Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Mucos

aktualizacja Zapowiedź aktualizacji Samia2 - A New Chapter Of The Legend Is Coming

Recommended Posts

• Group: Helper
  • Post Count: 51
  • Dołączył/a: 08/07/20
  • Status: Offline

SZACUN! Widać, że jest to robione z głową i "miłością" do serwera. Mega mnie cieszy również tak pozytywny odbiór przez graczy, czy ludzi którzy mają ogromny sentyment do Samijki. Pokazuje to, że idziecie w dobrym kierunku. Oczywiście jak zawsze trafią się znawcy i specjaliści rynku Metin2 w Polsce, którzy twierdzą że dla tego czy tamtego serwera nie ma przyszłości, czy ze w 2k22 serwisu nie da sie odbudować. Cała aktualka "pachnie" mi starymi dobrymi czasami s2. :pepeKing: Wytrwałości i powodzenia Panowie w tym co robicie! :pepobox:

VAMOS!

• Love 4
  • Popcorn 1

SygnaRyyyk.jpg.1091b2e38154261db3ee3836e20a3eeb.jpg

• Group: Gracz Samia
  • Post Count: 1
  • Dołączył/a: 09/26/20

Widzę mapy od daimao polecam poprawić kolizje obiektów bo idiota nie ma pojęcia o tym co robi i wstawia takie modele które blokują przejścia sam kupiłem kilka map od niego to potem musiałem je poprawiać niemalże od 0 sama aktualizacja na + ale czy to uratuje serwer myślę że raczej nie 

• Like 1

• Post Count: 15
  • Dołączył/a: 07/22/21

W dniu 31.05.2022 o 13:29, Crue

1. Tak, wszystkie rajdy ulegną zmianie (drop, wymagany poziom, przykładowo wejście na huga będzie do wyższego poziomu)
2. Zmiana dropu zdecydowanie, mistyczna legenda jest w planach, ale nie czas czy dzień będzie warunkował jej pojawienie się, a bardziej zaangażowanie graczy :D 

@ Mucos  @ Crue Na rajd świątynia skarbów też planujecie podwyższyć poziom wejścia?

• Post Count: 6
  • Dołączył/a: 05/14/21

Czy jeśli wojownik będzie miał możliwość założenia skina klingi, to czy szaman będzie mógł na wachlarzu używać skina od dzwonka?

• Post Count: 63
  • Dołączył/a: 04/18/21

Po dłuższym czasie wróciłem na serwer i zrobiłem dunga na 207 lvl w 40 sekund, drop z niego jest fatalny czy planujecie w nim jakies zmiany?

• Post Count: 4
  • Dołączył/a: 06/12/22

Wszystkie eventy zostaną przebudowane w taki sposób by były ciekawe dla każdego. Czyli szkaty blasku itp. Zostaną usunięte? 

• Group: Super Moderator Forum
  • Post Count: 676
  • Dołączył/a: 08/01/20

WAŻNA INFORMACJA!

Przedmioty, które będą usunięte znikną wraz z wejściem aktualizacji na serwer!

• Like 1
  • Love 1
  • Pogchamp 1
  • Popcorn 1
  • Confused 1

288800828_685146545985596_4285250144478486666_n.jpg.be1f94a633106604ac7b15b0e6f60f4a.jpg

• Post Count: 7
  • Dołączył/a: 04/08/22

19 godzin temu, Kagura

WAŻNA INFORMACJA!

Przedmioty, które będą usunięte znikną wraz z wejściem aktualizacji na serwer!

i potem będzie pewnie znowu w chvj przerw bo nie wszystko będzie usunięte itp uważam że powinniście juz usuwać te rzeczy bo potem narobicie sobie za dużo pracy która może was przerosnąć a co za tym idzie nowi gracze będą zawiedzeni ilością przerw czy też problemów, oczywiście to moje zdanie 

• Group: Game Master
  • Post Count: 3754
  • Dołączył/a: 03/03/21

1 godzinę temu, Scotix

i potem będzie pewnie znowu w chvj przerw bo nie wszystko będzie usunięte itp uważam że powinniście juz usuwać te rzeczy bo potem narobicie sobie za dużo pracy która może was przerosnąć a co za tym idzie nowi gracze będą zawiedzeni ilością przerw czy też problemów, oczywiście to moje zdanie 

Nie możemy usuwać teraz, bo nie miałoby to sensu. Pewne rzeczy mają być wycięte z dropu na stałe, bądź zmienią swoje zastosowanie, oraz przykładowo sytuacja z alchemią, gdzie mają być zmienione procenty.

• Like 2

300x120.gif

• Post Count: 310
  • Dołączył/a: 08/01/20

fajne

498469fa2f504e176d16be185c6319ed (1).gif

• Post Count: 1
  • Dołączył/a: 07/18/22

Wiadomo już coś na temat daty wprowadzenia? Zacząłbym grę, a przed aktualizacją raczej nie ma sensu większego

Ostatnio troszkę cicho z naszej strony..

To nie znaczy, że siedzimy na Bahamach :1200021260_5767-pepe-10(1): i nic nie robimy.

Cały czas pracujemy i walczymy z kilkoma problemami, które są dla Nas bardzo ważnym aspektem...

Daty wprowadzenia aktualizacji dokładnej nie jesteśmy jeszcze w stanie podać, ale jesteśmy z pewnością bliżej niż dalej :1389-coffeepepe:

Mamy za to dla Was kolejny mini przeciek, który rozpocznie serię kolejnych przecieków :peepolove:

unknown.png

unknown.png

• Like 1
  • Pogchamp 1

300x120.gif

Kolejny mały przeciek :feelsus:

samiaprzeciek1807.png

• Like 2
  • Love 2
  • Pogchamp 1

300x120.gif

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...