też super osóbki w sumie.. @Sami chłop z dystansem, ogarnięty, pomocny. Nasz Włodarz Samijski takiego to tylko brać na kawę lub ciastko

@Dr3zgoR tego pana też polecę, mimo ze czasem mam chęc mu ukręcić kark ale odpowiednia osoba na stanowisku. Grzeczny, miły, pomocny ale snajper, więc trzeba uważać

@Whip o ten to też dobry wariacik, wydaje mi się, że to był strzał w dziesiątke jako admina forum.

w sumie z Tutorki to bym polecił  @hansik  @Kagura może jakoś mega ich nie znam ale obydwaj goscie są elokwentni, no i pomocni także takich ludzi potrzeba tutaj.

@Gett super chłopak, robi super idole bez bota.

Helperka: tutaj no polecę @Benevento  @Many  @Sibok  @Hansu  @Hatsumi tutaj nie ma co pisać, odpowiednie osoby i tyle.

Do tego BetaTesterini:

@MrSinister miły, pomocny, zna się na serwerze ale prowokator. @Hansu osoba tez odpowiednia, jest asertywny a tacy ludzie to rzadkość, 

Osoby których nie oznaczyłem to osoby szkodą na temat serwera albo nie mam zdania. Może się poprawią to polecę.

a no i mój Król Samii @Hooltras  tego chłopa to ja nawet lubię, cenię bo naprawdę potrafi stawiać serwery ale niektóre kwestię mi się nie podobają jak nie tylko mi więc muszę Cię publicznie po prostu'' zjebać'' żebyś zaczął reagować

1) Wydaje mi się, ze bardziej musisz się interesować serwerem jako normalny gracz, wydaje mi się albo po prostu jest takie zludzenie, że nie jesteś obiektywny. Interesujesz się sprawami aktualizacji, ale bardziej ludzi przyciąga granie na serwerze jak mają kontakt z takim adminem głównym codziennie chociaz 15 minut na forum. Fajnie jakbyś co dwa dni dawał jakieś info w którą stronę idzie serwer, jak aktualizacja. Okej wiadomo, robicie to na discordzie czy na fanpage'u ale to jest bardzo okrojone info. Szybsze reagowanie z propozycjami graczy itd. 

2) Moim zdaniem, bierzesz do teamu niektóre  osoby, które Ci szkodzą niż pomagają, według mnie mało interesujesz się teamem(według mnie bardziej sam powinnieneś sprawdzać co sądzą gracze i jak wygląda reputacja tej osoby) ,bo  niektóre osoby z teamu ustawiają sobie stanowiska pod swoich czlonków z gildi czy po prostu kumpli a czasem te osoby przychodzą, żeby wziąć ''wypłatę'' bez ingerowania czasu, który powinnien poświęcić na serwer.

Ogólnie to, wypaliłem się i miałbym do Ciebie więcej żali, czy po prostu moich spostrzeżeń, ale i tak wystarczy tego hejtu na jedną osobę.

Ale Polecam @Hooltras  ma łeb na karku ale przydałoby Ci się czasem palnąc w tą głowę żebyś racjonalnie myślał bo czasem to eh..

To nie jest żaden atak na twoją osobę. tylko moje zdanie.

A i wez nie usuwaj tego posta ok? i tak pewnie usuniecie ;/ sadge

[Serwus Velios]

Edited by Velios
  • Like 2
  • Love 17
  • Pogchamp 2
  • Popcorn 1