Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Whip

team Ocena Teamu

Recommended Posts

• Group: Gracz Samia
  • Post Count: 10
  • Dołączył/a: 05/25/21
  • Status: Offline

Jestem nowy ale jeśli jakos mam załapać atencji to cały zespół utrzymujący samie kilka lat, za to wielki wielki szacun.

@Lampart Pomocny, wyrozumiały i widać w porządku człowieczek,

@Kagura po kilku dniach zauważyłem że to tutaj najaktywniejsza osoba jeśli chodzi o udzielanie się wszędzie, wielki plus

• Like 1
  • Love 3

• Group: Gracz Samia
  • Post Count: 1
  • Dołączył/a: 09/23/21

Kiedyś kiedy usiądę przed kominkiem z moim wnukiem, opowiem mu historię o tym, jak wspaniała chwilę spędziłem na tym serwerze. Setki godzin, momentami ciężkich chwil, włożonych w ten serwer pokazały mi, że gówno tak naprawdę wiem o tym serwerze. Gdyby nie pomoc owego helpera @Znahorski po dzień dzisiejszy biłbym pieski w m1, człowiek na odpowiednim miejscu z odpowiednim podejściem, lekko humorystycznym ale jakże miłym. W sytuacjach gdzie nie widziałem wyjścia, jedyną osobą na którą w większości tych sytuacji mogłem liczyć był Dawid. Polecam serdecznie jednego z aktywniejszych gości na tym stanowisku, rekrutować i chwalić tego typu osoby. 

• Pogchamp 2

• Group: DC Booster
  • Post Count: 113
  • Dołączył/a: 06/26/21

Trzeba zrefreshować temacik: 

@ Asya Super szefowa Wiki, stara się aż za bardzo - tą panią też polecę :angry-dog:

@ Kagura Moderator i Prezes Wiki. Leci z temacikami jak jebnięty- Proste, że jest polecany gnojek

@ Sami   @ Mucos  @ Crue  @ Largo chłopaki dbają o serwis, ale są sknerami i rzadko dają piraciki, ale i tak polecić można

@ Benevento spasiony typ, ale wie co jest 5 na serwerku, polecić też można gnojka :peeposanta:

Trzymajcie się wszyscy na tej samii, bo jebla idzie dostać, nara 

:pepel:

• Like 1
  • Love 6
  • Pogchamp 1

• Group: Super Moderator Forum
  • Post Count: 72
  • Dołączył/a: 04/25/21

Okey, no więc tak

@ Crue - odpowiednia osoba na odpowiednim stanowisku. Odkąd pamiętam wykrywanie błędów było jego hobby. Super decyzja, że znalazł się w teamie. 

@ Mucos - toxic totalny ale czasami potrafi napisać coś miłego. Król ortografii, mega w porządku osoba, tak samo jak wyżej mega pracowita osóbka na odpowiednim stanowisku. Zawsze odpisywał mimo mojego spamu i trucia, więc człowiek z mega cierpliwością do ludzi. Nie krzycz tak na nas bardzo. 

@ Hooltras - wuja jak to wuja nie ma nic do zarzucenia, zawsze w każdej kwestii idzie się z nim dogadać. Zawsze otwarty na nowe pomysły i propozycje. 

@ Sami - od początku wspierałam i kibicowałam. "Toksyczny Sami" ale da się z nim popisać bo głosówek nie chce nagrywać. Mimo wszystko bardzo pomocny i pracowity człowieczek. W pełni zasłużone awanse. Pozdrawiam, śpij dobrze Sami EG.

@ Whip - najlepszy lider sezonowy to bez dyskusji 

@ Dr3zgoR - super moderator i to dosłownie. Zawsze jak mialam jakieś wątpliwości czy sprawę odnośnie forum/ts to pomagał.

@ Kagura - najlepszy psiapsi, super osóbka, świetnie sie odnajduje na stanowisku moderatora i redaktora. Super chłopak jesteś ale nie pal więcej wiesz kogo.

@ DefNot - nie miałam za dużej styczności ale jak napisałam w sprawie idola to od razu był chetny do pomocy także również polece. 

@ Pawko - nie wiem jak teraz sprawy się mają ale z tego co było wcześniej to jeden z najbardziej aktywnych helperów z ogromną wiedzą o serwerze. Odpowiednia osoba na to stanowisku. No i naczelny gracz (albo przegrywacz) tft z @ MrSinister . Jedyne co można mu zarzucić to, że obgadywał jak ktos zasypiał.

Buziaki

• Love 4
  • Popcorn 4
  • Confused 1